Jump to content
kristi09

EKU-какво е това

Recommended Posts

Това е комп от D14A2 та интересно ми е ква е тая кутия върху компа....колата има имобилайзер но не е оригинален....Буксите вкизат в кутията първо и после от нея в компа .... Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Байка всичко друго снима само тва дет требва не го. Бърза да го земеш :lol: снимай не толко от близо и от страни от към номера аз си забравих тела днес.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента съм на работа и ми е малко орязан нета. Не мога да видя снимките, които си качил. ЕКУто би трябвало да е с код P1J. Това е ЕКУ ОБД1 и е аналог на P06. Може да се преработи да управлява витек и тн (абе да си стане пълноправна P28ца). На моята кола ЕКУто е точно такова, но преработено :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е 3-тата разновидност на P1J която виждам1) си е обикновенно обд-1 нищо впечатляващо2) е със сини букси 1:1 е с предишното само че едната букса е друга ... но пак си е обд-1 ...и това е 3тата

Редактирано от R-Racing
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kalo надали ще стане за нещо две в едно е тая цикня :D .Два компа са и са закачени по между си.Донеси ми го утре да го отвора да го наснимам .

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

буксите май бяха зелени, утре ще направя други снимки на светло

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да виждам (пак споменавам) снимките, бих те посъветвал следното: ако си умел с поялника и знаеш какво правиш има смисъл да вземеш такова ЕКУ (ОБД1) и да го преработиш (ако подлежи на преработка)...ако не си жичкаджия - просто няма смисъл :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На самия комп от страни пише EB4 Oki (Uk)Limited made in UK CT

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с D15Z3 двигател , кода на ECU-то ми е P1G и на вид е абсолютно същия ! И аз се чудех защо са две телата, но имам едно предположение. Незнам доколко е вярно, но си мисля , че е заради имобилайзера. Ти имаш ли такъв ? Едно приятелче е със същата кола като моята , но си я взе със сменен имобилайзер, а не стоков и при него липсва горната част. Буксата е OBD-1Aко имате други предположения, споделете , защото и на мен ми е чудно...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

HONDA CIVIC I-S 1997vin : SHHMB27600U007721calculateur d'origine : 37820-P1J-E13235615-7306EJ5 OKI (UK) LIMITEDcalculateur casse : 37820-P1J-E00023898-5725EB4 OKI (UK) това ако помага нещо..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно кода на ЕКУто си е P1J, тоест като моето :) Би трябвало да подлежи на преработване :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно кода на ЕКУто си е P1J, тоест като моето :) Би трябвало да подлежи на преработване :)

 

Дрън, дрън, та пляс, да ти снимам едно P1J и едно P1K, които имам да видиш половин платка вътре обд2 стайл. :) Не всички стават за тоя номер. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е снимайтъе бе.И поскоро защо са две ми е любопитно.П.п Гошеееееее донеси ми го да го отворя.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен това върху нея ти е компа на ABS-а

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ма колата е без АБС

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро на имобилайзера, защото така като гледам в ецу'то вътре няма инсталиран такъв модул. :)Англичанките имат имобилайзер, нали? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Англичанките имат имобилайзер, нали? :)

Не всички ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...