Jump to content
NOS

Помощ за избор на акумулатор (сивик,хеч,5 ген)

Recommended Posts

Взех Вегата,първото ми впечетление е че като запаля CD-то не гасне,с предишният който беше 340 А гаснеше при всяко палене даже като беше и нов.Вегата е 540А стартов с 2 години гаранция бел правен в Австрия,поне така твърдят тези от които го закупих.Дано се уцели засвета,това само времето ще покажеБлагодаря на всички за помощта

Редактирано от NOS

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,Предварително се извинявам, ако не е точното място за моя въпрос. Карам Леджънд 2007 и ми се налага да купя нов акумулатор. Цената в "Бултрако" е нереална според мен и едва ли си заслужава оригинален. Моля да ми дадете съвет от къде мога да взема подобен за този модел. Мисля, че е 62А. Никъде във форума не намерих нещо полезно за "леджънда".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AC Delco е истината 3 години гаранция, 130 лв мисля че беше от Варна си го взех и забравяш за проблеми зимата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никакво AC Delco, взимаш си една VARTA Silver и си караш колата ;) Поразрови се във форума...писано е по този въпрос.. ;)P.S> На едната ми Хонда съм с VARTA от черната серия, който вече е на 7-8 години и продължава да е железен! Зимата пали като нов акумулатор! Важното е освен да е качествен акумулатора и да се зарежда и обслужва както трябва (желателно веднъж годишно)! На всички коли около мене сме наболи Варта, това е истината!Поздрави.

Редактирано от Petar Petrov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми "акумулатор" с размери 237/127/227 R+!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра цена. Дано изкара повече от три години и половина, че два Ексайда хвърлих след изтичане на гаранция и не мисля да залагам повече на тази марка. Yuasa се пордава в ТехКо и сега на служебния Опел сложих такъв. Мнения не мога да споделя щото всеки акумулатор на два месеца ще е перфектен. Правят ги в Англия, в Суиндън същия град където сглобяват англичанките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярвам само на писмена гаранция и там, където има най много години там е и марката. Преди месец си закупих Бош за пореден път, доволен съм от марката доказала се е при мен, а основната причина е, че имам много консуматори от тук следва и често разреждане. На този тормоз издържа от 4 до 5 години, което за мен е предостатъчно. Принципно Бош, Варта и още 15 марки са общо взето, но за тези две знам, че са еднакви и се правят в един завод тук в Бг. За съжаление Варта има една година по малко гаранция за това и я подминах. Препоръчвам по голям клас по надеждни са(S4, S5) Лично аз съм с S5.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярвам само на писмена гаранция и там, където има най много години там е и марката. Преди месец си закупих Бош за пореден път, доволен съм от марката доказала се е при мен, а основната причина е, че имам много консуматори от тук следва и често разреждане. На този тормоз издържа от 4 до 5 години, което за мен е предостатъчно. Принципно Бош, Варта и още 15 марки са общо взето, но за тези две знам, че са еднакви и се правят в един завод тук в Бг. За съжаление Варта има една година по малко гаранция за това и я подминах. Препоръчвам по голям клас по надеждни са(S4, S5) Лично аз съм с S5.

В конкретния случай:"размера има значение"237/127/227 R+

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички марки вече са илюзия, ако можеш да замериш акумулатора. Преди да го закупиш,е най-доброто решение. Защото незнаеш, колко време е висял, на склад. Колкото повече застоява, толкова повече губи максималният си капацитет.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...