Jump to content
Т.Иванов

Газов сервиз.Моля за препоръка

Recommended Posts

Здр на всички.Решил съм да си сложа газова уредба(не газов инжекцион) на моята красавица(6 ген. д14а3),но нзм къде да отида.Има ли във Варна някой сервиз където правят такъв монтаж предимно на хонди.Споделете вашите мнения предполагам има доста хора които са си слагали и съответно препоръка към някой истински специалист от който сте останали доволни.Благодаря предварителмо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rolleyes:

Здравей колега,мога да ти препоръчам много добър сервиз в гр.Добрич,занимават се с газови уредби,инжекциони,и са манияци на тема японски автомобили.Фирмата се казва СТЕСИ.http://www.dobrich.info/go/stesi.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

във Варна знам един сервиз дето слагат газови уредби и хората си разбират от работата. Не знам как се казва сервиза, намира се на улица "Подвис", на светофара на ХЕИ-то като пътуваш по бул. "Васил Левски" в посока към ЯН палах трябва да завиеш надясно но тя е еднопосочна и не можеш да завиеш. От там ако тръгнеш пеш примерно да се разходиш малко по улицата сервиза ти се пада от дясната страна малко преди да излезеш горе на околовръстното. един приятел си слага на сивика (6-та хеч Д14А3) там газов инжекцион преди 3 години и за сега няма проблеми, аз си слагах там газово на ауди 80 преди 2 години и аз нямам проблем и ако реша да слагам газ на хондетката (д14а3) ще е пак там. тел за връзка не мога да ти дам. Ако не си ме разбрал къде се намира ако искаш пиши на лични ще се мъча да дообесня пак :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да те свържа с двама човека, които си разбират от работата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

-1 за газаджиите на подвис

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега ако можеш кажи какво е станало. Питам не заради друго но просто смятам и аз в близко бъдеще да се газифицирам и по принцип съм ползвал услугите само на газаджийте на подвис.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Подвис ако са на кеф само ще ти обърнат внимание казвам го от личен опит понеже познавам единия майстор лично и им бях клиент доста време,аз лично с ръка на сърце мога да кажа че кадърни майстори Газаджии във Варна няма.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ползвам услугите на Газаджия в Аспарухово на име Здравко .. и съм много доволен ... ако иска някой координати на лични да ми пише :)

Редактирано от Mickelangelo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...