Jump to content
profi84

ABS не сработва правилно на англичанка

Recommended Posts

Наскоро закупих колата, но чак онзи ден реших да я закарам на диагностика за грешки, грешки нямаше, но ми беше откачена буксата на ABS, след като я закачихме, на таблото не светна нищо, изглежда или няма крушка или е изгоряла, така или иначе пак не даде грешки. Но като се качих и подкарах колата при скорост до 40 км/ч дори и при леко натискане на спирачките всеки път се задейства ABS-a и се чува неприятен метален звук, моля за мнение по въпроса, дали да изключа пак буксата, докато не намеря проблема или може и така да се кара, макар че е много неприятно за шофиране?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

zdr kolega proveri si vsi4ki grivni na abs sa ako ima nqkoq korozirala ili zadrastena ot kal ot tam e ili pak moje i da e schupena ili iskrivena moita beshe korozirala qko i sashtata rabota za shtqlo ne shtqlo mi udrq pedala

Редактирано от slavi40

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ипри мен имам този проблем само,че се появява точно преди колата да спре.Ще я закарам в хонда и ще пиша ако я оправят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам такава кола от 6 месеца и нито един път не се е пускал АБС и лампичката никога не е светвала. В началото мислех, че просто не е имало подходящ случай за да се включи, но зимата пробвах на лед и нищо. Моля някой ако е имал същия проблем да сподели. А междувременно ако може да ми кажете къде се намира тази букса, която е била изключена. Благодаря :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Имам въпрос относно ABS Honda Civic англичанка под 10 километра в час ABS ми сработва, което удължава много спирачният ми път и често ме изправи на нокти пред притичащите пешеходци или рязкоспиращатите коли. някой нещо ако знае как да оправя..,.
ще бъда благодарен.

Изпратено от моят MYA-L41 с помощта на Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...