Jump to content
dimo

Въпрос за пружини

Recommended Posts

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За ставане ще станат, но според мен колата ще е по-ниска от 35/40мм

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз съм на мнение че е най-добре койловар защото ако нещо не те устрой височината се коригира супер лесно :) но това си е лично мое мнение.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много странно, че FK не предлагат пружини за шеста генерация. С тези ще се смъкне повече заради килограмите ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не. По-скоро (до колкото знам) на 6 ген са малко по-високи самите пружини/аморт.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагал съм на 6-та купе FK 35-40 и слезе с почти 4,5-5 см. мерил са го от прага.Караше се що годе спокоино за нашите пътища.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагал съм на 6-та купе FK 35-40 и слезе с почти 4,5-5 см. мерил са го от прага.Караше се що годе спокоино за нашите пътища.

А като возия как бяха,друсат ли повече или е поносимо(не че заводските са много меки),понеже смятам да си взимам такива на купето?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко по-твърди са от заводските.Не посрещат неравностите с удар.Задницата се усещаше по-твърда,но е поносимо.Сега съм с аибах и много повече ми харесва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айбаха не са ли по-твърди? Не искам да развалям много возията :) От къде ги намери тях ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега според мен ще постигнеш искания резултат с едни понижаващи пружини,препоръчвам ти лилави аз съм с такива ,вози си стегнато с ниско профилни гуми ,возията не е лоша с по високи съответно ще е много по добре,за мен това е средното положение между возия,стойка на колата и стабилност.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за Eibach-a. Ако искаш само пружини това е най-доброто.ето от тук ЦЪК си намираш номера на пружинте за теб.След това се обаждаш в Руди 96 и питаш за цена.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...