Jump to content
SEZER

От Хонда Сивик на BMW М3

Recommended Posts

Какво ли няма да измислят хората :lol: от Сивик на BMW M3ЦъкМоже и на Bugatti Veyron:Цък

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужас!!!Такива хора изграждат аграрно име на марката... :angry:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що бе много си е готино,човека се е постарал доста. :) Не се сърдете,това е талант. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нереално..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое му е М-ското на този опит за копие на БМВ?Просто БМВ,ама чак пък М.....Иначе копието на Вейрона чак ме радва,добре е станало.Доста по-добре от горното:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първия е пълна скръб! Втория си е красива хонда ,само да я нямаше тая хралупа отпред!:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мене ми мяза на роувър м3-ката. Другото що годе има прилика. Като цяло, не бих си позволил да си направя автомобила такъв, по скоро е смешно и жалко отколкото атрактивно. Хонда си е достатъчно атрактивен автомобил, за да се старае да се опреличава на нещо друго. Да беше една красива оптика, ОК. Но т'ва звучи като да барнеш синджира от казанчето, да го боядисаш жълто и да гъзарееш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първия е пълна скръб! Втория си е красива хонда ,само да я нямаше тая хралупа отпред!:)

Ха,ха,ха.......... хралупа. Ще умра от смях.Иначе по темата,нямам думи.Това първотоне прилича на нищо,абе цигански тунинг.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що бе, на мен пък ми харесват много и двете! Супер са си направени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВСИЧКИ РЕАГИРАТЕ КАКТО И ОЧАКВАХ ОЩЕ КАТО ВИДЯХ ЗАГЛАВИЕТО ЩОМ Е НАПРАВЕНА НА БМВ ЗА НИЩО НЕСТАВА А ПОДИГРАВКАТА С БУГАТИТО СТАНАЛА МНОГО ДОБРЕ НЕ МЕ РАЗБИРАЙТЕ ПОГРЕШНО И АЗ СИ ПРЕДПОЧИТАМ ХОНДАДА ОБАЧЕ ДУМАТА БМВ ТУК ПОРАЖДА НЕНУЖНА ЗЛОБА ТОВА СИ Е ЛИЧНО МНЕНИЕ

Редактирано от Tino
Пи�ане � главни букви �е �чита за викане и повишаване на тон , което не е желателно !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, защо какво като е БМВ. Аз лично харесвам БМВ и в определен случай бих си взел. Просто цялата тази история е пълен т*шак!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям горното мнение. Аз съм фен и на БМВ, но да направя някаква кръстоска между двете марки, при положение, че сивика може да стане невероятно красива кола в оригиналния си вид... Няма смисъл просто.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега new нали знаеш какво значат главните букви във форумските среди, та директно на въпроса, нещо се караш ли???

 

По темата: "бугатито" го имаше и в друга тема там е обсъждано. За имитацията на БМВ, ми не ми хареса, с "тая хралупа отпред" :D :D :D :D сори не се здържах, уникално определение :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не приятелю не се карам на никого и аз не харесвам този мелез наречен М3 учудвам се за коментарите като цяло във форума за марката БМВ получава се нищо катоЛЕВСКИ-ЦСКА:starwars:

Редактирано от Tino
Предходно мнение не �е цитира !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам снимите се чудя какъв човек тряббва да си та така да осереш хондата, ако на човека му се кара бмв да си вземе, а не да прави мешавици, че освен подигравки незнам какво друго може да му се каже за колата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

учудвам се за коментарите като цяло във форума за марката БМВ получава се нищо катоЛЕВСКИ-ЦСКА:starwars:

 

 

 

Не видях някои да е казал нещо отрицателно за марката БМВ.

И двете марки Хонда и БМВ са маняшки,просто хибрида БМХОНДА

сгои като гротеска.За мен това си е чиста чалга,а като гледам и

колегите са на това мнение.

 

п.п.само БарсаПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога не съм разбирал това да се опитваш да накараш една кола да заприлича на някоя друга.Тотална дебилщина и липса за вкус.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ще ми е интересно какъв коментар за колите си биха направили "творците им " , но все пак това си оставя мисията невазможна , лично мнения че съфоромци те ще ги изедат хаха:D:lol::blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше един такъв в София с БМВ 3ка но с бъбреци от Нисан,уникално смешни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъжна история ... Мене ми е интересно от другата секта какво мислят по въпроса .. не че има значение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От БМВ форума в момента сигурно коментират ситуацията като нас, но от гледна точка на тяхната марка - "....гледайте как този Сивик е загрозил хубавата ни решетка...." ;)По темата: И двата опита за оптичен "тунинг" са отвратителни....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От мен нямате проблем ;) за мен марката хонда и бмв няма такива ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и по-евтини вариянти за конверсия към БМВ... ето един:

 

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

 

А жалката пародия на обява може да видите тук:

 

http://www.cars.bg/u426463

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се абстрахираме от факта, че това е пародия, мисля, че колегите са се справили на ниво...ако дизайнера на БМВ всъщност работеше в Хонда, и ако 6Г беше излезнала така..интересно тогава какви щяха да са коментарите...лично според мен като дизайн не си противоречи с този на купето...ама айде и аз да кажа ...не ги е срам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...