Jump to content
gamencerista

Идеи за рисунка на преден капак

Recommended Posts

Колеги ще ми правят безплатна рисунка на предния капак на купенцето на Тунинг събора. Още съм толкова изненадан че нямам идея какво да се рисува, а момчето иска до ден-два да му пратя снимката за да се подготви.Отворен съм на всякакви предложения.Ето снимки на колатаhttp://gamencerista.snimka.bg/automobiles/honda.513961

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Афроооооооооооооооооууууууууууу, ей от къде го изкара това бре Плеърче, направо ме :worthy: , голям фен съм на самурая :afro: :afro: :afro: . Чудесня идея за преден капак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По едно време и аз бях се зарибил яко на тая тема. :) Дано да успея да помогна със следните предложения:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Малко множко станаха, но според мен това са най-добрите които мога да ти предложа. Друг въпрос е колко точно е добър човека и колко време ще има.

Да качиш снимки после да видим какво си имаш на капака.

Поздрави Калоян :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

разгледай тук и тукна мен това най ми харесва:http://www.seventhstarcustom.com/images/gallery/hood_02.jpg

Редактирано от NesTea

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Сигурен ли си, че го искаш? Вярно е аванта, ама ако е само на капака рисунката седи много тъпо. Лично виждане и не искам да обременявам никого с моето мнение ;) Идея е ако успее да ти направи "карбонов" капак :)

Редактирано от PIKap
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично мнение, но това кърти

 

Публикувано изображение

 

Особено ако капакът е така тъмен, а рисунката се направи в цвета на колата.

Или директно тоя карбонов капак с рисунката как мощно ще лепне на една червена кола :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, предполагам се досещаш, че колкото мнения - толкова и предложения (даже и повече). За това са "разрови" в детските си мечти, или до това което те характеризира, или ти харесва и се поразрови час-два из Нета. Аз, на пример се занимавам със стрелба, хареса ми това дето съм си сложил за аватар и него си сложих от двете страни, на вратите. Нищо особено, но тава си е моята кола и на мен така ми харесва...

http://www.hondabg-fan.com/forum/garage.php?mode=view_image&image_id=20

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Ей това ако се направи както трябва може да изглежда уникално.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Публикувано изображение

Според мен в сегашния вид на колата ще изглежда неадекватно. Трябва си пълна промяна на боята и всичко да е съчетано предварително. Най добре ще изглежда ако не е ограничено само в рамките на капака. В сегашния вид може би ще е най-добре да има някаква рамка (примерно голям кръг) на рисунката, за да може да се пребоядиса останалото в последствие. Имам някакъв спомен, че беше пускал тема за цялостно боядисване.

Редактирано от sCoff

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Афроооооуууууууууууууууууууу :) Ще изглейда страшно направо :D

Редактирано от Jam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Колеги ,гледам доста интересни предложения има ,но все пак трябва да вземем на предвид и цвета на самия автомобил ,и аз лично не рабрах (за което се извинявам ако някъде е пояснено ,но аз съм малко проС) цвета на капака на Сивика на колегата като цвета на колата ли си остава или ще става черен...или се бъркам от първата снимка от албума на колегата на синия сивик с черен капак...защото ако остава с този цвят ,който според мен е някакво много интересно сиво-лилаво (дано не бъркам ,но аз нещо такова виждам) , картинката на Хълк 3 поста над моя е много добра, но просто няма много да се върже с останалия цвят на колата и ще стане малко - сиво-лилаво с изкрящо зелено Публикувано изображение А Хълк си е зелен и няма да е удачно да се направи друг цвят.Самурая на колегата Player101 е мноого як ,и по мое мнение ,момчето което ще го рисува щом с това се занимава ,ще има добър усет към цветовете и ще избере доста добра палитра от различни нюанси на цвета на колата на колегата и един тънък черен контур и работата ще заспи...а самурая с изгряващото слънце от задния капак на Голфа е просто феноменален и ако се започне примерно от левия фар на капака и се разпростре до към средата на капака (а не целия) просто ще е завидно красиво (пак в цветове приблизителни до цвета на колата или такива които ще се вържат с останалата обстановка)...Тук идва и друг въпрос - дали колегата иска каквато и да е рисунка или да има някаква тематика...примерно Японски автомобил (най-добрия :) )и рисунката да е с някаква Японска тематика както самурайте или нещо такова http://horizonpl.deviantart.com/art/Japan-Wallpaper-72951229?q=gallery%3AHorizoNpl&qo=15 ...а също така дали рисунката да е някаква сложна или някаква по-семпла ( лично аз съм фен на по-семплите рисунки защото са по приятни за гледане ,а по-сложните според мен са натоварващи)...Според мен (може да изглеждам като някакъв маняк) ,но рисунката на колата трябва да е като истинска тауировка на тялото на човек (въпреки ,че може да се махне/смени по всяко едно време)...трябва да доставя удоволствие на собственика да я гледа да не му омръзне бързо, и до някаква степен може да изразява и характера на човека или автомобила...Така че колега ,най-добре е ти сам да си решиш кое е най-добре за колата ти :) ...аз не мога да дам предложения ,тъй като нямам представа какви са ти идеите...единствено мога да ти предложа този сайт www.deviantart.com ,където e пълно с много добри Фен Арт рисунки...само под ключова дума samurai какви изпълнения излизат Публикувано изображение ...Желая ти късмет в избора и ще чакам да видя резултата...Публикувано изображениеПубликувано изображение
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това, което всички пропускате е, че рисунката ще бъде правена безплатно, което преведено на български означава "надве-натри"... така, че колега каквото и да си избереш, гледай да е нещо по-семпло(стилизирано изображение като черно-белия рекс или пък тип "манга"), така и на художника ще му е по-лесно. В противен случай рискуваш да се сдобиеш със сложна(и многоцветна), но недоизпипана рисунка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Jack13 благодаря за изчерпателния отговор. Идеята ми беше капака отдолу да се направи черен, но в последствие реших да си остане същия.Мислех си и да е с японска тематика : нинджа/самурай в средата на капака и някакви йероглифи отстрани, но идея нямам какъв цвят ще се вържат на капака.Афро самурая, е добра идея, пък и това ми е проблема, ако рисунката се направи в центъра как точно да се прелее към цвета на колата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не бих си нарисувал нищо, честно казано. Или ако ще има нещо то ще е нещо малко в един от двата долни ъгли на капака. Но нещо голямо и цветно- в никакъв случей. Колкото и красиви рисунки да съм гледал по капаците на колите, никоя не е придавала някакъв интересен вид, по-скоро обратното.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фен тресни му едн о фолио карбоново лесно става и не се занимавай с щуротии ;) мой съвет

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колега дай ако искаш една снимка отпред,на която се вижда хубаво капака,за да видиш как ще стои :)

Публикувано изображение

Поздрави!

Редактирано от honda_tech

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега и аз ти препоръчам фолио става много яко ,мога да ти пратя снимки на скайп ако искаш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...