Jump to content
Prelude87

Контролна лампа

Recommended Posts

Здравейте колеги днес сутрин като се прибирах от работа ми светна лампичка която има знак за ръчната спирачка и за внимание не е проблем с ръчната, а колата си върви.Може ли д ами кажете за какво и каква може да е причината,също така ми свети лампата за абс и тои неработи спирачките са хубави но бес абс каква може да е причината. Благодаря предварително.Колеги още искам да знам колко литра показва 1 чертичка на бензиномера и колко км. доло горе се минава когато няма нито една чертичка

Редактирано от Prelude87

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери си нивото на спирачната течност в казанчето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лампата за ръчна спирачка може да е изгоряла светлина, най-бероятно стоп светлина :). Поне на прелюд 3 ген е така в комбинация с Brake Lamp.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лампата за ръчна спирачка може да е изгоряла светлина, най-бероятно стоп светлина :). Поне на прелюд 3 ген е така в комбинация с Brake Lamp.

колегата е прав при изгоряла стоп светлина изключва abs :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги настина беше от това смених лампата и изгасна.За другите вапросчета ще добавите ли нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр. колега до колкото разбрах става въпрос за Прелюд 4гнерация - лампата на абс свети понеже не работи помпата - при потегляне не свети след няколко секунди светва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да колега след няколко секунди се чува едно цъкане и светва а защо неработи тая помпа имаш ли идея

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеи колегаотносно резервата на резервоара без чертички източих точно 10л.Но предполагам ,че неможе да се изтегли всичкото от помпата.Относночертичките и аз се мачих да ги засека но не се получи.И на мен ще ми е интересно да разбера.поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

блг. колега значи мога да сам спокоен надявам се да е така. колеги някои друк незнае ли как са деленията на бензиномера да ни светне с колегата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеи колегаотносно резервата на резервоара без чертички източих точно 10л.Но предполагам ,че неможе да се изтегли всичкото от помпата.Относночертичките и аз се мачих да ги засека но не се получи.И на мен ще ми е интересно да разбера.поздрави.

Здравейте колеги. До колкото можах да засека чертичките за бензина .... една отговаря на 3 литра

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...