Jump to content
stranger in moscow

Фарове ксенони и ел система до двигателя полята с течност за чистачки.....

Recommended Posts

Днес стана малък инцидент и ми разляха доста течност над фаровете и е възможно да е влязло вътре с би ксенони съм с акорд 5та генерация англичанка седан,проблема е че течноста беше разлята и върху ел системата ми кабелите които са за ксеноните и т.н. не съм ги пускал фаровете прибрах се на авариини , даите съвети и идеи.. защото не искам да си сменям фарове ксенони и други глупости заради тая течност която е разлята не по моя вина .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нищо няма да стане фаровете са изолирани имат отдушник от долу на гумения маншон може да влезе вътре ако не е сложен добре или фара ти е счупен и последен варянт ако няма гравитация и водата ходи нагоре относно инсталацията всяка букса има двоина или троина гумичка за изолация да нв ти казвам кво става ако минеш през някоя яка локва или като одари водоструката около фара отвори капа и ще видиш че има мокро абе в общи линии не се притесняваи аз като си мих двигателя нищо не.се повреди надявам се да съм то бил полезен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в течноста има част от спирт и други простотии и може да се прецака нещо ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо няма да стане колега, мачкай повече газта :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблеми .. редовно разливам докато се опитвам да оцеля чашката и не съм имал проблем ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове ако не се научите да пишете като хората ще имате голям проблем - не само във Форума , а и в живота !!! :dry:

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...