Jump to content
Tino

Новата 9-та генерация на Сивик

Recommended Posts

Ето какво мислят от VW и са прави: http://fakti.bg/avto/19807-shefat-na-vw-se-podigra-s-honda?ref=nf

Егати физиономията фашистска има тоя дядко , хондата може да не е перфектна ама пак сравнение с голфа си е на кола :lol: Редактирано от sa6o46

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.tuning.bg/tuning/za-sema-podgotviha-i-vnushitelna-honda-civic-si-32052#galleryтука братята зад океана лъскат яко сивика.
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е пък какво да каже шефа на Фолксваген,че сивика е по-добър от голф?Нали знаете приказката "нашто гардже е най-хубаво"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.tuning.bg/tuning/za-sema-podgotviha-i-vnushitelna-honda-civic-si-32052#galleryтука братята зад океана лъскат яко сивика.

Малииии :) Много е добра!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само някой да им каже преди да идат на СЕМА да си сложат и другия халоген :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен смуче въздух от там и няма как да и сложат халогена ;)

Редактирано от Tino
Предходно мнение не �е цитира !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, не е чак толкова зле, но разбира се резултата не ме задоволява напълно! Можеше да е много по агресивна :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ко ще кажете за Type-r. http://www.automedia...icle_14365.html

Лично на мен от 6-та генерация насам 7,8 вече и 9 ми допадат единствено type-r-ките,другите някак си не носят спортния и агресивен дух на марката.

 

Яд ме е много че са и сложили турбинка.8-ма ген. 2.0 литра атмосверка 200 коня ,а 9-та 2.0 turbo 210 коня(ебати прогреса).Ама кво да се прай с тия еко норми,нема как.

Лично аз съм фен на атмосферните бензинови двигатели и затова винаги Honda ми е била на сърцео(не че казвам лоша дума или не ми е приятно да подкарам някой турбалан).Но ми е много болно:(

 

А на ОНЯ ВинтерКУРн от VW мога само да му кажа да ми пръдне на х...я .Яда сложи Type-r до квадратния му GTI (жми ти ай) и после пак да се изказва.Качва се като баба ми в колата- с г...за напред.:D

 

(извинявям се,ама се разпалих)

Редактирано от shadow_rr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не може ли да направят нещо на базата на 5 генерация и да не се занимават с глупости. не е хубава.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес излезе и ревюто на CarBuYerhttp://www.youtube.com/watch?v=dN2N8M2nGNEприятно гледане :cool: ПП. това е за стария модел

Редактирано от sa6o46
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази кола на робот прилича яка е :) направо къса

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е страхотна. Едниствено ми става жално колко е изпростял българина като чета коментарите под статията...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето какво мислят от VW и са прави: http://fakti.bg/avto...-s-honda?ref=nf

ЗАщо да са прави бе колега?На кого му е притрябвал малък мотор от типа на 1.2 - 1.4 с двоен съединител?И тия турбини голямата работа ....1.4 160-70к.с за какво?ДА харчи колкото двулитров витек и да харчиш пари за турбини като се прецака.ДА не говорим пък за автоматиците им какъв им е ресурса и какви са им цените.Фолксваген изобщо не е мерило за много голям процент от автомобилните марки еле пък за Хонда. Редактирано от Беселин
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За голямо съжаление повечето коли от този клас ги сравняват с голфа по автомобилните списания, телевизията не мога да си обесня защо. Последното сравнение гоето гледах беше на новия Хюндай И40 и отново Голф...Хюндай ги изпреварват с десетилетия напред но тъй като сериозна пара играе в рекламата хюндайя загуби. Хора не се поддавайте на манипулации толкова лесно...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък колкото повече я гледам тази кола в реална обстановка, толкова повече почва да ми грознее.....:unsure:

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За жалост и при мен е така. Много грозна ми изглежда сори. Вече всички плащат на добри дизайнери да правят автомобилите им. Хюндай и Кия ги задминаха вече, дори по тия китайските в Ловеч бих се загледал повече. Не ме разбирайте погрешно, естествено че съм фен на Хонда, като качество и изпълнение е ясно, ама защо не инвестират в дизайн? Предния Сивик е много красив, тоя е ниво на долу, а уж еволюция. Стискам палци да си оправят дизайна за в бъдеще.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....Абе и за предния Сивик си трябват много компромиси и неща за преглъщане по дизайна от потребителска гледна точка (за 7-ма генерация пък да не говорим), че да ти хареса визуално.......Но тук вече си трябва солидно въображение.....Истинските по-спортни черти на Хонда бяха в колите преди 96-та година...тфа е положението...От тогава досега, нещата вече започват да се променят като при Тойота - към по-комфортно, по-просторно, по-високо и луксозно семейно возило.... Това май е жестоката истина, която не искаме да проумеем и със затаена надежда се надяваме да видим поне някой нов NSX пазещ духа на Соичиро....

