Jump to content
FALKON

Шпилки АРП

Recommended Posts

Здравейте,може ли някой по запознат да ми каже за тия шпилки АРП,трябват ми размери за моита каляска, по точно ще слагам охо и искам да подсиля нещата,колата е CRX-D16A8,ще съм много благодарен ако някой ми помогне ,какъв размер са за моя мотор и каде мога да си купя,съответно и каква цена :huh: БЛАГОДАРЯ предварително на всички които ще ми помогнат ПОЗДРАВИ:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега нека да не съм оф ,но КАКВО Е ОХО ?!?!?!!? :huh: :huh: :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако трябва да отгатна вероятно става въпрос за турбо :)Някой пишат че реално нямало кит от шпилки за ZC и ставало от VW не нека някой който знае със сигурност да каже ...Но все пак kато поразрових ето това изкокна като цени:Lightning MotorsportsRaceengНо предполагам че ще има и другия вариянти може да говориш с колегата No Limit Performance той най-точно ще може да ти каже това което те интересува :)Поздрави

Редактирано от R-Racing

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера съм пуснал запитване към АRP за да разбера точни характеристики и варианти за този мотор.В интерес на истината може да се замени и с такива от други автомобили, но всеки болт си има спецификации на стягане , и при различните автомобили е различно, за това аз лично не бих експериментирал.Поздрави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакво развитие по въпроса с ARP за Д16а8 ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,на двувалка се ползват шпилки от Б серия.Почти съм сигурен че от б16 са точни но пак трябва да се провери дължината.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

B16a1 е мотора който има един и същ парт номер на болтовете за главата , демек трябва да станат такива АРП-та за такова б16

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...