Jump to content
Guest lz2lps

Нова трошка у гаражо

Recommended Posts

Guest lz2lps

Най накрая мечтаната кола се паркира у гаражо. Да се похваля днеска с брата се сдобихме с Acura Integra GSR (96). Направо нямам думи за тея 170 кобили дето я карат.

 

Ето малко снимки, скоро и клипчета:

 

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

 

Ето и още малко:

http://forums.hondabg.com/index.php?s=&amp...m&album=269

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest J&D
:D A къде е трошката? Честито Приятелю! Радвай и' се с кеф.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest paRADOx

Да си я караш със здраве и кеф!ЧЕСТИТО!!!Страхотна е!!!:o:D:o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Честито, със здраве да си го караш :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NCN

Е па т'ва вече на нищо неприлича :D:o!!!Да ви е честита, да ви изпълва душиците и там за километрите си го знаете....... Ъм ко шъ прайм ся с "купето" :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

честито момчета,да си я ръчкате със кеф и така като гледам скоро нямате намерения да се пребирате.и да звъннете едно телефонче на Xzibit :o аз съм говорил с него за да внесе малко промени на вашето возило :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

Честито ! Ако я дотъркаляте и в БГ...ше бъдете просто уникални ! Евалата братлета ! :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

Мммм Драгича ейсега ще има от кого да смуче инфо ;) Честито и ... абе тоя оборотомер от моторетка ли е swap-нат? ;):o:D:o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

да ви е честита :o и да си я карате със здраве най-малко 100 000 000 000 0000 0000 0000 0000км :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

МЕЧТА......какво мога да кажа освен :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Antony

Браво момчета. Да си я карате с кеф ама давайте малко почивкана кончетата :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Ха честито ....абе тя мноо лъскава и изпъната като лампено 6и6е :o Безаварийни км и стрелката в лютеницата :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest didone
:o браво момчета много е якабезаварийно :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lud fen

ми тя мноо арна бре ае да е :o честита

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VTEC Inside

Не знам дали има някой да не ви е завидял :o Честито и от мен. Верно си е мечта това нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lz2lps

Благодаря на всички ви. Наистина още не мога да повярвам че карам "колата мечта". Пожелавам на всеки да му се случи това. Иначе ето още малко подробности за колата: Година на производство 1996Двигател: B18C1 170hpCruise Control (не знаех че има на коли с ръчни скорости, но май се оказа че има. Включва се при скорост над 25мили/час, на която и да е предавка)ABS2 въздушни възглавнициЕл. огледала, стъкла, шибидах80000 мили (около 128000 реални километра) - което е изключително рядко за GSR на почти 10г.Изключително запазен интериор, багажника е като нов, няма и следа от ръжда кадето и да е било (не че в Калифорния вали сняг де, но все пак има влага).Ускорението е супер, не знам ама на първа без проблем мога да вдигна 65-70 км/ч и май още не съм близо до "лютеницата" както се изразява Драгича. Кат включа на втора и леко върти гуми. Мисля че и дават от 0-96 за 7.1 секунди.Има и някоя друга забележка по боята, но не е болка за умиране. Също и при 3000 оборота явно някой топлинен щит (май тоя над катализатора) вибрира, но пък така колата издава готин звук като на ricer (тука така им викат - за който не знае вместо racer на повечето хора дето карат леко тунинговани Японски коли тука им викат ricer-и. Rice = ориз. ). Днеска направихме някоя друга гонка с един колега, който кара Corolla (125 hp) ама просто не е в категорията на GSR-A. Иначе имаше възможност и да се пробваме с Carrera GT (!!!) или с няколко Ламборджинита по пътя, но едно че имаше много трафик по пътя, което е нормално за лятото около Long Beach, Malibu, ..., друго че ги караха някакви дядовци, пък и не им бяхме в категорията :o . После пък едно негро с златни зъби се опитваше да ни предизвика с последната генерация Civic Coupe Si, но поради трафика просто си израмжахме и тва беше. Общо взето беше забавно, но и тука не е кат в БГ, ченгетата набарат ли те тежко ти и горко, после ти се отразява и в сумата която плащаш за застраховка за 3 години напред. Разбира се това беше просто ускорение от 0-60(70) км/ч на светофарите колкото да си направим кефа, иначе за гонките има писти. Не им е мястото на улицата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ivo_

Честоти и от мене! Много е добра колицата :D , drive safety и поздрави от BG :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rebel

Хвала на такЪви люде :D!!!Честито! Колата е приказка! Жив и здрав да и се радваш :P:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дядо Коледа реши да подрани тая година и ми даде подаръка 2 дена по-рано ;) Днеска задрасках още една кола от списъка на желаните - 2005 S2000 AP2 (F22C1):

