Jump to content
Phoros

Хонда Акорд-катализатор?

Recommended Posts

Здравейте отново колеги!Имам питане относно катализатора на Акорд 1996г 1,8 ies 115 к.с..Та значи изгърмя ми гърнето след катализатора/средното/.Мисля да го заменя с ново-питането ми е ще направя ли грешка,ако махна и катализатора и да сложа резонаторно гърне?2 ли са ламбди сондите?Там има ли?И ако го заменя дали ще ми дава ядове после?Мислълта ми е,че знам че вдига малко конете,ако го махна а и ще ми излезе ремонта на гърнетата почти без пари,ако го дам на арабина

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Махай!Сондата е една и там няма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Махай!Сондата е една и там няма.

Пич ще те послушам,беше прав за капачката на радиатора-евала

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Махай!Сондата е една и там няма.

Според теб,ако дам катализатора на арабчето катализатора колко да му дам за резонатора и средното гърне?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Махай!Сондата е една и там няма.

Според теб,ако дам катализатора на арабчето катализатора колко да му дам за резонатора и средното гърне?
А нещо да обясниш за ''арабчето'', :huh: щото се заформя същия проблем и при мене. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го правих това упражнение преди 2 месеца някъде с моята кола, а преди 2 седмици и с тази на сестра ми.КатализаторЪ ми го изкупиха едни араби за 90лв, аз съм с 2.2 двигател.Обаче аз НЕ давам арабин да се прави на майстор по колата ми и си поръчах катализаторно гърне при доверен човек занимаващ се с ауспуси. (Няма да му правя реклама, ако някой има интерес - ЛС) С изработката и монтажа излезе около 150 кинта, но няма абсолютно никаква разлика в звука, а колата буквално се отпуши. Субективно има едни 15-20 коня отгоре, реално разхода падна с около литър на сто. За на сестра ми Маздата нямам претенции и направо я закарах при арабите. Свалиха катализатора, сложиха някакво гърне. Не ми взеха нито стотинка, но им оставих каталиатора. И тук се усети някой друг кон в повече, разхода падна, но колата стана по-шумничка, не фрапиращо, но се усеща.И на двете коли не са светили никакви лампи по таблото след интервенцията :cool:

Според теб,ако дам катализатора на арабчето катализатора колко да му дам за резонатора и средното гърне?

Според мен сума до 70лв е нормална. Ако ти иска повече ти препоръчвам да си направиш гърнета по поръчка. Все пак арабина ще ти сложи каквото има и е вероятно възможно най-подходящо за твоята кола, но все пак НЕ е правено за нея.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...