Jump to content
dimo

Въпрос за angel eyes

Recommended Posts

Колеги карам 6та хеч и сложих ангели, марката им е SONAR, с една лупа и два ринга. Въпроса ми е като дадете дълги и късите ли ви продължават да светят? При мен изгасват късите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при всички гаснат късите, ако искаш да ти светят късите и дългите заедно, трябва да идеш при някой електричар да ги барне малко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и при мен изгасват

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги искам да ви попитам за допълнителния ксенон? Дали е забранен за фаровете с лупи

Редактирано от ji4kata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ТАКА си направих Сивика 5 ген. след като си купих Angel Eyes. Манипулацията не е много сложна, дори и за не много разбиращ от електроника човек, и работи безотказно. Но на 6 ген. не знам дали е същата ел. системата. Може някой по-запознат да каже. Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса ти е неправилно зададен - това, че късите ти изгасват при трайно пускане на дългите няма нищо общо с фаровете, а с инсталацията на колата....Помисли и друго! Крушките които вървят с твоите Angel eyes са с по-голяма мощност от твоите фабрични, което може да ти създаде проблеми ако фаровете работят постоянно няколко часа...Инсталацията ще издържи, но някои други пластмасови неща може да почнат да се поразтапят (особенно ако навън е жега) - говоря от опит!Най-доброто решение за тези фарове е ксенон. Плюсовете са много - крушки консумиращи по-ниска мощност и даващи повече светлина (светлинен поток) в зависимост от спектъра на излъчване който си харесал, за разлика от обикновенните халогенни такива. Крушките на ксенона имат и много по-дълъг живот при правилна експлоатация. П.С> Лупите на "ангелските очи" плачат за ксенон ;)Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ксенона вече е закупен. На дългите мисля да си остана с обикновени крушки. Там нямам лупи и не искам да заслепявам. Въпроса верно е неправилно зададен, но пък и колегите са ме разбрали какво искам да кажа :) Ако имаш някое решение ще се радвам да го науча :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...