Jump to content
mitaka_t

Нови мнения ?

Recommended Posts

Здравейте!От доста време (мисля че след "големия ъпгрейд" на форума) се наблюдава проблем с показването на "Нови мнения" (линка под полето за търсене). Когато цъкна на "Нови мнения" ми показва темите, по които има нови мнения от последното ми влизане във форума. Да, ама не баш... Ако се логвам от един и същи компютър (и то без да съм цъкнал "Изход", а просто съм затворил страницата на форума) - нещата са ОК. Обаче ако се логвам от различни компютри - при всяко логване от нов компютър, новите мнения се "нулират", т.е. цъкам на "Нови мнения" и ми показва нещо от сорта на "Няма нови мнения". Примерно една вечер сядам вкъщи, отварям форума (предишното ми логване е било също от вкъщи), цъкам на "Нови мнения" - показват се темите и новите мнения от последното ми влизане. Разглеждам каквото разглеждам и като си свърша работата го затварям. На другия ден се логвам от офиса, цъкам на "Нови мнения" и... греда - няма такива. На всичкото отгоре, вечерта ако се логна пак от нас - отново няма нови мнения поради причината, че след логването ми от офиса, дефакто отново се логвам от различен компютър (този от вкъщи).Е... не го разбирам защо е така?! Този проблем го нямаше преди "големия ъпгрейд" на форума! Все си казвах, че няма да пускам тема за проблема, че... е възможно в началото след ъпгрейда да има някакви проблеми, които впоследствие ше бъдат отстранени, но... не баш. Толкова време вече мина - проблема си остава...До кога така, кога ще се реши най-накрая този проблем? И ще се се реши ли въобще... някога...?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за съжаление не е проблем, а е новото виждане на авторите на форума за тази функция. Има от известно време на сам работеща версия на стария вариант, ще я тествам и ще видя дали не може да се оставят да работят и двата варианта и ще пиша пак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, какво стана с тестовете? Има ли вариант да се оправи този проблем с новите мнения след логване от друга машина? Досега никъде при над 15 годишното ми ровене по форуми не е било така и е много дразнещо. Не знам какво е виждането на авторите на форума, но това е неудобно, дразнещо и далеч не е функционално.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя проблем и аз отдвана го забелязах.Сега преди да се впиша първо натискам "нови мнения" (показава от последните 24 часа). След като се впиша ме връща на новите мнения.Поне е някакво чстично решение.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е ужастно,аз заради "новите мнения " се логвам само от телефона,у дома компа ми е забравил името на сайта вече ...!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В началната страница , долната част на форума между потребители и последният панел има червена ивица - от нея - Какво ново за последните 24ч. линка е http://forums.hondab...earch&do=active - новите мнения за последните 24 часа .

Има и функция - абонамент за тема , абонамент за форум.

Иначе си мисля , че са виновни "Cookies" , които се съхраняват на компютъра който се ползва в момента , а не на server forum ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има опция, всяка монета си има две страни, не искам като върна предишната версия на новите мнения някой да изреве че не като "преди" опитвам се (не особено успешно за съжаление) да накарам да работят и двата вариант. За да няма недоволни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен, като си направя subscription за някоя тема, след време изтича. Това не съм видял никъде да е написано, че ще изтече и май не е нормално. Също така, subscription-ите за форуми си стоят без да изтичат. Някой може ли да провери?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В мейла за събскрибщъна би трябвало да пише за колко време. Ще го погледна как е настроено и ако е сложено време ще го махна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В мейла за събскрибщъна

Такъв мейл не ми се праща. Само когато някой е отговорил в темата и аз предварително съм избрал имейл известия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще продължавам да дерзая, има опция да обновим версията на форума и там пише че тези проблеми са решени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...