Jump to content
Кирил

Майстори за климатик, София

Recommended Posts

Здравейте всички, някой може ли да сподели съвет за читав майстор на климатици в София ? Проблемът: почти всяко лято ми се налага да доливам фреон, за да може наистина да изстудява като хората, защото с течение на времето започва да става все по-топъл и накрая духа почти хладен, а не студен въздух. Две лета доливах само, като слагаха разни оцветители, но нищо не се видя, и ми се ще да го оправя това накрая, вместо само да слагам лепенки върху раната. Хората при които ходих, са извън София, но не успяха да ми помогнат много, затова търся съвет за София. Ще ми се да го оправя преди големите жеги, тия дни ще е по-хладно, затова ще се радвам на препоръки. Търсих стари теми из форума, но нямаше нищо като за мен, само няколко поста от 2009-та година. Колата е Сивик, 99-та, англичанка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Отиди в Младост 1. В пространството между блоковете с номера 61,68 и 79 има жълта барака, в която има сервиз основно за климатици, но и други неща ремонтират. Шефът се казва Цецо и си е хонда фен. Аз също съм с англичанка'99. От години ходя при него. Много доволен. Последно ми бяха изгнили тръбите. Оправи ги. Сега съм без грижи.

Редактирано от Dragi4
Мол� не цитирайте предходното мнение
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора, prt, при първа възможност ще отида и ще споделя мнение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте отзиви за човека от младост!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря на колегата prt, че индиректно ме насочи към този пич от Младост 1. Моя проблем е от 2 лета, мамка му, ПИСНА МИ да ходя по диагностики, пълнене, празнене ( :blink: ) и какво ли още не. Всички капацитети (Импас, клима-млима-ком и т.н.) обясняват как климатика ми бил перфектен и не би трябвало да духа нещо средно между хладно и топло. Обаче го прави и никой не знае защо. Писна ми и теглих една майна на всички и реших да карам без климатик. Тази сутрин случайно попаднах на темата, викам "я, този пич е на 5 минути от мен, дай да видим" .... Отидох, човека пипна точно на 2 места (оказа се, че клапата, която променя топло/студено, не отваря към "студено" докрай и въздуха се смесва) и за минута го оправи. Сега съм като във фризер :)))Та, препоръчвам го с 2 ръце. Човека анализира, разбира си от работата и е точен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ,възможно ли е някой да даде и телефон за връзка с този човек ..или сервиз ?Благодаря :)

Редактирано от saaron

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиди в Младост 1. В пространството между блоковете с номера 61,68 и 79 има жълта барака, в която има сервиз основно за климатици, но и други неща ремонтират. Шефът се казва Цецо и си е хонда фен. Аз също съм с англичанка'99. От години ходя при него. Много доволен. Последно ми бяха изгнили тръбите. Оправи ги. Сега съм без грижи.

Здравей,Бих желала да попитам дали този майстор ремонтира климатиците на определени марки автомобили или каквато и кола да легне под ножа той може да се справи с нея.Питам,защото аэ карам WV polo и не съм сигурна дали може да оправи разваления и климатик.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колежке, намери ли читав сервиз за автоклиматици? Ако си намерила пиши на лични или в темата къде се намира.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

На колежката aquadivaa бих и препоръчал сервиз Елбатрон, защото майсторите са фенове на нейната марка и със сигурност ще и обърнат детайлно внимание (на колата) Публикувано изображение Не че и на Акорда не му обърнаха внимание, в крайна сметка климатика си е климатик, независимо от марката, но определено са на VW вълна. Иначе си разбират от работата. Публикувано изображение

Редактирано от Preluded

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиди в Младост 1. В пространството между блоковете с номера 61,68 и 79 има жълта барака, в която има сервиз основно за климатици, но и други неща ремонтират. Шефът се казва Цецо и си е хонда фен. Аз също съм с англичанка'99. От години ходя при него. Много доволен. Последно ми бяха изгнили тръбите. Оправи ги. Сега съм без грижи.

Здравей,Бих желала да попитам дали този майстор ремонтира климатиците на определени марки автомобили или каквато и кола да легне под ножа той може да се справи с нея.Питам,защото аэ карам WV polo и не съм сигурна дали може да оправи разваления и климатик.
Не знам да е връщал някого.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко да възобновя темата

 

Може ли актуално мнение за добър сервиз за климатици в София? Моя миналата година го гледаха и уж изпускаше само от входовете за пълнене, но пак е празен и ми се иска някъде да го направят за повечко от няколко месеца.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок, и аз имам нужда от майстор в София. Климатика духа само горещ въздух. До колкото съм запознат трябва да се провери фреона и някакви клапани, които може да не са до край затворени. Та ... някой точен майстор? Намирам се в Студентски град, та ако е по-близо е бонус. Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E ...погледни по-горе моя post. Човека ти е съвсем близо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз го видях, но е от преди 4 години поста, за това питам :) Някакъв телефон можеш ли да ми дадеш? Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, сега се връщам от майсторите от Младост 1. Всичко е 6. Майсторите бяха двама, пичът, който оправи всичко се казва Цецо.

