Jump to content
AuruMoon

Трудно включване на скорости

Recommended Posts

Привет колеги,Проблема ми е следния и бих желал, ако можете да дадете някой съвет:Имам Акорд купе 96, преди фейс лифт-а, двигателя е Ф20Б3,От 1 седмица имам следния проблем когато беше студена колата, много трудно влизаха скоростите, малко като покарвах и се оправяше, от онзи ден вече не се и оправя супер трудно влизат и то след 5 минути борба. Забелязах, че педала на съединителя е паднал и не иска да се дигне в началното си полужение, озвен ако аз не му помогна с крак и тогава си седи горе, но натиснали го пак пада. Когато е изключен двигателя този проблем го няма. Сутринта забелязах още нещо, ако запаля на изключена от скорост няма проблем, но ако съм вкарал някоя скорост и дори с натиснат съединител на колата не и достига ток, просто върти се едно нямам акумулатор. Помогнете, че вече не знам какво става. Благодаря предварително

Редактирано от AuruMoon

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да има идея

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,от описаното до тук е очевидно, че съединителя ти е излязъл в перманентен отпуск.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо, когато е изключен двигателя, като натисна съединителя няма проблеми с влизането на скоростите?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да има идея

Виж дали има спирачна течност в казанчето на съединителя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен ми прилича на помпа работата ама????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата по-горе е прав, беше помпа на съединителя. Симтомите и бяха, че съединителя беше долу, и не искаше да се дигне и това стана след седмица, в началото само трудно влизаха скоростите на студена кола :). Дано темата е полезна за някого. Благодаря на отзовалите се :)

Редактирано от AuruMoon
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...