Jump to content
drivercho

Откраднати джанти

Recommended Posts

Сутринта си намерих колата така:

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Изродите поне са я подпрели добре. Никой нищо не е чул. Каплите са ENZO модел "О" 17х7 изцяло полирани с бял вътрешен борд. Не са много често срещани и бият на очи. Гуметата бяха Silverstone 205/40/17.

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Според разследващите органи могат да се появят в някоя автоморга или вулканизатор(аз лично се съмнявам). Молбата ми е ако някой ги мерне из Варна да ми пише тук или на тел. 0897/013030 - Чавдар. Поне да им стане трудно пласирането, макар че като гледам изпълнението съм бил набелязан и едва ли ще се появят повече, поне не и в нашия край. Отличителна черта им е, че релефните надписи от лицевата страна на джантите след полирането са заличени. И разбира се застраховките не покриват джанти :unsure: .Благодаря за съдействието предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:blink: Следи авто форумите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега къде става това, със секрети ли беше или не? Съжалявам за станалото, дано се покажат някъде.......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, съчувствам ти! Преди няколко месеца и при мен щеше да се случи същата случка, но комишията под мен чул алармата, обади се и и ги подгонихме. Бяха свалили двете джанти и сваляха другите две. Избягаха с болтовете мръсниците и сега съм с по два секретни болта на джанта. Няма друг начин да се опазиш от тези мръсници.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямах секрети. Максимално съм ги улеснил, но пък кой да предполага че може нещо такова да се случи. Не съм си и представял даже.Иначе и при мен са прибрали гайките, как иначе. Ще последвам примера на колегата с два чифта секрети, макар и след дъжд качулка :rolleyes: . Случката е в Трошево на осветен паркинг пред блока.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Господи какви работи стават в БГ Колега много неприятно СЪЖАЛЯВАМ за случилото се .Вземи 1 секрети моля те ! А на тези който са ги взели ТИР да ги прегази дано

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега може и да греша,ти не живееш ли до Авангарда на Сливница.Ако да това бяха моите джанти преди доста време.Наистина са рядък модел.Мой приятел ги има на жълт Сивик 5гСъжалявам за случката,но предполагам ако останат във Варна ще ги пребоядисат най малкото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не грешиш Драго, те са. И да шанса е малък да излязат от някъде, но кой знае?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да им стигнат парите от джантите за свръхдоза... Съчувствам колега, но джанти се крадът много - секретите са задълже. Още повече пък тунерски джанти, понеже пазара за тях е всяка кола, на която могат да се сложат. Един познат така кара без секрети, понеже нямало смисъл, на светло в оживен квартал я бил оставял, докато една сутрин не намери колата на трупчета :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, алармата не се ли е включвала?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:huh: И ние в Шенген искаме да влизаме - нямам думи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съчуствам ти колега,дано си ги намеришТо във Варна много се краде бе колеги

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще дебна из Пловдив колега.За какви други модели автомобили стават?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега лоша работа дано ги намериш но защо си направил тая грешка и не си сложл секретни болтове, без секретни само ако колата е в гараж иначе, ако я държиш пред блока задължително трябвада си имаш такива болтове иначе си лесна мишена ключ 19 и си без тях кофти случка дано ги намериш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е само във Варна и в София е така на един познат пред блока под носа на охраната на паркинга са ги взели май от 15" нагоре гепат якоособено ако са без секрети макар че и това не е никаква трудност за тия гадове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека снимката по-горе да послужи като алармен сигнал към всички колеги, които като мен си мислят, че живеем в що годе нормална държава, голям град, читав квартал, осветен паркинг и че такива неща са останали в миналото. Явно всичко по колата трябва да се обезопасява и то по няколко пъти :( .Така че ако имате нещо по-скъпо и лъскаво по колата погрижете се да остане там със съответните мерки. Аз го научих по трудния начин за съжаление.Иначе нито се е включила алармата, нито някой е чул нещо.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на всичкото лошо има и нещо хубаво в тия момчета , поне са ти оставили колата на трупчета . Преди време един приятел си намери колата по корем на земята и имаше доста поражения по брони , прагове дискове и т.н. .И все пак лоша работа мамка им дрогички. То си има някой горе който си гледа . Рано или късно всичко се връща.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следи тунинг.бг раздел продава гуми и джанти.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Също така можеш да си пуснеш тема тук там, че си търсиш определен модел джанти, дай снимка на същите от някой сайт. Току виж някой се опита да ти ги продаде.

Редактирано от zarrick
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, колега, неприятна случка.Аз се включвам да подкрепя мнението на колегата над мен. Накарай някой от модераторите на тунингбг и на други форуми, в които ще се купят тия джанти, да пусне тема, че търси такива джанти. Ама измисли нещо много завъртолено, че са уникални и трябват за проект, че си гледал еди-коя-си кола и т.н., да не си личи, че е постановка темата.Поздрави, и дано ги намериш.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва последното е супер идея ама да беше пратена на лични :unsure:

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги няколко мнения липсват умишлено да не се чудите защо ги няма ;)

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E, нЕма такава държава...Направо не е за вярване какво се случва.Във Варна ви крадат Хондите, крадат ви джантите....нещо много зачестяват посегателствата над Хонда в този край.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Добре дошли в България. Наркомани и мангали на корем. За жалост това е реалността. Много кофти колега. Като се има в предвид колко са ни надеждни и организирани родните полицаи /бих казал свидетели/ :wacko:, направо ще е чудо дори и при сигнал от някои колега те да направят нещо. Но все пак ще се оглеждаме. Предлагам ти да пуснеш теми в други форуми където има секция купува/продава, така ще ги продадат по-трудно по интернет гадовете. Успех.

Редактирано от martins

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако направят, проучване в Бг как се придвижваме,резултатите ще са като виц: а) бича пешб) карам колелов) откраднаха ми колелото и бича пеш

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колега видях подобни джанти на една шеста в студентски в София. Преди фейса е с тъмен сиво-графитен цвят като джантите. Софийска регистрация. Ако някои знае за такава кола и от кога са и джантите.П.с. Надявам се да не са твойте или ако са те собственика да не е наясно за прозихода им. Но приликата през нощта около 21:30 бепе на 80-90%. Не мога да кажа за цолажа със сигурност, просто минах покрай колата за 3-4 секунди.

Редактирано от AuruMoon

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...