Jump to content
darius

F1

Recommended Posts

Напълно заслужено. Като не става с британци и испанец, ще борим с италианци и французин. Догодина и Ред Бул да слагат :honda:  "джет пак".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ли е момента да нарека многоуважаваните от мен Макларън, некадърници?

Или да спомена, че Алонсо е иберийски употребен латекс за секс?

Е само ХОНДА  са виновни, нямат никакви двигатели!

Дано само не сме в некой незначителен епизод!!

 

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно от най-хубавите състезания, които съм гледал от 2-3 години насам.. Голям скок за нашите, а всички плюеха и казваха, че ако вземат 1-2 точки за сезона 

ще е голяма работа. Добра работа за Торо Росо и Хонда. Дано скоро и Хартли влезе в час. Общо взето има надежда !

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абу Даби 2016, тогава за последно така ми 'прескачаше сърцето' по Ф1, ебати надпреварата, ебати чудото, като видях Гасли 5ти си викам, о поне 4ти сме все пак Ферари не са си казали последната дума.. 6 обиколки по-късно Кими..... няма значение, не знам по коя телевизия сте гледали състезанието на Гасли като излезе от кокпита и се поздрави със отбора си отиде и посочи Хонда надписа по машина... (скрито към 'Тореадора' и към това 'шасито ни е на нивото на РедБул') :)

 

Хартли си беше в час, но Гасли беше със новия аеродинамичен пакет. Реалната разлика казаха, че е 0.8 до 1 секунда, м/у Гасли и Хартли, и това само от пакет. Ще е интересен Китай! 

 

Фетел е направил 40% повече обиколки с тези гуми отколкото Пирели са мислели, че е възможно, не знам това ако не е Пилот с главно П.. не знам наистина.

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко състезание ,браво на Хонда и Торо Росо! В мото гп пълна лудница , Маркес с хондата " газеше" наред буквално :)

Редактирано от smoky

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И най важното, че до последно Гасли увеличаваше разликата спрямо пилотите зад него.
На всички е ясно че това постижение е поради факта че и двата редбула и едното ферари отпаднаха, но това да си пред рено, хаас, форс индия и тн си е ебаси кефа !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа. 4-ти болид на финиша и 4-ти отбор като перформанс си е голям скок от "дъното". Само така и напред!

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хартли също кара с новия аеропакет. Определено си е голям скок, ако успеем да се задържим пред Хаас, Рено и Мак ще е най-доброто, което може да се случи за момента. Само да спомена, че този мотор е бил готов още началото на миналият сезон, но от Мак не са го одобрили. Ако беше развиван цялата година както трябва правете сметка сега къде можеше да бъде.. Дано най-после направят добър сезон нашите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, Pep0 написа:

Хартли също кара с новия аеропакет. Определено си е голям скок, ако успеем да се задържим пред Хаас, Рено и Мак ще е най-доброто, което може да се случи за момента. Само да спомена, че този мотор е бил готов още началото на миналият сезон, но от Мак не са го одобрили. Ако беше развиван цялата година както трябва правете сметка сега къде можеше да бъде.. Дано най-после направят добър сезон нашите.

 

За първото, Хартли не кара с новия аеропакет.

 

За второто от къде имаш инфо, че моторът е бил готов миналата година ? Макларън бяха излезли със становище, че единият проект е щял да бъде не-добре заради вибрациите, докато някой по-горе тук беше споменал, че именно моторът във Торо Росо е мааалко по-голям да се справя с вибрации и т.н. и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чисто състезателно темпо:

Бахрейн.jpg

 

С други думи Гасли изостава с 1 сек.на обиколка от лидерите.В тази секунда е събрано всичко-гуми,разход,мощност ,умения,стратегия.

Алонсо беше затворен с 1 обиколка.Днес не коментира вече Хонда...само колко е зле Мак....

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://scuderiatororosso.redbull.com/en_INT/article/bahrain-grand-prix-2 Почети малко и ще разбереш, че и двете коли са били идентични на квалито и състезанието.

За второто информацията е от чужди форуми не ми се търси сега и това да ти показвам. На Мак становищата ги остави, всички ги видяхме какво представляват с новия си мотор. Само на приказки са силни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 2 часа, Pep0 написа:

https://scuderiatororosso.redbull.com/en_INT/article/bahrain-grand-prix-2 Почети малко и ще разбереш, че и двете коли са били идентични на квалито и състезанието.

За второто информацията е от чужди форуми не ми се търси сега и това да ти показвам. На Мак становищата ги остави, всички ги видяхме какво представляват с новия си мотор. Само на приказки са силни.

