Jump to content
filipov

допълнителни фарове за мъгла

Recommended Posts

Моля за съвет: ще има ли ефект ако сложа допълнителни фарове за мъгла / халогени/ и ще подобря ли видимостта на къси светлини на английски СИВИК 5ген.- производство 95г.Предварително благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ефект определено ще има от фаровете за мъгла - ефекта е повече светлина Публикувано изображение - нали за това са създадени Публикувано изображение.

Обаче зависи и от мъглата - тези дни по околовръстното на София се потвърждават миналогодишните наблюдения , че в мъгла фаровете трябва да светят повече на страни , от колкото напред - тоест да светят на "линия" , особено при липсваща маркировка .

За през останалото време са по-добри фаровете светещи на "точка" право напред - дупките се виждат доста по ясно ...

А по някога има и разправии с полицаите за правомерността на използване на допълнителните фарове в населени места ....Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сложих от Ровер и моята е англичанка .Мнго голяма разлика.Така слагай ама данеса от тези з лупите които са оригинални а сложи от тези по-големите или от друга кола с препасване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има ефект от халогени аз лично нямах и след като си сложих съм много доволен вижда се много добре пред колата и встрани от пътя и при мъгла помагат доста така че моето мнение е че няма да сбъркаш.Поздрави.;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както написа колегата най-добре сложи от друга кола с напасване, а пред крушката гледай да има шапка, че другите много разсейва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз си слижих от голф 2 средните ама кристални със ксенон и ги вградих в бронята и светят страшно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...