Jump to content
Crazy job

Въпроси за CRX

Recommended Posts

Здравейте колеги. Интересувам се от един CRX,а ето и обявата в мобиле: http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11312573156827185&f1=de tailsКолата се намира в Каварна. Интересува ме някой,ако знае нещо за тази кола да го сподели и дали си струва като цена.Благодаря на отзовалите се.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, моят съвет е да я провериш задължително. Цената изглежда малко завишена, НО може да е оправдана от добро състояние. Изглежда правена с любов. Ако няма забележки, не го мисли изобщо. За всеки случай вземи някого със себе си, който има опит.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм виждал колата, но по снимките изглежда с прави линии, равномерни фуги, добре направени раздувки.Още е с оригинално задно гърне и колектори ;) , педалите са доста свежи, и те оригиналните, седалките също изглеждат добре, колата е правена, но с доста желание, явно е карана от фен, и ако на теб ти харесва променена по такъв начин, си заслужава да се види на място!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата изглежда чудесно.аз се оглеждам за 1ва кола на мойта булка,точно за такъв рекс.отиди и го виж,че след 2 седмици ще ида аз и може да се върна в Пловдив с него.вижда се,че е правен с любов.може би затова и цената е малко бутикова

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен цената си е съвсем нормална. Ако наистина е в толкова добро състояние, както изглежда на снимките....направо отнасяй колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще взема отношение само по цената.Знаете ли колко струва запазен екземпляр от този вид!Моля ви нека бъдем реалисти вижте в ANIBIS.CH колко струва запазена кола и освен това тези коли от тук нататък само по скъпи ще стават те са като петрола изчерпаем продукт за съжаление

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да намериш читав Рекс може би е рядкост, късмет не знам но какъвто и да е ще те напраВИ щастлив ;)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да взема отношение по обавата колата е моя правена от мен за мен за цената направете и вие кола да изглежда така боядисана на цяло гуми джанти 9j раздута, имам възможноста да я направя с това се занимавам (бояджия съм) колата я продавам причината че ми трябват пари (имам строеж които трябва да се завърши) ако не се продаде на пролет и слама БГ номера и каране :) това ми е втория crx първия беше черен пак раздут с бели джанти 9j с доста повече работи по него но и цената му беше друга ..го купи един колега от форума от варна За повече информация на телефона.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не помага на колегата с тия спорове,и аз обичам црх(имам два :honda: единия го кара приятелката ми).Значи колега на мен црх-а ми харесва,като се има предвит че имам опит както казват някои от колегите има хубави линии,стъпил е добре обаче погледни какъв цвят са прожините че ако са жълти ще останеш без бъбреци и пломби:lol: много са твърди.Обаче има една подробност на която никой не е обърнал внимание,значи рекса е преди фейслифта(съдя по вида на стоповете,фаровете обаче предната броня е след фейса което значи че е имало удар и защо колата не е снимана от дясната страна)Другото нещо в обявата пише че е на 167000 което е много малко за кола на 20 години,това може да се види огледай корите на вратите,гумичките на педалите,седалките евентуално водния радиатор отпред,ако са се били много гадинки ще са започнали да му падат ламелите.И най важното нещо според мен е,ако колата ти хареса от първия поглед значи е твоя и бъди сигурен че покупката на такава кола няма да е онеправдана просто това не е обикновенна кола,аз мойте си ги обичам като деца^_^ .Успех в покупката надявам се да съм ти полезен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата е мн добра виждал сам я всичко по нея е направено мн добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И сега без ОФ ЦРХ за около 3 бона ако е запазен си заслужава -Това имах впредвид !Колега виж в мобиле има и една в Кърджали изглежда добре на снимките УСПЕХ с покупката и го пази като го вземеш рекса

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

krasi ladata много ги разбираш кое къде била удряна или радиатори ела да видиш колата и после говори. Все пак колата е моя и много добре знам дали е била удряна или не и радиатора и фаровете и бронята а за километрите това си е на табло. Вие като купувате кола първо разпитвате цяла България ли :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kalin asenov казвам че колата е със броня която е след фейса и нищо повече а за разбиране мога да споря,защото от 14 години боядисвам коли.Тука в нашия форум си помагаме кой с каквото може за да няма прекарани което не значи че се опитвам да опетнявам по някакъв начин колата даже казах че ми харесва,ама трябва да четеш.:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

колега нее нужно да обесняваш на хора кадето се занимават с това от доста години кое каде е правено :) без лоши чувства ,ако колата ти беше с едносекционни фарове,капак с малка гърбица,с габарити за след феис лифта ,стопове за след феислифта ,да съгласен съм с теб ела и виж колата на место ! Обаче .... колата ти е след феислифта т.е. 90-91.г. с капак от сивик или от црх 1.3,1.4,1.5 .... всичко което по горе ти го изброих е за преди феислифта ,което води малко разбиращите до мисалта че колата има удар, поне аз не виждам друга :) успех с продажбата Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове много се отплеснахте - темата е конкретно за определен Хикс :) Кажете ми къде да прехвърля мненията ви за това Какво е Хикс за вас и нека там да продължите да си ги обсъждате ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...