 

Прав си, пропуснал съм го, еми значи факторът пилот :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен повече ме притеснява ,че сами във ТР не разбират защо им е хукнала колата.Промените са били само минимални по техни думи.Или се правят на ударени или наистина не виждат верни данни в тунела. В петък ще разберем....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 10.04.2018 г. at 13:26, Markony написа:

Мен повече ме притеснява ,че сами във ТР не разбират защо им е хукнала колата.Промените са били само минимални по техни думи.Или се правят на ударени или наистина не виждат верни данни в тунела. В петък ще разберем....

Бе, то в петък биваше, ма събота и неделя ... "Що така бе Танасе"? :(

Иначе, браво на Рикардо. Време му е да яхне :honda:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нашите са обещали +40 коня за Канада или Франция. От Редбул искат да се изравнят с Рено по мощност, за да станат доставчик и на биковете.Тук не става въпрос за представяне , а за динамометрични данни.

 

На 16.04.2018 г. at 20:40, ceco_accord написа:

Иначе, браво на Рикардо. Време му е да яхне :honda:

Нали....двама се карат -третия печели. Рикардо винаги е успявал да измъкне нещо от нищо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За това трябва по-често да пият от обувката му. :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам някой гледа ли квалификацията, ама за 1 бройка днес да не стартираха нито 1 от 2те торота.

 

Макларън са все така близко до редбул :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

редбул пак ще ги окъпе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега гледах клипчета, разминаха се на магия...

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак ли е блъснал някой. Тоя ще го изритат от Ф1 ми се струва. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
38 minutes ago, Drone said:

Пак ли е блъснал някой. Тоя ще го изритат от Ф1 ми се струва. 

 

 

Рикардо..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баща му обаче ми изглежда, че приема нещата много натурално и че така трябва да се случват. Верстапен беше ударен от Рикардо поради невъзможността на Рикардо да спре. Не можа да спре, защото Верстапен смени посоката на спиране два пъти.

Иначе добре се получиха нещата за нас. Интересното е че си държим темпо с това на макларън, а на Макларън темпото беше лошо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

40 обиколки Рикардо се съобрази с Верстапен и не позволи да се стигне до грешка и ТАКА ТРЯБВА, и накрая този пикльо се излигави и вс отиде на МАЙНАТА СИ....Накрая такива рокади се получиха, че ред бул спокойно можеше да е в тройката.... :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми той Рикардо затова ще бяга от Р.Б. Там МАКСималното леке е яко лансирано и обгрижвано. Хак да им е.

Иначе ако бе отпаднал още някой, можеше да сме в десятката.

  • Харесвам 1
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е той единия е в десятката, като цяло много слабо представяне. Очаквах много повече лично аз. На тази дълга права уш голяма топ скорост имаха, а всеки ги минаваше, като малка гара. Поне няма гръмнал мотор, но са зле, даже са най зле от всички останали..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе спомням си го и него.

Иначе ... http://formula1.sportal.bg/news.php?id=23175

Къде е "майор Костов", да "глобне" Дани за неспазване на дистанция и за движение с несъобразена спрямо пътната обстановка скорост? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1-ви май. За някои е ден на труда, за други -ден на траур. ОСенна - :worthy:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 5/5/2018 at 15:30, ceco_accord написа:

 

Расовите кравуни са рядкост :D!

Бих се грижил за една такава :rolleyes:...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Испанското гранд при започва днес, почти всички отбори с много нови части, Алонсо пак с неговите си изказвания :thumbs:

 

Новият нос на Макларън.

1525974988335.jpg

Ферари с огледала монтирани на халото :shock:

1525950062564.jpg

 

Редактирано от isullivan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Концепцията на ферари ми харесва за огледалата. От няколко дни чета за няква модификация на хондовия двигател. Вие да знаете нещо за скорошно събитие?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе гледам разни тука свободни тренировки ... нови елементи ала бала ... Много щели да мачкат Англетата ... дето Хонда им бяха виновни гледам пак и пак и пак ... и ХОП 2.2 сек. изоставане на Алонсо ...  фен съм им от малък ... НОООоООО много лайна изядоха и направо се осраха 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса е дали редбул ще минават и те на Хонда или ще остават с Рено ? 

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Отново сме по назад в днешната тренировка,но безпроблемни!:thumbs1:

Редактирано от JHM
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3d6d670b-a341-4cb1-8da0-27853f6c1679_500

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...