Jump to content

Recommended Posts

Приказки...то така се произвеждат двигатели от днес за утре...Дано да съм жив да го видя. Кво се правят на ущипани булки.Да извадят кеш и да се финансира инженерния екип на Хонда.3 години по дяволите,заради едно турбо...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е ясно, но мяй пак ще сме опашкари. Позитивното е, че ще сме красиви. Колите на торо росо са много красиви, мое мнение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mc laren е голяма загуба за хонда с тази раздяла,жалко!

Редактирано от JHM

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Развод по взаимно съгласие е неприятно нещо...Но фактите сами говорят.В началото на сезона детски грешки,после лошо качество,накрая невъзможност да се изкара максимума от мотора ,заради издръжливост.Огромен разход,неефективно зареждане на батериите.Това е равносметката.Не може да се вини Алонсо или Макларън...Японците са си виновни за развода. Но не виждам какво ще се подобри следващия сезон.Торо Росо не разполагат с финанси и ноу-хау. Ясно е че Хонда ще плаща всичко. Като купе не са много по-назад от Макларън.Даже днешната квалификация го доказа.От към пилоти обаче не знам какво ще стане...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам странното усещане, че Макларън ще се откажат от Хонда за следващия сезон ... а Хонда точно ще си решат проблемите ... и ще пляснат конкурентен мАтор ... 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те се отказаха още преди 2-3 седмици. А Хонда ме съмнява че много още време ще им трябва . Все пак тяхната ера беше много отдавна и  всичко свързано с турбиниране  и здравина се вади от архивите и не върши работа поне за сега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да де :) Отказаха се ... и Хонда ще си решат проблемите ... Deja Vu с BAR ... 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Мах! Невероятен Фетел,перфекна комбинация от пилот и машина!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравос и на двамата.

Не чух Алонсо да има някакви проблеми, но съотборникът му бе далеч напред, за което нему също хвала!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E що. Една от теориите на конспирацията е че :Японците са разбрали за преговорите на Макларън с Рено и нарочно не са дали новата версия на мотора .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алекс,представяш ли си догодина да изкараме по-добър мотор от Рено,какво мачкане на ташаци ще бъде....:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо чудно и така да стане. Кой обича да работи със сприхави хора?

Хонда не са доволни от поведението на Алонсо

Фернандо Алонсо остава с Макларън и догодина

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Ето едно доказателство , че човечеството деградира  :D  ОТ всичките настръхваш като ги чуеш и накрая като чуеш последния в6 турбо 
:sick1:
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То за това не въри рабтата, щот вместо истински двигател им искат да правят прахосмукачка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://formula1.sportal.bg/news.php?id=22488

 

Леко "баце" че видяхме ги и моторите на "рендетата".

 

http://www.formula1.sportal.bg/news.php?id=22489

Редактирано от ceco_accord

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо, те си имат ресурс в моточасове...там 3-4 състезания да издържат.Може да се случило съвпадение да им свърши живота в Мексико.

Аз не знам Хонда досега колко мотора строши,но много им липса ОТК-то нещо.

 

От къде коментаторите имат информация ,че моторът може да работи на 100% през обиколка заради батерията?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми Ред Були-те на Верстапен и Рикардо бяха чистак нови за Мексико -последен спек.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужас.То Верстапен е чакал на всеки завой да му светне ламбата на аладин :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един от блестящите и актуални примери, когато новото и по-модерно не е по-добро от старото.

http://www.formula1.sportal.bg/news.php?id=22580

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо, фокусирай се малко върху Торо Росо. Тия са ми били извън полезрението и този спасителен пояс към Хонда очаквам, че ще свърши отчайващо...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Господ да ни е на помощ. Подозирам че първи ще сме, но отзад напред.

http://automedia.investor.bg/a/0-nachalo/32704-alfa-romeo-se-zavyrna-vyv-formula-1/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 си отива, идват 2-ма.  http://formula1.sportal.bg/news.php?id=22635

Новият клиент е оптимист и се моли стискайки палци на ръцете. Дано през сезона не стиска и тези на краката. http://formula1.sportal.bg/news.php?id=22690

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6л на 100км разход на масло :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 3 часа, Markony написа:

6л на 100км разход на масло :)

Не са чели "маслените" ни теми. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тия са малоумни... правилото е не повече от 0.6л на 100км

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 3 часа, Restless написа:

тия са малоумни... правилото е не повече от 0.6л на 100км

Kога ли сме чели верни новини от български "джурналисти"?

Миналата година беше 1.2 до Монца,  после 0.9,

за сезон 2018 е 0.6л/100км!

Нищо особенно, в менуъла на Бмв пише, възможен разход до 1л/1000км.за нова кола за масова употреба!

Радвайте се, че не сте Бмв фенове!

https://www.autosport.com/f1/news/131505/mercedes-clear-to-use-higher-oil-burn-level

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боже не вярвах, че у форумя ще има тема баш за Ф1 след резила последни 3 години, но уви. 

Луд фен съм на Ферари и не от ерата Шумахер нататък а преди това - факт Шуми беше Господ в червено. Жалко е, че сме 11 години без титла, но имам добро предчувствие за новия сезон. (Дано не си направим харики както миналия).


Колкото за Макларън-Хонда, мисля че моторът на Хонда, ако бяха оправили хибридния модул като хората т.е. всъщност да работи, е по-добър от агрегата на Рено. Уви Макларън са убедени, че шасито им е конкурентно способно и 'само' ДВГ-то им е проблем, сега душевна ч*кия би представлявала ситуацията Торо Росо > Макларън в Австралия.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засега слуховете са за умерен оптимизъм - надеждност и мощност на нивото на края на миналата година, с постепенен прогрес

Особено надеждност по време на зимните тестове ще е основна цел

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще говорим за умерен оптимизъм то значи и този сезон е отписан. Не искам да се заяждам, но аз ги виждам така нещата:

 

След въвеждане на 1.6 V6 Turbo Мерцедес са N1 

Година и малко по-късно Ферари бяха на нивото на Мерцедес от първата им година, Ред Бул (Рено двигател) са като развитие около 6 месеца зад Ферари.

До края на сезон 2017, мисля че мога да кажа двигателят на Ферари е на нивото на Мерцедес със някой изключения, като надеждност например. Двигателят на Рено е по - слаб, ако това което японците твърдят, че моторът им е на нивото или дори отгоре на Рено, то няма място за умерен оптимизъм а направо за амбиция, тук проблемът ще е шасито на Торо Росо, но дай боже Ред Бул да минат на Хонда мотори....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... за да им "дадат крила". :)

Формула 1 с безплатно излъчване по интернет

http://www.formula1.sportal.bg/news.php?id=22804

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...