Jump to content
darius

F1

Recommended Posts

Мерцедесите 1 път ще имат шанс за нещо и Маса ще се осереееееееееееееее ! Айде SC !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерцовете са правили тестове с гумите на пирели в Испания без да вдигат шум.Ама Маса ги прецака яко.Хамилтън 4, "влакчето на Нико" ще е за кратко.Никакъв шанс нямат!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъпа "писта" ,псевдо състезание.Сега и червен флаг!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита победа на Нико, макар че беше скучно състезание.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тотална скука,но браво на Нико! :) Иииии Грожан,вече ги подкара...... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Безапелационен Нико,направо препарира всички.Чудесно свършена работа на отбора на Мерцедес.Относно състезанието,зрелищно,но скучно.Ферари крачка назад.Перес вървеше страшно,но малко сепревъзбуди и грешката е на лице.Поздравления за Сутил и Форс Индия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко, за Кими. Перес му провали състезанието и на всичкото отгоре и отпадна - големият печеливш отново е Алонсо (подарък две места напред - трябва да почерпи Серхио).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Безапелационен Нико,направо препарира всички.Чудесно свършена работа на отбора на Мерцедес.

A от Маруся дори правеха по-бързи обиколки!Това състезание беше абсолютно мишкарско!Карат си под възможностите, пазят си гумите и всички са доволни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам защо толкова се превъзбуждаме.Стартовете в Монте Карло винаги са били такива ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно си прав колега. Превърнаха този кръг в кеф за едни, а в скука за други (по-големият процент). Този кръг от шампионата никога не е показател за цялостния развой на сезона.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне да беше заваляло малко, за да разцепи монотонната скука. А едно време това си беше истинско състезание. Говоря за времето на Сена, Прост и др. Края на 80-те и началото на 90-те.Добре че беше Сутил да им покаже, че можело и да се изпреварва. Перес също не издържаше да кара във влакчето, но направи глупост е Кими. Хамилтън сам се прецака като караше като турист зад Safety car-a. А на Грожан щеше да му станат много състезания без удар и за това напомни за себе си. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакви прогнози?Като гледам решетката още от старта ще има размествания!Ако завали ще има шоу!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прогноза и желание :) Маса отново в някоя стена ... пак прецака половината от отборите ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ще ми е интересно да наблюдавам този новия финландец с отбора на Уилиамс какво може да направи - явно, че е доста талантливо момчето - може и да направи сензация ако болида издържи на цялото състезание ... (все пак 70 обиколки на тази писта са доста сериозно предизвикателство както за пилота така и за машината )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли Кими да ги удари на тази писта???Поне на мен ми се иска,колкото до новия финландец май има какво да покаже

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Може ли Кими да ги удари на тази писта???Поне на мен ми се иска,колкото до новия финландец май има какво да покаже

Ако времето е добро (слънчево) , Лотус-а няма проблем с меките гуми,кой знае колко, а и Кими с неговото каране и стратегия,един подиум,няма да му навреди, за 1-то място мисля,че няма да има шанс.Няма да му се разсърдя,ако ме опровергае!Ще ми е интересно,Грожан и Маса,какви ще ги дробят! Редактирано от JK_HONDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще е интересно /надявам се/, а в случая прогнозите са трудна работа .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се изкефя Кими да прескочи Сутил и тоя Джин Ерик.Алонсо се надявам да изпревари поне Валтере, който е изненадата!Времето ще е слънчево и сухо!Тук!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерцедесите се държат доста добре и не износват гумите, явно 1000км тестове са помогнали.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е сега вече ще е интересно, ако от следващия сезон "късметлията" Фетел стане съотборник на Алонсо във ферари.Като цяло интересно състезание. Поздравления за Сутил, който изкара почти цяло състезание с един чифт гуми, наказаха го и въпреки всичко влезе в зоната на точките. Поздравления и за Алонсо, че за пореден път изкара отбора на гърба си с 2-то място. Колкото до Ботас, момчето има потенциал и може би ако имаше дъжд щеше да се представи добре, но има още много състезания до края и ще видим. Вече с нетърпение чакам Силвърстоун. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана днес?

post-1619-0-93812900-1372599696.jpg

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква драма, какво нещо. Гуми се взривяват, коли се чупат... Браво на Розберг, заслужи си победата. Веднъж и на робота да му се счупи талигата. Иначе щеше да дръпне с много точки. Сега е по-интересно. Тея от Пирели трябва да напуснат F1 колкото се може по-скоро. 4 гуми да гръмнат не е случайно. Все пак се правят в Турция.....Не може всяко състезание да зависи от гадните им гуми. Той и Шумахер каза миналия сезон, че във формулата вече няма RACE, а има PACE заради гумите на Пирели.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стана мазало..... Публикувано изображение Гумите се "кинеха" като салфетки ебати Публикувано изображение ...... Грожан ,пак се оля и не взе и 1 точица,чудото се случи и Фетел отпадна,Кими се замота и не влезе в бокса при 2-рата кола на сигурността, Алонсо и Уебър изкяриха от това. Розберг,започва да напипва темпо и му харесва да побеждава....... Абе не беше зле,може и да е по-зле (за Лотус). Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добро състезание се получи, особено в края.Поздравления за Розберг с победата си на тази писта. Поздравления и за Алонсо, който за пореден път извлече максимума от колата. Жалко за Сутил, който се движеше в челото, но завърши малко по-назад в зоната на точките. Маса направи много добър старт, но смотаните гуми провалиха всичко. И от цялата работа най-много се кефя на това, че късмета на "тъпото роботче" го напусна и отпадна от състезанието. А относно гумите няма да правя коментар 4 изгърмяли гуми за отрицателно време. Имам чувството, че гумите, които се предлагат в Кауфланд, ще са в пъти по-добри спрямо това Пирели.С нетърпение чакам другото състезание и дано колата на Ферари е в кондиция.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудя се как може Ферари за пореден път да се осират така с колата. Такмо я закрепиха и вървеше и пак назад, ако не е Алонсо не ги виждам в топ 3. Поздравления за Нико и победата, наистина теста от 1000км си казва думата и докрая мерцедес ще са конкуретни. И накрая и аз се накефих как тоя редбул се прецака :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Непредсказуемо състезание,приятно гледане.Фетел ще прскочи ли Хамилтън.Алонсо как ще стартира.Гросжан кого ще блъсне?

