Jump to content
K1r1L

Пружини с амортисьори 4-5-6 ген. Сивик, Интегра

Recommended Posts

Пружини с амортисьори от 6 ген стават ли за 5 ген ?!?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОТ каквото прочетох предните стават ( а задните искат някакво преправяне към носача, но немога да разбера какво..?)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам 5-та,6-та и UK Civic-а са с еднакви пружини, за амортесьорите не съм сигорен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втулката е разликата.На 5г е по голяма/дълга...демек вилицата на амортесйора на 5-чката е по голяма

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре;) друг въпрос на 4 ген съвместими ли са с 5 ген ? :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там вече втулката на задните е същата широчина (50мм), но до колкото знам мисля че има някаква разлика във самата дължина на амортесьора от чашката където ляга пружината долу до въпросната втулка за болта. От пред вилиците май също са със различен размер.Интересувам се и аз някой опитвал ли го е на практика, защото всичко написано от мен е прочетено, пробвал съм само с пружини от 5та ген. върху амортесьори от 4ген, и мисля че има някаква разлика защото колата се вирна доста повече от колкото би трябвало да е заводско според мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пружините са еднакви със сигурност

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В заглавието може да се добави и окачване от ИНТЕГРА ДЦ 2 дали става.. (Защото маи на 5 ген поне задното е сходно)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пружините на 4-ката са по тесни в долната част към "чашката" на амортисьора,но могат да се монтират на 5 ген.Другото е ,че са малко по къси ,в смисъл колата става по ниска.От англичанка мисля ,че пасват на 5 ген.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 седмици слагах стоковите пружини и амортисьори от Рекса на Сивик 5-та седан. Задните са 1:1, говоря за амортисьорите, но пружините имат разлика от 2 витки. Предните на црх-а са по-къси от на 5-тата с около 10см. Мога да приложа и снимки за доказателство :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...