Jump to content
darius

F1

Recommended Posts

Off Topic

Ругаенето може да е в друга тема (за да не мърляме тази). Примерно в "новини от Хонда". Там и без това 80% от новините на марката не са за Европа.

 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ебаси състезанието :D 

  • Харесвам 1
  • Нагоре 1
  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:honda::honda:

Бразилия винаги е със специална аура, с която е закърмен и А. С., а Ферари са си Везувий и Помпей. Хамилтън обаче ... хмм ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита победа на феновете на РБ, напълно заслужена. Жалко за младежа на който аз съм голям фен, можеше и на подиума да се качи. 

  • Благодаря 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На финалната права втория срещу третия гума до гума на пълна газ... Адреналина на всичко хонда фенове се вдига до небесата... 

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абсолютно! Също и при последния рестарт, когато бяха наредени цели 3 :honda: на първа линия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Viva Vettel, Viva простотия :D
Щях да храня много джипси Кинг, ама той поне излезна мъжкар и се извини !
Макс си беше фаворит в това състезание без никакви съмнения, жално за Албън ама другада година ще може да се докаже.

  • Харесвам 2
  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, а можеше всички коли на подиума да са с Хонда.

 :D

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам,че тука има много фенове на Ферари и да не се обидят нещо. Но като ги няма тях колко по щура е формулата.Как да не чакаш две седмици.

Нищо лично,просто впечатление.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, не трябваше да ги пускат отново в състезание 3 обиколки преди финала, но ... Очакваме решението на КО-мисията.

Вече съм вехт за такива фенски емоции, но след рестарта и особено в последната обиколка, палците ми бяха побелели като кантовете на гумите "хард", а сърцето ми сигурно лупаше със 17000 удара в минута.

Иначе браво и на Албън и особено на Гасли - горкият - каза че се е смъкнал максимално надолу в кокпита, за да може с още 1 милимунда да намали челното съпротивление. То си се видя как веднага при излизане на финалната права болидът му започна леко да напредва спрямо Мееерцедеса.

А Макс просто отвя всички - някои ПО НЯКОЛКО ПЪТИ!!!

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Митко Йотов написа:

Знам,че тука има много фенове на Ферари и да не се обидят нещо. Но като ги няма тях колко по щура е формулата.Как да не чакаш две седмици.

Нищо лично,просто впечатление.

Не бе, ако може да клонират Фетел и Леклер и да пускат по 4 ферарирата - е тогава е големия фън :D

  • Хаха 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде сега, и те се борят за коматчето, но явно стават грешки. Тоя номер от Фетел сме го виждали и преди, а и не само между тях се е случвало.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, Митко Йотов написа:

Знам,че тука има много фенове на Ферари и да не се обидят нещо. Но като ги няма тях колко по щура е формулата.

Митак аз не се обиждам от коментари, в които няма злоба. Но финала определено щеше да е по емоционален, ако ги имаше и двете ферарита. 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това беше закачка.

Ако имах едно дРъво на Фетел кратуната щеше да е ..... !

 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно състезание и жалко за Албън. Ако беше и завалял малко дъждец.. :D 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хамилтън е наказан с +5 секунди и разместването в класирането при пилотите е:

http://formula1.sportal.bg/ranking_pilot.php?result_year=14

Битката за 3-то и 6-то място все още не е приключила. Пистата в Абу Даби е бърза, с права 1,2км и Ферари със сигурност ще имат шансове, но при тях никога не се знае кому и какво е в главата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесно състезание за хонда и редбул!

Дано продължат възходящата линия!

Относно ферари,две три грешки,особенно тази на Фетел,бяха бяха решаващи.Случвало се е и ще се случват такива.Доказа го и Хамилтън с Албън,разликата е,че са в различни отбори и прави грешката на Фетел,да бъде необяснима.Но чак да се говори за пълен провал и резил,не мисля.

Още веднъж,браво на пилотите,с задвижваща система ХОНДА!

  • Харесвам 1
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грешки не правят само тези които нищо не правят. Дори най-добрите не са застраховани от погрешни преценки.

http://formula1.sportal.bg/news.php?id=25002

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само се чудя, Albon, защо прави ебаси дъгата да вземе завоя ? И остави толкова място отвътре?  Грешно решение може би ? 

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Drone написа:

Само се чудя, Albon, защо прави ебаси дъгата да вземе завоя ? И остави толкова място отвътре?  Грешно решение може би ? 