post-1619-0-61927600-1373198501.jpg

Редактирано от darius

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Фетел и този път триумфира, жалко за Уебър, щеше да 2-ри, 3-ти.Лотусите ме кефят яко, връщат си старата слава.Изненадващо Макларън в зоната на точките.Мерцедес да направят още 1000км тестове под масата, че са гола вода и кал в ушите. :D/>/>

Редактирано от darius

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е този път трябва да призная, че Фетел победи с пилотиране, а не като друг път с най-бърза кола. Евала на Лотусите, там наистина работят здраво. Не съм сигурен обаче, че на Кими не му сбъркаха леко стратегията. Алонсо направи всичко възможно и се представи добре. А тези от Мерцедес трябва да се самонакажат жестоко. Може ли след толкова тестове да стават по-зле вместо по-добре?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да да ние го направихме (Лотус). Жалко само,че робота е там,но какво да се прави. Грожан излезе,голям боец ,точно срещу Алонсо,който пак "надмина възможностите" на колата. Не стига,че го настигаше ами и беше с мекия слик и направо щях да откача,но момчето накрая и разлика му направи.... Маса се представи "чудесно" в неговия си стил.Извън пистата! Мерцедесите с тия гуми ,не знам какво ще правят а и не ме интересува,но Хамилтън пак се добра до 5-то място ,Розберг пак се мадръсаше в средата. Макларън и те в точките (чудо!) И "кондомите" на Пирели не се спукаха ни веднъж (ново чудо!).....

Доволен съм и от Кими и от Грожан и отбора ,отново намират баланса ,който го имаха още в началото на шампионата.... Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде не остана, още малко и Макларън-Хонда!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:bounce: Най - накрая дойде тази дългоочаквана победа с новия отбор. Работата на отбора и новите гуми на Пирели дадоха резултат. Дано и в бъдеще да е така. А какво да кажа за Кими? Само една дума - Машина. На него не му трябва много да се застоява по боксовете. Грожан също беше много бърз, но не пропусна да се удари и това състезание. Жалко, че го наказаха. Ферари май отдавна мислят за следващия сезон или некщата просто не се получават там. Както и да е, гледахме едно интересно състезание. Ще трябва да почакаме повече сега, че излизат във ваканция.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко,че го пропуснах,но сега ще си го кача да го гледам,интересно ми е как се е развило състезанието.... Браво на Хамилтън,разбира се браво и на Кими,жалко за Грожан...... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Получи се хубаво състезание.Хамилтън този път успя, а Кими беше фантастичен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://formula1-onboard.com/post/56731489094/fernando-alonso-has-insisted-he-is-very-happy-at

Това няма да е на добре за Алонсо,според мен..... Ама дали ще стане ,само Кими да не отиде там,че ....... Ужас! Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах,състезанието и честно казано ,наказаха Грожан адски нелепо.... Наказанието,заради сблъсъка с Бътън!След което французина мина извън шикана и аз да бях ,щях да го направя. Нямаше,кога да спира за него! И заради това,получи наказание (тия се базикат) Публикувано изображение ... Сега разбрах,че и още 20 сек.,заради самият сблъсък ,което се пак му оставя тая 6-та позиция.... Кими се е справил чудесно,както и Хамилтън. Бътън обаче,започва често да се оплаква от който и да е. И за да ,продължи традицията ,набутаха Грожан с това измислено наказание....... Таки мисля аз и не искам ,никой да мисли,че се опитвам да правя,някакви спорове или каквото и да било!! Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Грожан не му е 1-вата подобна изцепка ... Олигофрен да си ще видиш че е супер тясно и не можеш да изпревариш там ... Бътън един път да направи по добро състезание и остана да го извадят по такъв тъп начин. Ако се зачетеш ще видиш , че наказанието на Грожан е за изпреварването на Маса :) За излизане извън пистата на 4-ти завой го наказаха :) А случката с Бътън беше дооооста далеч от 4-ти завой :) За сметка на това пък Французкия си изпревари Маса в 4-ти завой ... т.е извън 4-ти завой :) иначе поздравления за Хамилтън и се радвам, че лимонадите най-после не смогнаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наказанието ,заради което минаваше през пит лейна,беше заради Маса! А това ,заради което получи +20 сек. ,след състезанието беше ,заради Бътън! Както и да е ,все пак не се оля много,остана в точките! Ще чакаме,почивката да свърши и да видим ,какво ще следва!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятна реакция, бърз като мачка!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

WOW Публикувано изображение искам Кими в Макларън 2015

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...