Jump to content
Vylkov1

D16A9

Recommended Posts

стартера върти ама помпата неподкачва ---> а ся да видим кой ще познае но не го прави винаги този номер сега почна и да свети чека и като почна да я карам и да я форсирам на 6000 7000 оборота и изгася

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм много на ясно,но на първо време като идея ми идва или горивния филтър или дюзи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И сондата в резервоара.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е ок де ама ако са дюзи нетрябва ли да прекъсва тя из0бщо не подкачва бензин май попмата :?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В някоя от темите които нашумяха напоследък за проблеми с паленето,един от колегите беше обяснил как да си провериш горивния филтър :) разгледаи ги че в момента нямам свободно време да открия в коя точно беше,но и според мен ще е горивен филтър,освен в случая ако помпата не дава налягане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бензиновата помпа си е заминала и понякога имаш късмета да запалиш, пробвай следното когато ти направи тоя чакмак отвии болта на маркуча за входящтия бензин в рейката трябва да пръсне бензин с високо налягане от там ако ли не знаеш ,че помпата няма силата ;)Ако ли не пробвай със запушен филтър , но това че на високите гасне ме наляга на мисълта за свършила помпа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...