Jump to content
Слави CR-V

Какво му е на форума?

Recommended Posts

Колеги от вчера забелзвам че половината неща по форума разни бутони и други текстове са ми с въпросителни. Примено бутона "Нова тема" изглежда така ???? ???? някъква идея, мислехч е е от моя комп но днес и на работата ми е същата история. С мозила съм ако тва е от значение :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я пробвай в Лисицата View - Character Encoding - избери Unicode(UTF-8).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми точно там е, провах с ИЕ и там е същата работа, в къщи съм с вин7 тука с ХР но положението е еднакво. Брех тая Мозила ли да се е омазала версията :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е от мозилата.аз съм с хромето и ги имам същите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност и аз виждам въпросителни но само тук.

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Safari-то на iMac-a има камара ???????????????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надяваме се да е за добро.

Редактирано от ? 9600 ??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно колеги, Форума малко е настинал (големи студове бяха) и сега се лекува. Имайте още малко търпение и ще разберете :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще подскажа малко...търсачката е взела да разбира кво и говориш :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По скоро слънцето няма да изгрее от колкото търсачката да се вчовечи :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен тая търсачка никога не ми е вършила работа. Колкото и пъти да съм я ползвал, никога не съм намирал каквото ми трябва.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да има малко размествания по форума и по търсачката. В много кратки срокове форума ще изглежда както трябва, а търсачката ще работи както би следвало да работи една търсачка. Извиняваме се за неудобството, но се оказа че няма как да остане незабелязана работата по функционалността на форума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

освен въпросителните виждам че моя ник,а и на други колеги е изписан с иероглифитова също е следствие на работата по форума или причината е при мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... В много кратки срокове форума ще изглежда както трябва, ...

А някакъв шанс на Андроида (Samsung Galaxy S) да ми отваря пълната, а не мобилната версия на форума?! Проблемът ми не е в настройки на покета или браузъра. Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има шанс като си качиш Firefox ;) Аз на Galaxy S2-ката през firefox-a си отварям форума като през PC-то..Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йероглифите ще изчезнат съвсем скоро и не проблема не е във вашия телевизор. За пълната версия мисля че само с Firefox беше оправията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И opera mini също...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам къде ги виждате тия йероглифи и питанки, при мен всичко е наред. С google chrome съм, windows 7 :)p.s. за андроид - опера мини ми отваря пълният вариант ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лека по лека нещата почват да изглеждат в първоначалният им вид, надявам се да няма повече такива сътресения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажете като всичко е готово, щото аз за сега не забелязвам въпросителните да са намалели :) хубуу че знам бутоните на изуст :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С въпросителните е малко по бавен процеса, а и ти си един от страдащите заради това че имаш ник на кирилица, а повечето форумни софтери не са много дружелюбни към нея. За съжаление. Полетата за отговор вече са в началния си вид и някои от въпросителните бавно се завръщат към нормални и смислени думи. За съжаление не мога да кажа кога ще намеря всички такива места във форума, тъй като в кода на форума те се визуализират нормално. Без въпросителни и маймуница.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направих неуспешен опит да постна мнение по темата през FireFox, затова го копирах през заводския на Галаксито:Инсталирах FireFox. На хоум пейджа няма никакви въпросителни. При отваряне на който и да е раздел има въпросителни. Над първата важна тема ми излизат 2 ленти с надписи topic; started by; stats и last post info. Между тях има 5+4 въпросителни. Въпросителни има и между важните теми и другите. Същото е и на Сафарито на iMac-a.п.п.FireFox-a е много муден на Галаксито, и по-сложен за работа от заводския браузър. Това не само за този форум, а за всичко в нета.п.п.п. За сметка на това пък ми отваря един друг форум, което е мисия невъзможна през заводския браузър.

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен симоли се получават когато пиша ЛС на български , ако е на латинеца няма проблем :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С въпросителните е малко по бавен процеса, а и ти си един от страдащите заради това че имаш ник на кирилица, а повечето форумни софтери не са много дружелюбни към нея. За съжаление. Полетата за отговор вече са в началния си вид и някои от въпросителните бавно се завръщат към нормални и смислени думи. За съжаление не мога да кажа кога ще намеря всички такива места във форума, тъй като в кода на форума те се визуализират нормално. Без въпросителни и маймуница.

Аз ника го виждам ОК само бутоните и някои други нещица са с питанки, дали има настройка да го мина на англииски форума? чек да видя :)п.п. Ха на англииски е Ок на 99,5% тук там се мярка по някоя въпросителна. Ще карам така :)п.п.2 Форума работи добре и на вариант Bulgarian, проблема явно е само при вариант Bulgarian_v2 Редактирано от Слави CR-V
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слави CR-V уцели десетката. Браво, фатката е да не сте на Bulgarian_v.2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bulgarian_v2 е само с тестови цели, няма спомен дали съм го казвал, той е тук за да се тестват новите преводи на форумния софтуер. Ще се погрижа да не се вижда от потребителите. Ползвайте само English & Bulgarian третата опция е само за тестови цели.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен всичко се оправи,но не ми показва новите теми в полето за новите теми в горния десен краи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи,набутах лисицата в дъното на лисичата й дупка!Инсталирах си Dolphin, правилните настройки (естествено с помощ от приятел), и хоп - сбогом въпросителни, сбогом Mobile view! Всичко си дойде на мястото.Явно Dolphin e браузъра с "Б" за мен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...