Jump to content
tass

Проблем с лампата на резервата за гориво

Recommended Posts

Здравейте колеги.Моля Ви за помощ относно проблем с лампата за резерва на горивото. По неприятен начин разбрах, че не работи след като колата спря на магистрала Люлин и трябваше да ходя пеша до най близката бензиностанция.Трябва да отбележа, че лампата работеше (виждал съм я да свети).Имам съмнения за изгорял бушон но нямам представа кой е. Ако някой може да ми помогне ще му бъда благодарен. Благодаря предварително. п.с. Става въпрос за Сивик Англичанка - D16Y2.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.Моля Ви за помощ относно проблем с лампата за резерва на горивото. По неприятен начин разбрах, че не работи след като колата спря на магистрала Люлин и трябваше да ходя пеша до най близката бензиностанция.Трябва да отбележа, че лампата работеше (виждал съм я да свети).Имам съмнения за изгорял бушон но нямам представа кой е. Ако някой може да ми помогне ще му бъда благодарен. Благодаря предварително. п.с. Става въпрос за Сивик Англичанка - D16Y2.

Здравей,и на мене не ми свети лампата някак си се ориентирам по позицията на стрелката:rolleyes:Моята кола е същата като твоята обаче не съм я виждал да работи никога смених и лампата нямаше файда.Ако евентуално си разбрал как да светне няма да ти се разсърдя да раздухаш :DПоздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,За момента и аз се ориентирам по положението на стрелката,а що се отнася за лампата мислех да сменя бушон но се оказа (според специалисти), че такъв няма. Решението е да се смени крушката. Странно, че при теб и след тази процедура не работят нещата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А може ли проблема да е някакво реле на самата помпа в резервоара ? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е реле,на поплавъка се намира в резервоара.Не знам как се казва,но като достигне определеното положение за резерва то дава контакт и лампата светва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...