Jump to content
nasko_spii

Малко инфо за един млад кандидат за Хонда

Recommended Posts

Здравеите колеги Публикувано изображение

 

 

Имам няколко въпросчета за В-тек при 5 ген сивик малкия витек 1.6 125 коня

Разход-Градско/изванградско при нормално каране

ускорение 0-100

Наи-чести проблеми

И скъпа ли е подръжката на един такав автомобил

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей :)Тук можеш да намериш основните данни за автомобила като разход и време до 100. ГЛедай купето на колата да няма много ръжди (особено по задните вежди, праговете (и ако гледаш хечбег, задната врата) ) мотор се прави :) Подръжката е евтина, нормална като за колите от "голфов" клас. Митовете с японските коли и скъпа подръжка не са верни :) Като цяло много издръжлив автомобил, ако го слушкаш и той ще те слушка :) Успех в търсенето :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиша по памет ,нека колегите ме поправят ако объркам нещо :P Разход около 8.5 - 6.5 на 100ускорение пак по памет 8 сек Най лекия за подържане автомобил -поне според мен .Абе я некои що движи малък витек да каже на човека :( .Че около ,май ,там некаде ,е'ати му отговорих :D .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разход градско 8-10извънградско 6уникално мислен автомобил,този модел е супер!супер евтина подръжка,здрава и корава машина!!Често срещани проблеми:големите задни тампони , чат-пат машинките на стъклото,замръзващи ключалки зимата,шумоизолация,ръжда на калниците(отпред отзад).ускорение 8,7 сек. до 100 (по памет) лесно се развива този двигател и става доста пъргава градска машина.Масло Мотул за мен е наи-добрия избор като цена качество :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи живот и здраве скоро ще се видим по светофарите в пловдив колеги някои ми каза че имала много спецефичен звук като се пусне В-то верно ли е и то на колко тръгва или може да се леголира защото сам хал хабер Публикувано изображение

 

 

цената на тази принцеса как варира грубо за нещо читаво ? някои представа ?

От както докараха на един фр. 1.5 90 кс за 1000 лв перфектна от тогава не гледам обчяви :) че тук искат 2000 мин. за няква барака на 220 х.км в ражда циалата .. безобразие от тогава Не

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги още едно въпросче мотора 1.5 90 кс какъв разход дава при нормално каране ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 1.5 90 кс. vtec e - D15Z3 на извънградско и разумно каране на бензин може да падне под 6л. на 100км. на газ- инжекцион , около 7 и дори под 7л. - май зависи и от газта и от дължината на прехода - по-вече км. - по икономично. Проблемите не са в двигателите и окачването ,а по скоро в ламарините и оборудването- брави , ел стъкла и др. дреболии, но е нормално за над 15г. кола.Иначе като цяло - издръжлива и комфортна за своя клас кола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...