Jump to content
darius

F1

Recommended Posts

Супер състезание нещата зопочват да си идват по местата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голямо състезание, браво на Кими, с това криво носле!Бътън както винаги бавно и славно със скапана кола 5-ти!Alonso без капка колебание, браво!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такъв кеф Алонсо да разминава петела като спрЕл :P :P :P

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

комбинацията от най-добър пилот и уникална кола,която му отговаря напълно водят до такива резултати. FORZA FERNANDО Това е дългоочакваната година!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фетел пак се добра до 4-тото,но за мое щастие не и до подиума..... Браво на първите трима! Кими с тоя нос,не знам,имах чувството,че няма да я докара до финал тая кола,но той се е доказал,като голям борец (в моите очи) и ме зарадва страшно много с това 2-ро място. Обаче е страшно сдържан(аз щях да се хиля до уши ,като знам как се развиваше състезанието по-едно време),което не е лошо! Хамилтън ме накефи,как не пусна онова "роботче" и така хубаво го опуши баш на последния завой....... Но днес Алонсо просто беше перфектен.... Не мога да не похваля Грожан (3-то състезание) без инцидент. Остава да подобри,малко позициите и ще е 6. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фетела ако му бяха сменили гумите една обиколка по-рано и пак щеше да е на подиума.7 секунди свали за 2 обиколки....на финала щях да родя от зор :lol: Имах си моите надежди Люис да е втори ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, днес Ферари бяха добри и много подготвени, а Алонсо караше като за последно-на живот и смърт!Кими отново на стълбицата-голямо браво! Хамилтън едвам успя да задържи 3-то място-предполагам заради колата, защото както казва колегата отгоре,ако на Фетел му бяха сменили гумите 1-2 обиколки по-рано,можеше да пропусне награждаването.Браво и на Бътън /най-грамотния пилот според мен/ , който въпреки всичко, извлече максимума!Очертава се един интересен сезон!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Феноменален Алонсо.Публикувано изображение Когато и колата е ок,става страшно.

Много си прав,колега. Очевидно е така.

Ще става все по-интересно тази година, защото силите започват да се поизравняват и няма да има един доминант (отбор) във всички състезания. Така най-добре ще проличи кой защо е там и за какво се бори :plane:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фетела ако му бяха сменили гумите една обиколка по-рано и пак щеше да е на подиума.7 секунди свали за 2 обиколки....на финала щях да родя от зор :lol:/>/> Имах си моите надежди Люис да е втори ;)/>/>

Много добре си го казал .... аз последната обиколка бях спрял да дишам направо... :blink:/> И като видях Фетела как изпусна завоя и направо шях да избуха от радост, но беше голяма тръпка до края на състезанието. Страхотна формула, надявам се и тази седмица да е пак такава!!!/> Редактирано от Hak

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде не остана ;) Дано Нико устиска на напъна за да е интересно :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То не остана,но и аз не мога повече........ Не знам за Нико дали ще устиска,но моите вчера,така ме разочароваха,че не знам дали те ще устискат сега .... Ще се моля,да имат добър ден,че вчера със сигурност не беше такъв за тях!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей на това му викам,състезание....... Мерцедес,нещо не бяха на ниво,но пък Лотус бяха с много добра стратегия и каране,с малка спънка в бокса (с Кими). Грожан,днес беше перфектен (пак не уцели никой) и влезе в добър ритъм,които му даде и 3-тото място. Кими,както винаги с добро каране и правилно преценена стратегия пак на подиума... Не знам,дали само аз го забелязах,ама Перес щеше да утрепа,половината колона!!Такава агресия,срещу съотборник не съм виждал,освен в Ред Бул. Алонсо се добра до точките,но Маса изостана стабилно..... Ди Реста също направи добро състезание.

