Jump to content
Сивик 5

Въпрос за излизане в чужбина

Recommended Posts

Здр те колеги и така предстои ми заминаване в Словения с цел работа.Искам да ида с моята кола обаче колата не е на мое име а на инвалид{така я купих} един приятел ми каза че след като колата не е на мое име не мога да излязя.Та това ми е и въпроса ще мога ли да замина с моята кола?Благодаря на отговорилите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пътувах до Атина в началото на годината с приятели.Колата беше на жената на един от приятелите ми.Нямахме проблеми на границата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, но има ли значение дали държавата е в ЕС или не е ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз това се чудя понеже ще мина през Сърбия и Харватска:huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш пълномощно,на твое име няма да имаш проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля , че има значение дали страната е в ЕС,макар , че си има сектор за страни които са в ЕС и такива които не са.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На скоро минавах през Словения и Хърватска на път за Испания и никой не ми поиска друго освен паспорт.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извади си генерално пълномощно, за да не останеш неприятно изненадан! Поне за 1 година.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЗ минавам често. Колата е на жената на името и сега Ще ти кажа какво трябва.1 - ПълномоЩно За управляване на колата иЗвън границите на България и преведено на англйски от легалеЗирана За таЗи цел агенция и със печат от нея.2 - Да бъдеШ опоменат във Застрахователната полица като друго упълномоЩено лице. И Зелена карта .За нея нама Значение тя се иЗдава на едни лице но когато покажеШ пълномоЩното нямаШ проблеми. ;) Недей да тъгваШ беЗ теЗи неЩа ЗаЩото ако тиги поискат си Загинал.Сърбите и Хърватите За пари могат да направят доста неЩа (миЗерЙЙЙЙ)Успех ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...