 

 

Може би за да излезе с по висока скорост от завоя и за да започне ускорението си по рано.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, това е била целта. Гледах избраните моменти от състезанието не успях да го гледам цялото. Тъпото е, че най-интересните моменти съм изпуснал. Както и да е Ред-Була-а ги е съсипал! Изпреварването на Хамилтън от Верстапен в последната част на състезанието в завоите 1-ви и 2-ри ... просто феноменално! Евалата, че и двамата си дадоха място и че двамата се уважиха, защото това лесно можеше да стане инцидент и реално и двата Ред-Бул-а да са вън както Фераритата. Говоря от точките. 

Не знам как така Гасли точно в края надделя над Хамилтън и то на права отсечка. Може би предното крило, заедно с "отворена" конфигурация на шасито на СТР + макс-а от задвижването на Хондата са дали тоя резултат, но определено впечатляващо. Гасли изглеждаше във всички случаи в по-лошата ситуация. 

Отново много се радвам за Хонда! Сигурно е досадно за околните, но просто съм много горд с Хонда! Къде бяха, какво преживяха, а сега? 

Поредното доказателство, че силния дух определя битието, а не обратното!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ред Бул винаги са били силни на тази писта, за това нека не се заблуждаваме, че тази доминация ще продължи догодина на останалите трасета.

Много бих искал да е винаги така но съм реалист.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

image.thumb.png.b48a0e694c4840062a9581f4425295ef.png

 

Хамилтън се е извинил на Албън. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе евала, той се извини веднага след края още като го интервюираха и бях сигурен, че ще иде лично да му се извини.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 14 часа, rollin написа:

Ред Бул винаги са били силни на тази писта, за това нека не се заблуждаваме, че тази доминация ще продължи догодина на останалите трасета.

Много бих искал да е винаги така но съм реалист.

Знае ли се? Стават все по-добри - в бокса. :)

http://formula1.sportal.bg/news.php?id=25005

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да е вярно и дано да направят и последното състезание с успеха на това, понеже четох в чуждите форуми че по скоро везните клонели към излизане от Ф1....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 3.11.2019 г. at 23:25, ceco_accord написа:

 

Дано Макс успее до края на сезона да се върне на 3-та позиция в пилотския шампионат, а за Ферари - сила имат, ама контрол???

 

Вече може да се получи!

Фетел и първи да стане не може да мине Макс.

Макс задължително пред  франсето в Абу Даби, независимо от местата. 

Или минимум 3-ти, ако първи е франсето.

Доста сериозна борба ще е! Трудно ми е да повярвам какви глупости прави хамилтън.

Вече е световен, но пречи на другите максимално. Мисля желаеше и Гасли да прецака!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същите неща прави и Верстапен всяко състезание, но рядко се квалифицират като глупост :D 

  • Харесвам 3
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще видим. Хами си оплете кошницата и сега проявите му са само политически. Не ги приписвайте на моментни глупости - Не е толкова слаб пилот, че да прави неумишлени неща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото вече му е оплетена кошницата,може да си позволи да се извинява на всеки🙂!

  • Харесвам 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 20.11.2019 г. at 16:24, ceco_accord написа:

Ще видим. Хами си оплете кошницата и сега проявите му са само политически. Не ги приписвайте на моментни глупости - Не е толкова слаб пилот, че да прави неумишлени неща.

Имаш право, мерцедес се нуждае от реклама, нямат ел. коли, плъг ин го спряха, Майбаха им прилича меко казано на китайско возило. Първите места във Ф1 вършат чудеса. Най, най, най и пак най добрата, здрава, бърза и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Off Topic

Да имаш популярен премиум бренд не е малко. Звездата продава - особено ширпотреба. Кво като малките им модели са с мотори на Рено. :) Иначе 2020 Mercedes-Maybach GLS 600 V8 558 HP 410 kW 730 Nm 0-100 km/h 4.9 sec е китайзнат, щото в Европата ще продадат 100 бр, а в Чайна 10000.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде дават формула Е? 

Някой следи ли какво става там?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Евроспорт. Напрежение имаше още от първото състезание и игра голяма с тактиката.

  • Нагоре 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Финал на сезона по шампионски! Пол, 1-во място и най-бърза обиколка. И болидът му е наистина "мастърпийс".

догодина обаче ще му е по-трудно, особено ако Ферари си оправят отбора, а Р Б поддържат и надграждат сегашната кондиция.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...