 

В момента колата има front lip, но снимката от дилъра е малко стара

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Имам само няколко часа впечатление от колата и за сега нямам думи :lol: За мое голямо учудване в тая малка кола има повече място за шофьора. Аз съм 1.90м и имам проблеми понякога в GSR-a, но в S2000-то при добре нагласена седалка има достатъчно пространство както за главата така и за краката ;) Докато се връщахме пробвахме GSR-a срещу S2000-то и при не много зор S2000-то направо отлепя. Усещането когато се стигнат 6000 оборота е невероятно. Относно поведението на пътя от малкото ми впечатления Японците са се погрижили доста добре ;) По принцип АP1(2000-2003) моделите имат склонност към oversteer, но след това Хонда са направили разпределението на тежеста 50/50, както и първите 4-ри скорости са по-къси. Също така двигателя на AP1 e 2.0л докато AP2 e 2.2л, но за сметка на това прекъсвача е свален от 9000 на 8200 оборота, но не се оплаквам :P

 

Надявам се в близко време да я изкарам и на пистата, ама за сега ми е жал, но пък затова жална му майка на GSR-a :o

 

Следващата кола в списъка е NSX... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво колега, това е невероятно чувство когато човек изпълнява мечтите си, милиони безаварийни и с двете красавици и продължавай в същия дух, тая година С2000 ,догодина НСХ. ;) ; :lol:;) ;) )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брата:Честито и да си я караш със здраве. И умната с doughnut-тите - те са запазена марка на БМВ феновете :hondarulez: Не е лошо и да покажеш от къде влезе Дядо Коледа :hondarulez: Да взема и аз да си направя тавана с гипскартон :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега направо ти завиждам :hondarulez: .Честито и от мен,много приятни мигове с жълтия звяр и направи някой път клипче да видим какво може :hondarulez::hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, да си я суркаш по писти и паважи без да има смисъл от влизане в бокса заради повреда! Един новодошъл колега питаше що е то фен... ето го, нА! :hondarulez:

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се в близко време да я изкарам и на пистата, ама за сега ми е жал, но пък затова жална му майка на GSR-a :hondarulez: Следващата кола в списъка е NSX... :cool:НА КОЛЕДА СТАВАТ ЧУДЕСА :hondarulez: Евала -Ашконсул,Аферим-МашалаДай БОЖЕ след някоя и др.година да ни зарадваш и с NSXa :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:hondarulez: Много хубав цвят, колега! Честита да ти е Хондичката. И четвъртата вече да е чисто нова! :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шшшшш,да ви имам списъка да ви имам яяяяяяя..... :hondarulez: .Живи и здрави да сте и още гаражи да си купите,да има какво да пълните с Хонди....Завиждам ви,но с чисто сърце.Само радости ви желая с новите придобивки.А нашия дядо Коледа тука нещо малко глух си пада...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво бе, къде го намери точния Дядо Коледа? :hondarulez: Хубав подарък, със здраве да му се радваш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво бе, къде го намери точния Дядо Коледа? :hondarulez: Хубав подарък, със здраве да му се радваш!

Ми какво да ти кажа... все по това време попада на неточното място в неточното време :hondarulez:Миналата КоледаВъпреки че се разбрахме тази година да я стегнем, ама като гледам и догодина няма да е в движение.Сега явно е попаднал при брат ми :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това вече е лудница не че бих отказал една интегра кат твоята но и S 2000 ВЕчЕ Е ПРЕКАЛЕНО . Стига де ще трябва да строиш нови гаражи по добре дай някои да ти сахранява някоя от колиците :o:) :) :) :) ссссссупер да ти е честита и много безаварийно каране НАПРАВО СИ ЗА ЗАВИЖДАНЕ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ още един към отбора на завиждащите :angry: Колите са направо жестоки :) Тая вечер тръгвам да търся ДядКо Коледа :) де ще паркира да го питам на мен да ли ми носи нещо подобно в жълто :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колеги. Днеска я поразходихме още и все още нямам думи :) Ето малко видео докато карахме: S2000.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и много безаварийни!Да си ги карате със здраве................и да ..завиждам ви много :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оооооох котьооооооо ....................... :rolleyes: направо ти завидях благородно! Честито братле!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АААААААААААААААААААААА.......честито и от мен фенове ... заложил съм я като цел и аз таз трошка ! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво и честито за колата! :) Баш в дъжда ли ви се падна да я пробвате, тук валя 3 дни почти без да спира, което не се случвало отдавна в южно Orange County. :) Весели празници на всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...