Jump to content
boqn_f1

bosh servic ми откраднаха катализатора

Recommended Posts

bosh servis-никога повече :angry::angry::angry: даси оставиш колата датия прават и дати свалят катализатора!!!и дори познати работят там,незнам може и такава да е политиката на сервиза :huh::huh::huh: НЯМАМ ДУМИ !!!!

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от къде си,кой бош.как така познати.разясни малко.скоро даваха по новините точно за този вид кражби.така ли ще оставиш нещата.намери собственик,управител.оплачи се.белким изгонят крадеца.не оставяй така нещата.направо ме полазиха нерви като го прочетох.не остявяй така нещата.българина е като оvца.не го доказвай

управителя на сервиза е приятел с баща ми!! след няколко дни ще кажа кой е сервиза.и няма да остана така нещата ще стигне до бой.казаха че ще прегледат записите от камерите затова ще изчакам да видя какво ще стане
  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

развитие на нещата.бош сервиз са подали оплакване в полицията че съм ги бил Набеждавал без да са виновни. ТОВА САМО В БЪЛГАРИЯ МОЖЕ ДА СТАНЕ

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, бъди така добър, да внесеш малко яснота по скучая, кой сервиз, къде се намира, какво е станало иначе тая тема ще отиде на едно друго място. Колкото и да си афектиран мисля че в срок до 24:00ч. на 19.09.2011 е хубаво да се изясни.Поздрави.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Колата е Митсубиши галант 2000 година 2.0 16v. Сервиза е в град Пещера. Закарах колата ЗАщото И светеше лампата на маслото оказа се, че е маслена помпа, и си купих маслена помпа, казаха че не работи, след това купих още една и за нея казаха че не работи, и след това им казаx ДА търсяТ другаде проблема, и след като колата седя два месеца в сервиза най-накрая откриха проблема, че картера бил малко смачкан и цедката на маслената помпа oпирала и не можела да смуче масло, и след два месеца нерви отивам да си взема колата, и ми cЕ стори че нещо дрънка като работи, дрънка като работи но си викам aй сигурно не cа затегнали ауспуха аз ще го направя да не чакам. Отивам си и след 2 дни гледам на мястото на катализатора тръба и от там нататъка разправии.
  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и след като колата седя два месеца в сервиза най-накрая откриха проблема

Да ги еба у сервиза....без извинение
  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:o Ама направо ще им драсна жалкото подобие на сервиз...не оставяй нещата така...ако се налага...бой! :angry:
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за тва винаги всички ремонти пред тебе лично пред тебе и стои там щото не разчитай на камери и други всеки сервиз правят такива шмекерии или подобни каквото могат задигат.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по принцип аз си правя колата,но галанта го подарих на баща ми и той реши да закара на сервиз че управителя му бил приятел oказва се че в днешно време на никой не може да имаш вяра. :thumbs2::thumbs2::thumbs2: бош сервиз никога повече :no::no::no:

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...