Jump to content
gpg

Честит 3ти Март

Recommended Posts

Честит празник на всички Българи! :bg:

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси Галка ... честит да е ! Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито освен на всички Българи, ами и на адашите ми. (днес е също и Тодоровден) :bg::plane:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колеги! :bg:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина празник,от най-Българските. :) Едновременно с това че ме усмихва и ме натъжава.Като знам че едно време са умирали хора за да живеем ние свободно...а като гледам каква сган сме станали...реве ми се.Доброволно,без война си затриваме нацията и езика.Хората си измислят национални герои и си ги възхваляват.Ние си имаме и си ги плюем...ползват се чуждици без никаква нужда и се осира тоя богат и хубав език...Хора,помнете си историята и я разказвайте на децата си.Че вече и това промениха в учебниците.След като Левски се оказа обикновен бандит,Ботев алкохолик,а Вазов женкар...очаквам и Баташкото клане да е било обикновен купон и хората да са измрели от свръхдоза...нещата са страшни,не ги подминавайте!

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник и от мен на всички истински българи и на всички именници днес !!!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
http://vbox7.com/play:2e61471782Помнете героите си!БЪЛГАРИЙО, ЗА ТЕБЕ ТЕ УМРЯХА,ЕДНА БЕ ТИ ДОСТОЙНА ЗАРАД ТЯХИ ТЕ ЗА ТЕБ ДОСТОЙНИ, МАЙКО БЯХА,И ТВОЙТО ИМЕ САМО КАТ МЪЛВЯХА,УМИРАХА БЕЗ СТРАХ. Редактирано от honda_lv
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник и от мен!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник и от мен.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честит 3 Март колеги :bg:http://vbox7.com/play:450d3945

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит Национален Празник на всички Българи !!! :bg:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник БЪЛГАРИ

 

Публикувано изображение

 

Аз съм българче и силна

 

майка мене е родила;

 

с хубости, блага обилна

 

мойта родина е мила.

 

 

Аз съм българче. Обичам

 

наште планини зелени,

 

българин да се наричам -

 

първа радост е за мене.

 

 

Аз съм българче свободно,

 

в край свободен аз живея,

 

всичко българско и родно

 

любя, тача и милея.

 

 

Аз съм българче и расна

 

в дни велики, в славно време,

 

син съм на земя прекрасна,

 

син съм на юнашко племе.

 

