Jump to content
Wolfcry

Отново ми вандализираха колата

Recommended Posts

Дръж зверовете при теб и като ги видиш, отваряш вратата и все едно си ги изпуснал. Ей така- съвсем случайно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има възможност да уредим и по-серизни зверове( и въобще не визирам моя :D )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е истина , а аз се нервирам всяка сутрин когато погледна моята с нова драскотина от ключ или вдлъбнатина от тъп предмет :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат, не се ли събирате хондаджии в Пловдив. Събери една тайфа и им направете засада. Поступайте ги, отършувайте ги. Ако имат документи направо им ги взимаш и ако пак нещо ти се случи с колата знаеш кого и къде да търсиш.Сега са смели защото са анонимни. Обаче като значт, че вече картите са открити нещата стоят по-друг начин. Все нещо трябва да се направи.И не ги ли проследи после ?Трябваше да ги разбереш все някак си кои са поне.

Редактирано от Ivo Myankov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с таифата ми хареса ! :ph34r: изчакаи да мине малко време и я остави пак но този път бъдете няколко човека и си ги чакаите ! нека доидат пък ще разберът как изглеждат хондете отдоло :lol::ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Варианта с кучетата е добре, само че докато стоят в колата няма да я барнат.По-добре стой с тях в друга кола или наблизо и в момента в който докоснат ги пускай ти знаеш как.Или бутай задните седалки ако можеш да накараш единия звяр да стои мирен под кората на багажника да не се вижда, пък ти наблизо с другия и с приятели. Може и по една качулка да не ви видят кои сте и натам вие си знаете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се прибирам пеша и минавам покрай CRXa....гледам некъф тип ми оглежда колата отвсякъде и говори по телефона с друг, обяснявайки му колко як бил CRXa и какъв фланец имал на волана, точно какъвто му трябвал на него. Май са набелязали колата ми, тяхната мама.... Ако ги хвана няма да викам полиция, честно %*№§%(!€$)*!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се крадат такива работи от коли е направо смешно, явно джамбазите са много изгладнели вече щом се хвърлят на над 10 годишни коли.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е въпроса дали са изгладнели, въпросът е че застрахователите го позволяват. И сега ще ви обясня защо. Ако отключат колата без проблем и разкачат части от нея не се води за кражба според застрахователите. Преди няколко месеца един мой приятел изпати по този начин той има БМВ, сутринта се събужда и какво да види колата направо разкостена няма джанти няма фарове, таблото свалено, километраж, навигации абе абсолютно всичко дето е можело да се свали му го бяха свалили. Човека има съответно пълно каско звъни на тях те идват оглеждат и му казват. Е то може и ти да си си ги свалил, защото нямало следи от взлом. Човекът до този момент не е получил една стотинка от застрахователите та сами си дайте отговор на въпроса защо от скоро време не крадат коли а само части от тях. :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясна е работата. Ние си правим колите с подобрения и екстри, наливаме всяка свободна стотинка в тях. Идва някой селски дришльо в 3 през нощта и си сваля каквото му трябва. %!_@*%&@#(*^$#^@%!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 Преди няколко месеца във Пловдив ми откраднаха Алпинчето ... Само 1 вечер забравих да го сваля, само една ... и на сутринта го нямаше. Странното е обаче, че не бяха счупили прозорец а си бяха отключили колата, но бяха изкормили сд-то по доста брутален за барчето ми начин.... Викнах полиция, сваляха отпечатъци, давах обяснения и до ден днешен НИЩО на лице. Колата ми беше на паркинг под лампа до улица ... 2 Преди няколко месеца си боядисах колата и онази сутрин установих, че целия ми преден калник барабар и малко от вратата ми е издрано толкова на дълбоко, че чак боя не беше останала.3 Преди няколко седмици на мои приятел във София. Той стои работи и забелязва как някакво момче минава покрай колата му и нещо прави. Докато излезе прясно боядисаните преден калник и капак бяха не със 1 черта а със по 3 4 все едно се е спрял и е драскал колкото може назад напред.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Затова аз вече никога не си оставям колата навън, а ако ми се случи инцидентно се застраховам като сваля ЕЦУ то на колата... (3 буксички и не се притеснявам, че може да ми я откраднат, но уви дерат на воля. Аз дори много изкарах както стоеше вънка тази кола ...

Редактирано от spezov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужас! Шибаните застрахователи прибират пари и нищо не правят, измиват очите на хората с 1 боя и айде... На един познат преди месец му свиха катализатора на джипа (Таурег 2011-та година). ......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре само аз ли немога да си обесня един факт,че е студено и тая кола трябва да се утоплява,ти се карал до преди броени минути на инцидента,тея вандали не ли им пречат нагорещени капачки на двигател и радиатор,а и да не говорим че като отвиеш капачката на радиатора може да се е получило голямо налягане от горещата течност и капачката да хвръкне и целия да се попариш(а това как боли) м.За мен това е много не реална ситуация.

Редактирано от Traccer

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужасна истороя....Не мога да проумея що за хора са това,...........Съжелявам за колата на момчето.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен това е много не реална ситуация.

Братле, колата беше студена, като цяло карам на много къси разстояния, защото и работата и къщата и приятелката ми са на 1 км едно от друго. А и топла да е, една хавлиена кърпа много лесно решава проблема. Мен ме фрапира най-много първо това, че се случи минути, след като се прибрах и второ - вратите бяха отворени без драскотина, пластмасите под волата бяха развити, не счупени итн.Развитие няма, нищо повече не се е случвало от тогава. Спрях да си правя експерименти, в малкото вечери, които колата е извън гараж и свалям акумулатора. Да влизат вътре, да взимат капачки, важното е, че не могат да я мръднат. На алармата не вярвам вече, тъй като тя е точно там, където бяха разкачили пластмасите, та минута по-късно нямаше да имам аларма вече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега щом знаят къде ти е алармата, значи може и да те познават. И щом а взели капачки и кабели или са били хубави и са знаели и това или просто са грабили на посоки. Аз съм те виждал къде живееш понеже имам познати на В. Априлов 111 и винаги съм се кефил на колата, когато съм я виждал. Но сега ще се кефя повече ако не я виждам, а знам, че си я прибрал и ще избегнеш тия ситуации.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо просто не я оставиш навън и не направите засада?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...