Jump to content
niko_vtec

тавана на дел сола тропа

Recommended Posts

еми товае общо взето нещо се е разтропотил яко и не е от пластмасите а направо си мърда ;( дайте предположение или начин за прамахването на този проблемблагодарч предварително :))))

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приеми го като даденост.Всички тропатПубликувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приеми го като даденост.Всички тропатПубликувано изображение

 

благодря ти за ценното инфо защото в най-скоро време мислех да го разглобявам :д
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да пробваш със силиконов спрей, ноо след време пак ще се разскърца. Не пречи да опиташ спрейчето е 4-5 кинта

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахааха и моят хлопа и капе дажв :lol::lol: :lol: и вобще си нямам наидея от каде да намеря ови оплатнения:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нови уплътнения струват около 300$.Чрез темата за поръчки от САЩ Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да пробваш със силиконов спрей, ноо след време пак ще се разскърца. Не пречи да опиташ спрейчето е 4-5 кинта

хмммм колега струва си да се пробва ефтин вариант,и почти съм сигорен че ще е успешен ;)

а на колегата с течът мога да му препоръчам по добре да си купи 2-ра употреба ;)намират се дел сол-и на части !!!

пак благодря на отзовалите се на въпросът ми!Публикувано изображение

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се регулира да не тропа, но си е играчка :) Ако имате моето спокойствие ще го направите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доло горе това съм направил като на линка, има доста възможности за реглаж :)http://www.reocities.com/renejeddore/delsolroof/ Само, че аз регулирах и самите машинки малко за да се затваря по стегнато, и моя доста тропаше и прокапваше, а сега само през по големи неравности тропва.

Редактирано от airbrush

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз тракането го опражих като подложих едни гуми4ки от горната страна на дупката кадето влизат такаче когато тавана се стегне тези гумички го натискат на долу към оплатненията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колеги моят таван скърца/тропа и тече от страната на шофьора. Днес цял ден се борих с тавана. Махнах пластмасовите панели - отпред на колонките са само със щифтове, отгоре се развиват сенниците и има още два винта и другото са шифтове. Отзад колонките са на щифтове но само ги отварям отгоре не ги махам напълно, а отгоре се маха винта на лампичката и после щифтовете.Развих ботлтовете и гайките на държачите на тавана и подложих гумички (уплътнения за маркуч на пералня) около 1 мм. Идеята беше да ги смъкна малко надолу за да стягат по добре. Сега тавана се стяга яко - като го заключа и се помъча да го разклатя не помръдва. След това напръсках всички гумени уплатнения със силиконов спрей от Бриколаж (щанда за аксесоари за коли).Ефекта е минимален - по-малко капе но скърца яко. Следващата стъпка ще е да разглобя пластмасите на тавана защото според мен от там идва шума.

Редактирано от burnbrain

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теча само с нови уплътнения ще оправиш,инак едва ли ще стане

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теча само с нови уплътнения ще оправиш,инак едва ли ще стане

И аз стигам до това заключение. Дори да регулирам затварянето на вратата (по плътно) не вярвам да стане. Уплътненията просто са на 19 години - не знам и аз какво искам още от тях ;) Сега идва въпроса кое по напред - генерацията, гумите, спирачките или покрива. Май ще започна от нови дискове и накладки и едни нови гуми, че ми се живее :ph34r: Вкарах се и аз във филма то е ясно ами дано жена ми не ме изхвърли!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...