Jump to content
HONDA-TEAM

О-пръстен на делкото

Recommended Posts

Здравейте колеги. Някой може ли да ми каже точен размер на О-пръстена на делкото, защото ми хвърля масло от там и направо целите скорости са в масло. Питам ви за размера, защото в магазините които питах ми искат размер, а за да им дам размер трябва да сваля делкото и после О-пръстена, но проблема е че вали в момента и няма как да сваля делкото в дъжда. :D Надявам се някой да има точна информация и да помогне. Благодаря предварително. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...и аз ме интересува за размер на О пръстен за моето делко от д16з9 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой знаещ ще дава размери, хайде да ползвам и аз темата да попитам за размера на моят О-пръстен. Д14А8 англичанка, делкото е хитачи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Някой може ли да ми каже точен размер на О-пръстена на делкото, защото ми хвърля масло от там и направо целите скорости са в масло. Питам ви за размера, защото в магазините които питах ми искат размер, а за да им дам размер трябва да сваля делкото и после О-пръстена, но проблема е че вали в момента и няма как да сваля делкото в дъжда. :D Надявам се някой да има точна информация и да помогне. Благодаря предварително. :)

размера на опръстена е 26.4x3.1 /30110-PC6-005/ Редактирано от DJONY

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...мерси приятел за бързия отговор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...знам,че бях писал в тема ама с търсачката не можах да я открия :rolleyes: а размера го имах в стария телефон но той пострада без да мога да го измъкна,а и размера го мерих с шублера ама пръстена е износен и това са приблизителни размери ако има точен размер и някой го знае да сподели надявам се Джони не се е водил от мен :) ...та значи взех си близък до тоя размер О-пръстен 26 на 2.9 и след няколко месеца пак започна да пуска по малко сега вече повече чак дразни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземайте 25/4 или 25/5 и ще свърши работа,като се разпъне малко и става перфектно.Аз тази процедура я направих директно пред магазина(Свалям делкото и влизам вътре да меря) :)

Редактирано от kleni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За това пръстенче много си изпатих! Купих едно малко по стегнато сложих го на делкото но понеже е по стегнато и влизането е трудно но не и невъзможно НО ПЪК НЕ МОЖЕ ДА СЕ УСЕТИ ДАЛИ ВЛИЗА ОНАЗИ ВИЛКА КОЯТО ТРЯБВА ДА ПАСНЕ С РАЗПРЕДЕЛИТЕЛНИЯ ВАЛ! И при нятягането са се срещнали НЕ както трябва мъжко-женско и.........след 2 седмици както карам угасна колата! За мое учудване вилката се чупи вътре при разпределителния вал парчето попада под една от гърбиците и го блокира съответно прескача ангренажа........да не обяснявам повече че лошо ми става разминах се само със смяна на вал ! но от гумичка за 20 стотинки ремонта ми излезе 100 лв!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...