Иван Вазов

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, Шипка!Три деня младите дружиникак прохода бранят. Горските долинитрепетно повтарят на боя ревът.Пристъпи ужасни! Дванайсетий пътгъсти орди лазят по урвата диваи тела я стелят, и кръв я залива.Бури подир бури! Рояк след рояк!Сюлейман безумний сочи върха паки вика: "Търчете! Тамо са раите!"И ордите тръгват с викове сърдити,и "Аллах!" гръмовно въздуха разпра.Върхът отговаря с други вик: ура!И с нов дъжд куршуми, камъни и дървье;дружините наши, оплискани с кърви,пушкат и отблъскват, без сигнал, без ред,всякой гледа само да бъде напреди гърди геройски на смърт да изложи,и един враг повеч мъртъв да положи.Пушкалата екнат. Турците ревът,насипи налитат и падат, и мрът; -Идат като тигри, бягат като овции пак се зарвъщат; българи, орловцикат лъвове тичат по страшний редут,не сещат ни жега, ни жажда, ни труд.Щурмът е отчаян, отпорът е лют.Три дни веч се бият, но помощ не иде,от никъде взорът надежда не видии братските орли не фърчат към тях.Нищо. Те ще паднат, но честно, без страх -кат шъпа спартанци под сганта на Ксеркса.Талазите идат; всичките нащрек са!Последният напън вече е настал.Тогава Столетов, наший генерал,ревна гороломно: "Млади опълченци,венчайте България с лаврови венци!на вашата сила царят поверипрохода, войната и себе дори!"При тез думи силни дружините гордиочакват геройски душманските ордибесни и шумещи! О, геройски час!Вълните намират канари тогаз,патроните липсват, но волите траят,щикът се пречупва - гърдите остаяти сладката радост до крак да измрътпред цяла вселена, на тоз славен рът,с една смърт юнашка и с една победа."България цяла сега нази гледа,тоя връх висок е: тя ще ни съзре,ако би бегали: да мрем по-добре!"Няма веч оръжье! Има хекатомба!Всяко дърво меч е, всякой камък - бомба,всяко нещо - удар, всяка душа - плам.Камъне и дървье изчезнаха там."Грабайте телата!" - някой си изкряскаи трупове мъртви фръкнаха завчаскакат демони черни над черний рояк,катурят, струпалят като живи пак!И турците тръпнат, друг път не виделиведно да се бият живи и умрели,и въздуха цепят със демонский вик.Боят се обръща на смърт и на щик,героите наши като скали твърдижелязото срещат с железни си гърдии фърлят се с песни в свирепата сеч,като виждат харно, че умират веч...Но вълни по-нови от орди дивашкигълтат, потопяват орляка юнашки...Йоще миг - ще падне заветният хълм.Изведнъж Радецки пристигна със гръм.. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .И днес йощ Балканът, щом буря зафаща,спомня тоз ден бурен, шуми и препращаславата му дивна като някой екот урва на урва и от век на век! :bg:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник БЪЛГАРИ , тъжно е това което се случва в нашата държавица , но не трябва да забравяме какви са били предците ни и как са си дали живота за България . Пожелавам на всички за момент само да си представят какво е било на тази дата за Българският народ и трепне поне нещо малко във вас когато си го представите.Още веднъж честит празник БЪЛГАРИ !!! :bg:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник и от нас :bg: :bg: :bg:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник на всички . Сега се прибирам от в. Шипка горе беше ад , много сняг много вятър обаче имаше хиляди хора ! Поздрави на всички

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито осовбоджение, българи! Обичайте родината си, велика е! :rolleyes:Като офтопик може би:Излизам днеска да покарам в планината (планински велосипед). В планината винаги поздравявам, (нещо като етика планинарска) обаче заедно с това днес и честитих празика на хората, които съм срещнал. Отговора на "Добър ден" често е същия "Добър ден". Обаче като чуят "честит празник" така ме поглеждат всякаш съм им забил нож в гърба. :huh:Странно е хората как на нормално човешко отношение реагират така всякаш си луд. Вероятно, щото са малко достоините и почитителни хора. :unsure:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Честит празник братя Българи и поклон пред подвига и героизма на нашите деди дали живота си за освобождението.

Редактирано от tony-asa
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник, Българи!

 

Днес направих ски на Мальовица...Почти всички се поздравявахме за 3 Март и Тодоров ден. Даже и непознати и чужденци.

 

България е най - красивото и любимото ми място!

Публикувано изображение

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник, Българи :bg:  :bg:  :bg:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Честит празник, Българи  :bg:

Редактирано от www.spirit
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПРАЗНИК , БЪЛГАРИ ! БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !!!
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Честит празник на всички българи!

Редактирано от doggy
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник Българи !

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ни е честит, един от най-хубавите национални празници - Трети март :bg:

post-20738-0-51370100-1393853851_thumb.jpg

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наздраве Българи, събудете се... :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:bg: :bg: :bg:   Честит 3-ти Март Българи    :bg: :bg: :bg:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ни е честит, един от най-хубавите национални празници - Трети март :bg:

Емич , честит и на теб , НО България има САМО ЕДИН национален празник.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да прието е, че 3-ти март е Най-Важния от всички останали официални празници които честваме, но всички са си Национални. Пример с други два празника 6 и 22  септември - смяташ ли ,че не са национални?

Иначе благодаря  :thumbs1: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има разлика между НАционален и Официален :) , но в крайна сметка важното е да си имаме БЪЛГАРСКОТО самосъзнание ! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...