Jump to content
goondy

honda crv сам се заключи с централното

Recommended Posts

здр колеги днес си запалих ХОНДАТА и започнах да я чистя от снега но изведнъж се заключи сама сега двигателят работи а аз не мога да влезна вътре 1 нямам резервен ключ 2 знае ли някой как да си отворя за всеки случай ето и мобилен 0879163434

Редактирано от goondy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здр стана с номера с телта МНОГО БЛАГОДАРЯ на всички който се обадиха да ми помогнат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава работа няма кои да даде съвет на колегата... :unsure: На мен преди няколко дни ми се случи същата случка,беше ми замръзнала шофьорската врата,след малко каране на парно се размрази! Излезнах през нея и явно като съм я затворил се е заключила...и ключа ми остана на таблото...добре е че имам резервен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забележката е основателна , но помогнахме на колегата по телефона . Малко е обезпокоително във форум , който четат и колеги от други марки автомобили да давам писмени съвети как да си отвориш колата без ключове ...Публикувано изображение . Дори и как да я загаси - метода върши работа , но на светофар или пешеходна пътека ако се възползва някой Публикувано изображение ....

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...