Jump to content
DIGIGI

Accord 6gen. OBD букса?

Recommended Posts

Здравейте, колеги. Не мога да си намеря къде се намира ОБД буксата на Акорда. Рових се на обичайните места около и под жабката и около и волана, но нищо не открих.Някъде са я скрили от мен и не мога да я открия... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

коя година е този Акорд?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за същата се оглеждам, но не можах да видя нищо такова. На Сивика ми беше OBD2 тук да не е вече друга и на друго място?Съжалявам, че не съм си поправил профила още, но 3-та поред Хонда вече е Акорд 6ген., F23Z5, 2002г. Type-V. :)Скоро и това ще направя... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що се рових в нета и открих, че Акорда може би е с ОБД2а. Възможно ли е и вярно ли е?Ако е така, целта ми е да се вържа към PC- то на колата чрез ОБД2 букса. Някакъв преходник или нещо такова.... в Ибей този път не открих нищо. Има само преходник от ОБД2б към ОБД1.Имам софтуер за диагностика на смартфона си който вършеше чудесна работа за сивика, но сега вече незнам дали ще мога да го използвам и за Акорда...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На хемата е показано къде трябва да е намира OBD2 конектора. Ако на мястото го няма провери за 5 пинов конектор който се намира зад кората под жабката. Преходници се продават, също можеш и да се направиш сам.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от martins
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОБД2 е буксата и се намира точно където е показано на схемата на колегата martins(номер 3) - пасажерска страна, долу ляво, централната конзола.Дърпаш леко мокета надолу и се открива ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...