Jump to content
crazy_to80

Мнения за марка сЪЕдинители

Recommended Posts

От тази сутрин колата реши че ще става полуавтоматик Публикувано изображение

Познат ми предложи добра оферта за http://www.euro07.bg/products/products.php?brand_id=122 , някой има ли наблюдения за тази марка?

Благодаря предварително за съдействието!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EURO-07 имат славата да продават доста скапани части. Преди нямаха части за японски автомобили, но от известно време (няколко години ако не се лъжа) започнаха да внасят и да продават части и за японски автомобили, като направиха магазини с части само за тях. Доколко са оригинални обаче не мога да кажа... ако някой е чувал нещо по въпроса да сподели. Просто си имай едно на ум! Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Еврото нищо не взимай, не се подмамвай по-ниските цени почти винаги са за сметка на качеството, а за отношението им към клиента не искам да говоря ...... По добре потърси предствител на АЙ ЕМ АЙ за Пловдив и Ст.Загора е магазин Самурай.Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Exedy-тo в еврото е оригинално.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това на 100% ли е сигурно!? На мен също ми предстой смяна на съединител и съм се насочил към EXEDY. Мислех да поръчвам от чужбина за да ми е сигурна работата, но ако е 100% сигурно, че в EURO-07 са оригинални EXEDY-тата мисля, че ще мога да си уредя и отстъпка и ще взема от там.

Редактирано от Wardog

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това на 100% ли е сигурно!?

Аз поне знам ,че е добре рециклирано :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потвърдиха ми че е хубав съединител ,но са получавали EXEDY комплекти с Дайкин части.Проблеми до сега не е имало с комплектите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това на 100% ли е сигурно!? На мен също ми предстой смяна на съединител и съм се насочил към EXEDY. Мислех да поръчвам от чужбина за да ми е сигурна работата, но ако е 100% сигурно, че в EURO-07 са оригинални EXEDY-тата мисля, че ще мога да си уредя и отстъпка и ще взема от там.

На 100% няма как да гарантирам все пак не работя в еврото, а в конкурентна фирма, но са официален представител и знам че на 100% купуват директно от Exedy. Стоката винаги може да се върне в рамките на седмица ако нещо не ти хареса(без да е слагана), а и предполагам, че и в магазина ще ти дадат да огледаш съединителя.Колега от Дайкин няма от какво да се притесняваш. http://www.exedyusa.com/oe/Виж линка долу в дясно пише "EXEDY is formerly known as Daikin Clutch" Редактирано от Z-Ro

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не,Евро 07 по-добре недей. Първо не си сигурен какво ти продават, 2ро не знаят какво да ти дадат и 3то- можеш да утъпчеш пътека докато ти уцелят артикула. :D На мен едно време/преди 2 год/ отивам за предни накладки за англишманката направо при тях. Давам им големия талон. Ония ме пита" Каква е колата? " :o А му давам големия талон. Не ме интересува как изглежда тая накладка, искам да е качествена. Разчитам, че те знаят. А пича не може да чете документи. :o Викам управителя. Пича разчете документа и установи, че дават 3 модела за колата... Наложи се да свалям гума, за да се види кой модел е. Въпреки това при отварянето се оказа другия. И пак до там. Добре, че майстора ми е приятелче... С въздушния филтър същата работа. По едно време си носех по една опаковка от половината такива консумативи заради тях :D Сега пазаря от един пич, който е на 300км от София и винаги цели нещата от раз. Отделно, че частите са супер читави и цената е +10% максимум :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е от де да го вземе като те са вносител, хора как ги мислите тия работи? Поръчах си от квартално магазинче, и една малка колица на ''Евро 07'' го докара от Велко Търново. Вече съм минал със него около 10к, всички магазини пазаруват от Евро 07 няма кво да се кривим!п.п. Да де почти всички :lol:

Редактирано от airbrush
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Еврото нищо не взимай, не се подмамвай по-ниските цени почти винаги са за сметка на качеството, а за отношението им към клиента не искам да говоря ...... По добре потърси предствител на АЙ ЕМ АЙ за Пловдив и Ст.Загора е магазин Самурай.Поздрави!

Да ама в тоя магазин продават скъпичко... поне 350лв ще ти искат... В Пловдив го има същия и от там ги зная.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,Може да провериш и в nakladki-bg.com.Аз оттам няколко пъти вземам и накладки и съединители.Дават и 15-17% отстъпка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стана ми интересно за EURO 07 и Exedy... написах един мейл на европейското подразделение на Exedy с въпроса дали имат дилър в България и ако да - кой/кои са те. Отговаря е следният:

 

 

 

from: Elisabeta Itul e.itul@exedy.co.uk

 

 

Thank you for your e-mail.

Please find bellow a couple of contacts for Exedy distributors in

Bulgaria:

 

EURO 07 JSCo, Tel: (00359) (0) 29703824 /856, Address: Bul. Shipchenski

Prohod 63, Electronics Works-low building, floor 5, Sofia, Post Code

1574

Kosser JSC, Tel: +359-52758060, Address: 19 Pirinski Prohod Street,

Sofia, Post Code 1618

 

Don't hesitate to contact us if you have further questions.

 

Best regards,

 

Elisabeta

 

 

И сега вече адски много се замислям дали да не си взема един съединител от EURO 07............

Редактирано от Wardog

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък като напиша в търсачката "Косер" винаги във Варна ме праща :D даже и с "Kosser JSC" пробвах, същата работа .. Този адрес в София не излиза никъде ..Та и аз адски много се замислям дали изобщо да купувам съединители от Бэлгария, или да си ги поръчвам от щатите .. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...