Процедурата беше: намери 2 места от където изпуска фреон и смени уплътнението. Напълни системата с фреон. Ремъка свиреше при палене и той го натегна. Цялата работа 100 лв.

Имаха адски оборот от коли и явно наистина много разбират. Самият Цецо каза, че кара Акорд 2006-та и определно разбира от Хонди.Това е от мен, препоръчвам ги и аз :)

Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Дайте някакви по -точни координати на този майстор. И след като имат толкова многа работа, трябва ли да звъня предварително за уговорка ако да някакъв телефон ?

Редактирано от saaron

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0898 26 45 27 - Цецо. Иначе ако стигнеш до блок 61 си стигнал :) 1 жълта барака е, сега до нея точно строят блок. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо е мой приятел от години. С негова помощ закупих и моят Сивик и когато се налага го и "лекува".

Много неща мога да напиша тук ,но не искам да звучат като реклама.

Поздрави !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

и аз препоръчвам Цецо в Младост. Човека ми направи климатика за половин ден, за сравнение други майстори искаха да им оставя колата за 3-4 дни и двойно повече пари :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, аз също посетих сервиза на Цецо и съм доволен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз също съм доволен от същия сервиз в Младост 1, и на двете коли. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз да удара един положителен коментар.

 

двтее коли правих при него, обяснява ги нещата как седят каде се гледа, ако може да се ремонтира ги реомнтира чак после сменя частите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги , и аз да шушна за един златен майстор 0896102030 - Васил . Много съвестен и сега има промоция 30 лева обслужване слага ти колата на машината там смуче вакумира пулни , всичко 30 лева . Много съм доволен !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходих в петък при споменатаия "Цецо в Младост", ама там нямаше ни табела, ни човек. Някой знае ли къде се е преместил? Или препоръчайте друг!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата по-горе е оставил негов телефон, може да му звъннеш:

 

0898 26 45 27 - Цецо.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Читави майстори на климатици са Елбатрон в Красна поляна. Проблем е, че са натоварени и преглед/ремонт става със записан предварителен час.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писано е вече в темата за Елбатрон (мнение #11). Аз бях пратил там колега с Civic 8-ма генерация (за Цецо бях чел само откъслечни неща тук-таме по форумите), но го бяха върнали, защото не могат да изчетат някаква грешка от компютъра. Ако е механично съм сигурен, че ще се справят, но да, на предимно на VW вълна са.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо се премести на 7-ми километър на Цариградско шосе. Улицата се води "Магнаурска школа" №11. Движиш се по локалното платно от "Интер Експо Център" и на последната пресечка / преди мeхана " При братовчеда" / завиваш наляво. Кара се покрай "Коутс България" и в дъното на улицата се завива надясно. След около  100 метра е  новият му сервиз.http://www.bgmaps.com/link/925B487C10559C4CCE520F16A41ABD34

 

Колегата по-горе е оставил негов телефон, може да му звъннеш:

 

0898 26 45 27 - Цецо.

 

Благодаря Ви!

  • Харесвам 1
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега забелазах, че съм направил грешка :hmmm: . Завива се надясно, когато се движиш по локалното  от "Интер Експо Центъра" .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Цецо и аз имам отлични впечатления. Много коректен и интелигентен човек. Познава отлично слабите места климатиците поставяни в 8 ген сивик. 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
On 7/20/2011 at 6:17 PM, baljy said:

Дайте отзиви за човека от младост!

И аз искам да кажа за Цецо че сам мн доволен с подробности няма да обяснявам но наистина момчето разбира браво на такива хора и благодаря на всички от форума който са го предложили :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Глас за Цецо. Ако имате проблем с климата на Вашата Хонда-той е Вашият човек. При мен се оказа проблем в бобината, а после и пукната шайба. Та търчах 2 пъти за части, единия път пеша. Сега климатика работи чудесно, до голяма степен и благодарение на форума.

Поздрави на всички.

DSC_0028.JPG

  • Харесвам 1
  • Нагоре 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъп, с още едно добро мнение.

Човекът прави добро впечатление, а сервизът е добре поддържан - за съжаление рядко срещано.

Телефонът и мястото са без промяна

  • Нагоре 2
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БЛАГОДАРЯ МНОГО ЗА ПРЕПОРЪКАТА НА ЦЕЦО !!!!!

След  смяна на компресора и радиатора на при други майстори компа ми даваше чек и те бяха до там.От тук взех телефона и се свързах с Цецо.Личи си ,че е перфектно запознат с автомобилите на HONDA.Останах с отлично впечатление. 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Цецо, мога да изкажа само суперлативи.

С моето ЦРВ имаше сериозно объркване по ел системата но той мина през множество перипетии за да отстрани проблема.

Евала на човека, много малко са майсторите, които биха положили толкова труд, и биха обърнали такова внимание на клиента.

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека и аз похваля Цецо. Способен, бърз, услужлив и културен майстор. Не само ми оправи климатика, но откри и проблем с хидравличния маркуч, спестявайки ми доста неприятности и нерви.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...