Редактирано от Petar Petrov
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е някакъв гаден мелез между 7-ма и 8-ма генерация ... Адската грозтия ! Дори и МЮГЕН-ски пакет Оптика не може да я направи красива ...

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:rant::angry::ranting: И пак с това гандо разделено задно стъкло :ranting::puke::sick1::bash:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...бе не е толкова грозна да имам една такава :rolleyes:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само на мен ли адски много ми бие на Рено Лагуна?!

 

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

Тончно на това и аз го оприличих на Рено Лагуна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

къде видяхте лагуна?!? С 4 колела са и двете, определено :/

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако го опънем в краищата и по дължина и го сплескаме малко и му опънем фаровете по веждата и му повдигнем дупето и го сплескаме и т.н. - да :) ще стане Лагуна :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също така да сменим всичко дето е от метал с пластмаса :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако го опънем в краищата и по дължина и го сплескаме малко и му опънем фаровете по веждата и му повдигнем дупето и го сплескаме и т.н. - да :) ще стане Лагуна :D

По-лесно би било да сравниш снимките!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак никой не обръща внимание на датата и , че това не е реалния Сивик ;)

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кисело ви е грозденцето май,а......

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мое лично мнение - стъпка назад за любимата ни марка. Поне Type-R - a изглежда наистина добре !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кисело ви е грозденцето май,а......

типичният цитат във всеки български форум :( стига с това грозде, всеки може да сподели мнение!мен лично ми харесва, определено не е красива отвън, но е симпатична и свежа, а интериора е доста добър като дизаин, ако се съди по ревютата - и като качество!отстранени са най-съществените недостатъци на предходния модел, какво поваче да искаш :P дизайн? по добре се огледайте в други марки производители :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Типичния негативизъм във всеки български форум ;) Ама тя ми прилича на лагуна,ма по не ми харесва,ма защо е хибрид,ма защо има четири гуми и т.н...Извинявайте господа инженери,изчетох 9 страници от които 99 процента казват колко зле била колата.Ми що не се хванете да направите нещо по-добро а?Обаче друго си е на клавиатурата да щракаш нали.

Редактирано от weapon R
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо негативизъм колега, грозничка е и не им харесва на колегите, съвсем нормално ;) Влез в темата за новия НСХ и ще видиш, че там мненията са съвсем различни :rolleyes:

Редактирано от Tino
�е цитирай предходно мнение !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички. Почитател съм на марката от много години и все си мечтаех един ден да имам HONDA Civic. На 27.12.2010 се сдобих с 1,4 Comfort i-Shift. Вече минах 16 000 км и нямам оплаквания. кефи си ме както първия ден. Все още много хора се заглеждат по нея въпреки, че като дизайн не е на 1 година. Наистина феновете очакват винаги повече от марката, но е истина, че от компанията се съобразяват със конкуренцията и пазара.В Европа не мисля, че всички с ХОНДА са заради марката, просто ги кефи и си я взимат. Та за новата 9 генерация и аз очаквах повече външни промени, но уви. Прилича на HONDA City малко... малко на друго и така се е получил крайният резултат. Ще стискаме пръсти и да видим 10ген. както си я представяме по-агресивна. Но по отношение на сигурността и екологията мисля, че са се постарали. Та на кратко мен ме кефи новото парче. Абе само да бяха оправили задната видимост щеше да е по добре, но поне сложили чистачка :). Ето тук може да видите комшиите си произвеждат вече седана и си го продават : http://honda.com.tr/SeriesContentPages.aspx?series=civic-sedan&page=Galeriнека да подкрепяме HONDA, а не да плюем новите модели, защото след 10 години повечето от нас ще се радваме да ги притежаваме и да ги тунинговаме по наш избор. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ви линк към ревю на 9 та ген от създателя на civinfo.Човека е притежавал Сивик 8-ма , С 2000, и Акорд 8-маУчаства редовно в роуд тестовете на повечето Евро Хонди последните години:Civic 9-th gen Road Test

Редактирано от mаrto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И цитат от същата статия....

 

"

[*]There was going to be no CTR, but there now might be. Maybe. Maybe not.

[*]There is no engine for a CTR, so first they will have to make one, or simply turbocharge one that they haven't made yet.

"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...