Jump to content
yoni

на коя бензиностанция да зареждаме

Recommended Posts

Да си кажем сега мненията за всяка една от нашите лайняни(с извинение) бензиностанции. Не знам дали сте зареждали в друга държава в Германия или Австрия например ама то няма нищо общо това с нашият бензин.Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За дизела специално аз препоръчвам Ромпетрол,Еко и Омв.И от никъде другъде!

Редактирано от Tino
Предходно мнение не �е цитира !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕКО но има доста теми по въпроса :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бензина ми се струва най-добре от Лукойл-а . Говоря специално за А-98. На ОМВ-то които предлагат 100 октана ми се струва пълна И доста по-скъпа бърканица...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еко.Имам и карта за 5ст. на литър и ми е перфектно! :lol:п.п. Не зареждам там заради отстъпката,а защото горивото им е добро.(за България)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един глас за Еко ,мафиотите от Лукойл ни е*ават яко с качеството,говоря за бензин А95. Истина ли е,че петрола от ,който се прави горивото за България е с най- ниско качество и би трябвало да е на малко по-ниска цена? Това съм го чул от високопоставен служител на "Петрол",който казваше,че руският нефт е най-некачественПубликувано изображение

Редактирано от NANI

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да напомня: ЕКО нямат договор за копуване на ТЕЧНИ горива с ЛУКоил. Византийци! Рафинерията в Румъния /Ромпетрол/ е собственост на ЛУКОИЛ. / http://www.lukoil.ru/static_6_5id_257_.html /

Редактирано от kalintry

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам на кой е ромпетрол но там моя сuапнат двигател най добре звучи. :rolleyes: в краен случай-еко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бренда ЕКО е на гръцката хелиник петролиум, която е с мажоритарен руски /Лукойл/ дял. Лукойл и Петрол се различават само по цвета на бензиностанциите, всичко останало им е еднакво. Въпреки това аз съм най-доволен от 96 на Петрол. Правил съм си експерименти с пълни резервоари с този бензин и на дълъг път само него слагам. Наскоро Ромпетрол имаха /може още да я имат/ някаква промоция- 98 на цената на 95, заредих но не усетих разлика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зареждам най-често в Петрол и ОМВ по простата причина,че са най-близо до вкъщи. А иначе, когато мога си зареждам в Еко, защото бензина им е много добър.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз зареждам само от Ромпетрол, а ако не е от там е от ЕКО.В тези 2 бензиностанции по мое мнение предлагат най-добър бензин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е според зависи може би незнам,защото тука гледам много хвалите ЕКО а пък аз и всички мои приятели които са ползвали техните услуги не са доволни.Недоволни не в смисъл качество на бензина а количество,редовно им наливат газ със 5-6 литра над капациатета на бутилките.А аз два пъти съм зареждал бензин от там и двата пъти закъсах за бензин.Скоро зареждах на Лукойл и останах доста доволен от него,а по принцип зареждам на Шел защото ми е най-близко и също съм доволен от него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Пловдив само Ромпетрол и то само на тази, която е на Карловско Шосе, щото нямат нищо общо в качеството си с тази на Коматевско Шосе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 глас за ГАЗ на ЕКО, разликата в вървеж и разход е огормна сравнена с ЛУК

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1глас за Ромпетрол!За Варна само този който е до Метро и съм много доволен.Всички мои приятели и те зареждат там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за ЕКО

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз зареждам от Шел и съм доволен! Я кажете нещо за Шел? :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отскоро зареждам на Ромпетрол,преди това зареждах на Еко-в момента съм много по доволен:ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да напомня: ЕКО нямат договор за копуване на ТЕЧНИ горива с ЛУКоил. Византийци! Рафинерията в Румъния /Ромпетрол/ е собственост на ЛУКОИЛ. / http://www.lukoil.ru/static_6_5id_257_.html /

