Jump to content
Jordan Stoyanov

сложих си турбина

Recommended Posts

Красота. :) Кога ще слагаш по голяма турбина ?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди месец-два я видях на паркинга на кауфланда в Ямбол. Много е красива и с този кулер много зла изглежда. Евала:cool:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е яко купенцето колега ! Покажи някое клипче с ускорение, че ми е любопитно :P С кеф да си я караш. Поздрави

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега.С нетърпение очаквам да ми ушиеш новия турбо колектор:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много безаварийни :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОлата е много Яка ! Предполагам за клип с ускорение на късна пролет ;), че сигурно има сняг до кръста !

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички :) Не е много бърза но и така тумка германските танкове.От Японси коли да ме минават не се дразня,просто си казвам "Евала ,това е Made in Japan

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на каква цена ти излязоха тези 82 коня отгоре ? Според мен за тези прилични коне цената ще си заслужава ! всеки знае NA колко парички трябват за да изкараш тези коне отгоре дори и с б16-ка

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Турбото го взех за 700 евро,електрониката greddy e-manage blue го взех за 300 евро,инжекторите са denso с 12 дупки(много добри)ги взех за 150 евро,филtъра K&N e 80 евро ,общо взето не малко пари към 1500 евро но добре подбрани неща.Другите неща сам си ги правя :)Публикувано изображение

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хондата е фантастична браво колега добра работа красива е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А мислиш ли по-нататък да сменяш всмукателя?

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда много добре, наистина! Да си я караш със здраве и да ти доставя удоволствие без граници. Очакваме видео!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красота. :) Кога ще слагаш по голяма турбина ?

:D ГТ28р малка турбина ли е за д16ката :lol:
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ми се усмихне щастието да сменя буталата и биелите ,с тези неща се надявам да имам 250 коня на колелата :) В момента както е с тази турбина малко закъснява с пълненето .На 2800 об/мин започва и на 3300 имаме овер-буст.Идва големичка турбинката за този мотор сега както е 9,4:1 .Ако сменям бутала ще търся да са с поне 9:1 степен на сгъстяване като ЦП например :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесна е колега, :rolleyes: думи нямам.Едно въпросче само: не те ли притесняват тези близо 190 коня на стокови карантии ? Да не издъниш хубавото двигателче, че ще е грехота :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво колега ....едни 1500 евро добре сложени !!!!!!!!!! Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Чудесна е колега, :rolleyes: думи нямам.Едно въпросче само: не те ли притесняват тези близо 190 коня на стокови карантии ? Да не издъниш хубавото двигателче, че ще е грехота :unsure:

От октомври 2010 е с турбина , карам я напред назад и има 30 000 км от тогава до сега и още държи ,чукам на дърво :) Редактирано от Yordan Stoyanov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е готина хондичката колега ! Въпроса ми е, филтъра от тук ли го купи или е поръчан от чужбина ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички части ги вземах докато правех колата и работех в Гърция

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега я пусни една снимка отпред да я видя как стои бронята

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала колега, колицата наистина е много хубава !!! Много да те радва и много много безаварийни километри ! Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красота:honda:колата е супер яка пожелавам ти да я караш дълго и безаварийно :thumbs1:.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер е колата браво на колегата,само така :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече трета година от както е с турбинка и има към 40 000 км навъртени а мотора не се предава-корава душа излезе.Вярно че е на 0.5 бара налягане но на стокова карантия си е натоварване пак.Скоростите обаче ми правят проблем,наливах и скъпи масла но няма проблем.Пак се появи едно румолене на първа и втора предавка.Някакъв съвет за скоростна кутия може ли да ми даде някой,че тази си заминава :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега, само така и мен мн ме радва колицата Публикувано изображение с здраве да я караш и мн да ги наказваш ти пожелавам Публикувано изображение . Някои беше споменал, че я видял в гр.Ямбол да не си от този краи ;) и един въпрос, не си сменял съединителя и ощи държи ? Публикувано изображение

 

Поздрави Публикувано изображение

  • Нагоре 1
  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съединителя го сменях една седмица след диното,стария се запали.Сложихме керамичен един познат ми го прави къстъм:)Ходя до Ямбол да,от време на време,от Твърдица съм област Сливен.Благодаря на всички за пожеланията :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер колега много добро проектче и май ми вкара мухата и на мен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...