Жалко,че робота е на чело,но какво да се прави..... Въпреки това съм доволен и то много! Публикувано изображение

Редактирано от JK_HONDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаа яко битки,Уебър и Люис добре се сбориха.На мерцедесите много бързо им свършваха гумите.Жалко за Алонсо...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,Алонсо кара супер,като сложим +21 сек заради 1 бонус пит и това,че нямаше ДРС..... Шит хепънс :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нико загуби много, затова му трябваше ония подиум в Mалайзия!Алонсо се доказа както винаги!Фетел заприлича на шумахер!Кими и Грожан много яко представяне!Отдавна не бяхме гледали толкова много изпреварвания!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакви прогнози?Нико и Хамилтън ще удържат ли Фетел, Алонсо и Кими?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Моята прогноза е, че Нико ще изостане, а Хамилтън, Алонсо и Фетел ще са на подиума. Надявам се Алонсо да е първи.

Редактирано от hri100p3n43v

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С това износване на гумите,Мерцедес не са много ясни. Смятам,че Райконен пак ще е на подиум ,заедно с Алосно,НО Фетел там,работа няма! Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Нико яко му се изредиха!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Абе,какво стана с Грожан? Не разбрах,къде отиде....... Бях станал за секунда и него вече го няма.... Е там е ама .... OUT! Публикувано изображение

Нико пак,нещо се изложи а и Хамилтън що е чак 10,егати за нищо време,що неща изпуснах......

Редактирано от JK_HONDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера карах новата А класа, чисто нова на 2000км.2,0дизел 140к.с.Еми сивикут от 1999г. VTI си ме кефи повече.Та и Нико и Хамилтън, харесват ми ама до там!Яд ме е за Макларъните!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро състезание! Поздравления за Алонсо,Кими и Маса...... Както,казах Фетел,нямаше място на подиума и това 4-то му е достатъчно..... Кими,както винаги с добра стратегия и стабилно каране,доволен съм отново. За жалост Грожан(поне от това,което разбрах) е имал проблем и се е прибрал в боксовете,иначе щеше да запише (може би),още едно добро класиране и важни точки за тима,но каквото такова....Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СМАЗВАНЕ !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятен Алонсо,отличен Кими,Маса най после на стълбичката.Ред Бул днес не дадоха крила.Страхотно състезание,невероятниизпреварвания.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой сеща ли се какво следва....... Най-тъпото състезание в целия шампионат ! Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-тъпото е в Хунгароринг.В Монако е в чест на обикновените крадци на едро, наричащи се монарси!И ако мерцедес се наредят 1 и 2 голямо бутане ще падне в първите обиколки!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грожан имаше проблем със задното окачване. Иначе страшно състезание. Логиката възтържествува :worthy:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Грожан имаше проблем със задното окачване. Иначе страшно състезание. Логиката възтържествува Публикувано изображение/>

 

Да ,видях колега,много нелепо се получи,но какво да се прави шанс.Все още не е виновен за инцидент,което ме радва,остава чист! Редактирано от JK_HONDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що прочетох и аз дългоочакваната новина. Дори запецнах какво да напиша. Не мога да намеря думи. Със сигурност това е най-добрата новина тези дни. Урааааа........

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ноу яку !!! Те тая новина чаках макар че знаех че с тоя нов регламент за моторите наще ще се върнат бързо. Дано Бътън е във форма и тогава ииииииииииии :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A дано, да се порадваме и ние на ХОНДА във Ф1!Бътънчето не знам, ама Фетел или Алонсо ще предизвикат фурор!1,6турбо си е голямо предизвикателство, но требе да махнат ония парцали пирели, дето им викат гуми!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макларън са толкова зле тоя сезон , че мисля да гледам формула 1 чак през 2015-та :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново ще гледам Ф1 с интерес :honda:/> Хайде наще .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега остана и на Еди Джордан да му трепне и да реши да възроди още една легенда :) и ще си шибна задника в тавана :)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за двата мерцедеса! :) Да видим,как ще брани 1-во място този път Нико....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не осере старта ... на тая писта няма да му е трудно. Аз както казах по-горе ... Макларъните са толкова зле , че мога да спра да гледам Ф1 до 2015-та

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ако мерцедес се наредят 1 и 2 голямо бутане ще падне в първите обиколки!

И сега ако почнат опашките без да се бутат, голямо състезание ще гледаме!Мерджовете никак не моАт се оправят с тея гуми!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На времето имаше "влакчето на Трули" :) Сега ще има "Влакчето на НИКО" :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...