Колега МНОГО се бъркаш, че РОМПЕТРОЛ е собственост на Лукойл.Ромпетрол е собственост на КазМунай Газ т.е. казакстанци и е 100% държавна компания, не като нашия Лукойл.Горивата на РОМПЕТРОЛ не внасят от рафинерията в Констанца/Румъния/ и със собствен транспорт се разпределя горивото по бензиностанциите в страната.Тъй като се вижда, че знам доста неща за Ромпетрол си казвам, че работя с тях, но не е реклама, а споделяне на мнение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда Еко и Ромпетрола държат челни позиции.И аз споделям това мнение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 глас за ГАЗ на ЕКО, разликата в вървеж и разход е огормна сравнена с ЛУК

Верно е, разликата е огромна, ич не върви и много гори, а кат си видиш филтрите на газта за 5х.км са станали на гъз. Не знам как седи дережето при Еко но в Пловдив има само 2 Еко от които бих заредил. На Лиляна Димиторва до Мотопфое, и на асеновградско на 2 км след караулката. Другите Еко в града газта е жив ташак, за бензините не знам, имам карта за 5 ст. отстъпка от тях и пак не си зареждам газ от там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от газгта съм най-доволен на OMV. Казвайте и какво гориво зареждате за да стане по-ясно.Поздрави,

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти момента е, че качеството на горивото не е еднакво не само на една верига бензиностанции, ами и на различните партиди в една и съща бензиностанция. Преди няколко месеца заредих битова газ на Ромретрол. Е такава помия не бях виждал през живота си. Повече пушеше отколкото гореше. Може би защото заредих от франчайзингова бензиностанция и контрола е по-слаб. Иначе КазаХстанските собственици на Ромпетрол имат амбициозна програма за наместване на европейските пазари и не вярвам да се излагат така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си зареждам главно от Шел,слагам 95VPower.За сега съм много доволен.Зареждал съм и 100 октанов от там ,усеща се разликата но 3 лева за литър ми се виждат прекалено.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз зарждам от еко и ромпетрол ... ама вече се чудя от къде да зареждам ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ромпетрол 98 мисля че засега е най добре след Шел V-power racing (ама той е 3 лева) :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тунджа- някакъв 100 октана/поне става за каране/. От рейсинга на шел преди години бях доволен. Като пари с 95та ми беше 1:1. Сега като съм на газ-сипвам където и да е. Тя милата само пали и работи по 1 цигара време на него 2пъти дневно и ми харчи 20 кинта на месец. За газ- Петрол. Сега даже имат и примоция до края на август. 25 лита бенз и едно литърче фрее и 20 литра газ и пак 21 вия ти е на аванта. Последно 330 км с д14а2 и сипах 26 кинта с отстъпката :lol: Карам си разумно и предимно мешано. Даже, за да хвана примоцията клатя колата, че бутилката е 27 литрова, а като съм на бенз ме боли сърцето... Обаче няма такава цена. :cool: Шел-става, Еко- средна работа. Лкойл не го коментираме. Там на 27 литрова бутилка без клатене ми шибнаха 33 :blink: ОМВ- пълен та..к е тая газ. Няма нищо общо с релността. Се едно съм махнал 2 свещи и разход под 9.5 не съм видял :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 Ромпетрол :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От ШЕЛ мога само да се оплача... Специално от този в гр Смолян. Имаше няква промоция с ключодържатели и сложих 20 литра 95 v power... Едвам се прибрах в Пловдив... И от тогава на Шел не ходя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво стана колега,счупи ти двигателя ли тоя проклет бензин?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз зареждам от Лука преди Аспарухов мост, имам и карта за 7 стотинки надолу :)Преди малко време заредих три пъти от Шела до Пикадили парк - и трите пъти минах приблизително 40 километра по-малко от колкото със същото количество от ЛУК ( говорим за 40 кинта 95Н ) - Знам че е много относително ( може и да си въобразявам ), но все пак - едни и същи маршрути и разстояния на ден минавам...... Та почнах пак на Лук и нещата се върнаха нещата постарому. Не знам....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълен боикот на Лукойл и веригите обвързани с тях вече три години!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ромпетрол!Бойкот на Лукойла и всички вериги зареждащи от тяхната лайняна спекулантска рафинерия!За ромпетрола знам че е вносен но ако разбера че е шашма няква и пак е от лукойла -край и от него -и без това лъжат кат луди с литрите така че няма да съжалявам!После ще видим от къде ще сипваме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е излишна, по въпроса има писано много.Ползвайте търсачката.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...