Jump to content
stanchevvv

Нереално добра оферта

Recommended Posts

http://www.cars.bg/u583032Това ми се струва доста нереална оферта. Пише ,че автомобила не е в БГ,а се доставя , затова си помислих,че ще има куп други такси , но звънях да попитам и ми каза човека , че това е крайната цена. Даваш ги и е тук съвсем скоро колицата. Пристига от Мерцедес Италия ,понеже е влезнала в бартер (някой я дава за да вземе Мерцедес). Какво ще кажете вие..Поразрових се малко и се натъкнах обаче на това http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11328661732303917&f1=details същата кола от друга автокъща на доста по-висока цена ...?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разлика от 5500лв не е малко,а и друго е ако колата е тук

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти искат парите предварително не ги даваи,дори и капаро също.Прилича на пирамида.Да са ти познати пак е под въпрос,а за непознати какво да кажем.Аз не бих се хванал на товахоро.Особенно кола от Италия.

Редактирано от tony-asa

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,колега. Говорихме по телефона, след това той сам ми звънна да ми каже , че парите се пращат по банков път. Никъде не приемат пари на ръка каза и ,че трябвало да ги преведем по банков път и колата пристига. На мен лично ми се струва невъзможна офертата. 2009 година Акорд с най-високо ниво на оборудване на тази цена...? Затова го споделих тук да чуя и други мнения

Редактирано от stanchevvv

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Особенно кола от Италия.

Е, ма тя и моята е от Италия :( ма е жива де :)Инак след лигавщините, според мен втората обява е по-реална, но разбира се, да я заявиш колата пък да си губиш парите( дето ще ти искат 100% ) ако дойде и нещо не е както трябва си е загуба, а е вероятно да се случи, ако е толкова готина защо вече не е продадена и взета, нали щеше някой баровец да разбере колко е апетитна и че е евтина, евтина и сега щеше да я кара. Ходи и си избери кола, която можеш да си я видиш, прецениш и пуснеш за преглед за да ти е спокойно, че не взимаш нещо, което само проблеми ще ти създава и не се знае колко ще дадеш над сумата за покупка за да върви по улиците :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, не е странно,че е на 2 различни цени,просто колата се продава в Италия, и просто 2 бг автокъщи са я пуснали на различни цени, всеки си знае за каква печалба работи.Но в никакъв случаи не давай пари преди да я видиш на живо :):beer: Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Особенно кола от Италия.

Е, ма тя и моята е от Италия :( ма е жива де :)Инак след лигавщините, според мен втората обява е по-реална, но разбира се, да я заявиш колата пък да си губиш парите( дето ще ти искат 100% ) ако дойде и нещо не е както трябва си е загуба, а е вероятно да се случи, ако е толкова готина защо вече не е продадена и взета, нали щеше някой баровец да разбере колко е апетитна и че е евтина, евтина и сега щеше да я кара. Ходи и си избери кола, която можеш да си я видиш, прецениш и пуснеш за преглед за да ти е спокойно, че не взимаш нещо, което само проблеми ще ти създава и не се знае колко ще дадеш над сумата за покупка за да върви по улиците :)
Имах впредвид да се внимава с документите от Италия,особенно на по-нови коли.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даваш ги и е тук съвсем скоро колицата.

Колега на колко си години, та вярваш още в дядо Коледа?Чиста измама, прати парите и ще ти четем следващата тема"как да си прибера едни пари от Италия" :lol:
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха ха ха ха ха ха ....колегата по-горе най - добре го каза.....И З М А М А......!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като е толкова изгодна от Италия, защо не я внесат и да я продадат на споменатата цена тук? както се вижда за тази цена ще има мераклии ;) а те предварително да дадеш пари..ала бала..Къде е гаранцията че ще я получиш после...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги това е ИЗМАМА моя позната така изгоря с 12 000 лв или около тази сума не си спомням вече Не се лъжете да давате пари напред има само 3 вида плащания на света В БРОЙ В КЕШ и НА РЪКА .Kолкото до оферта е това е оферта и истинска ХОНДА ама нямам КЕШ http://www.autoscout24.es/Details.aspx?id=209102325

