Jump to content
prt

Стотици нови хонди се озоваха под вода

Recommended Posts

Това е стара новина приятелю,жалко за колите...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ги дадат без пари пък няма начин да не тръгнат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грозна гледка ... пс вижте тез как злорадстват от ФВ :blink:

Редактирано от маймуната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече може да са на Горубляне- Нов внос, без забележки- малко са помухлясали и избила ръждица тук таме, но тя домакинята, понеже е втора кола, ама не и е нужна е гледала саксиите в багажника, и като ги е поливала.... и така :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:angry::unsure::( След оттеглянето на водата.

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грозна гледка ... пс вижте тез как злорадстват от ФВ :blink:

ДА ми дадат една такава омърляна, окаляна, нова Хонда тия с Голфсвагените да ми се подиграват....егати кефа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъжно, но се случва. Аз съм съгласен да им изкупя малко к20-ки ако ги дават тънко :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда за пореден път доказаха , че не знаят какво да правят ... колко трябва да си прост да разрушиш цяла кола ??? Има поне една камара неща , които дори след наводнението ще могат да се вграждат в нови такива , пластмасови елементи , стъклени .... за мен това е разхищение :dry: 100% имат застраховки и след като станат на кубчета ще сортират нещата , ма ... ебаси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много си прав, ама показност...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тино ти ли ще лъскаш пласмасите? Виждал ли си наводнена кола?Сигурен ли си че простия работник ще я разглоби както трябва измие 100% и после вгради отново без щурец в купето?А колко трябва да го мислят коя част да спасят? А паркинга? Той им трябва 250 000 коли на година минават от там.Много добре правят §е ги унищожават.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Honda обещава високо качество!Това е!Наводнена кола е като таралеж е гащите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стъклени материали , джанти , гуми ако щеш , спирачни дискове , накладки , да не кажа цялата ходова част , която е измислена да търпи много по-тежки условия от едно наводнение ... Ясно ми е , че за да се разглобят нещата трябва да отделят персонал , на който да платят и после да проведат качествен контрол и в края на краищата може да се окаже , че са спестили до 10% от стойността на колата , но са загубили време , което като го пресметнеш намаля процента до 4-5% , но за мен това пак си е простотия !!! Ще ги смелят , ще отделят алуминиевите елементи , ще има леки примеси и люспи , ще излеят някой блок и после ей им една партида дефекти блокове :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стъкла? Да мине манго от кобра с жицата и да реже силикона? После някок да го изчисти и накрая някой да измие джама да го опишат после от къде се е пръкнало във фабриката.... и така на татък...Абе тино :) те като го гепат алуминия от рудата да нямаш рудни примеси в блока? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тебе може до утре да си лафим ;) За въздушни джобове няма да споменавам :P или пък странични стъкла/огледала

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Honda много добре знаят какво правят. Снимките на наводнените коли бяха показани в цял свят. Ако не бяха унищожили колите щеше първо да се намерят компании, които да раздухат как Honda за да спестят някой друг долар използват части със съмнителни качества от наводнените автомобили и така се подиграват с клиентите си, второ, Honda използват случая да покажат колко стриктни са с качеството си и това си е един вид маркетингова кампания. Комбинацията от тези два фактора би им донесло по-голяма печалба от колкото риска от съсипана репутация, че продават излъскан брак.

Редактирано от Veseliq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След тази - статия почва да ми е безразлично че ще загубят някви пари Хонда :D и да ме е още повече яд , че се отказаха от Формула 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Русия спряха сумати ТИР-ове на границите заради радиоактивни автомобилни части... откъде ли са :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...