Jump to content
Felix

Скърцане в спирачките при спиране

Recommended Posts

Огледах на много места по този въпрос и на 50% от тях пишеше , че скърцането по принцип се дължи на твърди накладки... Дали само това може да ми е проблема, като се има в предвид че накладките са ми на около 7000 километра?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най вероятно е от тях.А това,че са на 7000км не е критерии.Купувал съм накладки и след седмица каране свиреха катомотриса при спиране.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До накладки е. Карах с едни Nippon свиреха си още от началото. Ferodo Premier и всичко заспива.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен па скръцат от тва, че гумата на подметката на десната маратонка е малко поизабена. ;)п.п. Другите 50% са дължат на твърдия диск....който е заводски вграден на хондата, точно да не се фъргат редовно дискове (като по-скъпИЯТ консуматив), а да се карат заводските твърди дискове с няколко чифта меки накладки. ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега по голяма е вероятноста проблема да е в накладките отколкото в дисковете ,сложи други накладки и ще разбереш сам така или иначе са консуматив :) пък старите винаги можеш да ги сложиш пак някой път като си на зор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е в накладките. Твърдите накладки си свирят от самото начало до като се износят напълно. Отделно самите дискове загряват повече и се износват по-бързо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да проблема ти е вав накладките

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около седемдесет човека заключиха, че проблема е в накладките. Смятам темата за изчерпана. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...