Редактирано от kembo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напоследък много често взеха да изпадат такива оферти,в Италия редовно има някои хубавец като този които ми предлага кола на безбожно ниска цена,само при условия да му направя депозит-а и после всичко ще е наред... :lol: Както вече са те предупредили колегите,това си е чиста измама...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ви колеги, ами какво да ви кажа...затова се допитах до вас. Ако всеки правеше така щеше да има много по-малко ужилени. Не че съм бил на прага да дам парите, все пак са доста пари и не се дават туко-така. Далеч съм от даването ,а консултацията с вас ми беше полезна.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Измама е това.Във форума на Ауди имаше сведения за подобни изпълнения, обаче там им искаха солидно капаро не цялата сума.Естествено там не ги залъгваха с Хонда все пак е Ауди форум.Колата там беше Ауди Олроуд на половин цена и един човек изгоря с капарото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и по-високата цена цъщо е доста ниска!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази оферта не е изгодна предлагаха ми същата кола само че 2008г. за 21000лв. така че не и се впечатлявай много цените на колите в Италия падат. Последната оферта която ми дадоха за Мерцедес S320 2006г. 17000EU в Италия в момента е 44000 в Интернет в БЪЛГАРИЯ сами можете да си направите изводите за цените на колите и колко търговци има закъсали в Италия и намалят цените а нашите прекупвачи тук ги вдигат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има някаква наредба в цялата работа!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето е обявата и в Италия:http://www.autoscout24.bg/Details.aspx?id=ck4lcjihz1cs&asrc=fa

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И според мен нещо не е наред положението, още повече че на двете български автокъщи снимките са едни и същи !Капаро за кола не се дава - да не говорим за цяла сума, или ходиш харесваш и си тръгваш с колата или подаряваш парите на некой тарикат.Ръждясали таратайки колкото искаш няма кой да купува дори и на половин цена да ги дават.С колите от Италия един мой познат много се опари - не беше Хонда а BMW - и му искаха капаро естествено. А колата се продаваше в България - ходи гледа я кара я и сле 2-3 дена след капарото отива да я купи - освен че ги нямаше чисто новите зимни гуми на колата и акумулатора беше сменен със бракуван. При все че им напълни гушите с 25 000 лева поне акумулатора можеха да му оставят .Та не бързай много колега .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има тънкаж самолетни билети до Италия.Мяташ се на аероплана след уточняване с къщата по телефона.Да не забраиш и картата с кинтите. :DИ ако всичко е ОК си щастлив собственик на много хубава кола. :DМисля, че подобни цени от Италия ще се срещат все по-често....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На това му се казва "ти първо дай парите,пък аз после ще си помисля".Най-интересното е че накрая от всички платили,някой всепак получава колата (или кола....някаква).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има тънкаж самолетни билети до Италия.Мяташ се на аероплана след уточняване с къщата по телефона.Да не забраиш и картата с кинтите. :DИ ако всичко е ОК си щастлив собственик на много хубава кола. :DМисля, че подобни цени от Италия ще се срещат все по-често....

Заради очакваната криза като в Гърция при тях ли колега?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз май видях разлика в 2те обяви в бг сайтовете на едното место пише 5скорости на др 6 и в датата на производство, въпреки че снимките са идентични.. за мен лично това си е доста голяма клопка и ако ще се занимаваш с колата включи адвокати полиции да те посъветват да не стане "човека взе парите" :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Светът ще свърши балъците не ;) Нали знаеш че на тарикатите тарикати им го набиват...... :blink: Аз бих ти го продал за 10 хил. ако искаш да ти пратя банковата си сметка а след това ходи кажи че съм те измамил.Щом преведеш пари по сметката ми мога да кажа че са за хиляди неща а ти ме съди :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...