Jump to content
PREDATORA

Спортно гърне препоръки

Recommended Posts

решил съм да слагам :) и се колебая от тея 3-те вие кое бихте ми препоръчалипървовторотретоБлагодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ами то това си е до личен избор, но на мен най ми харесва 3-тото.иначе и 3те са хубави, ще бучи яко колата.

Редактирано от IM_NesTea

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И мен третото ме кефи ама що не звъннеш на колегата http://www.nolimit-bg.com/category.php?id_category=75 или поне хвърли едно око.Поздрави!

Редактирано от Balinkata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3тото.... предполагам ще се чува доста.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

С 3-тото съм в момента, закупено на същата цена от наш колега - търговец. Доволен съм.Тапата се регулира с 4ри допълнителни отвора, които се отпушват и запушват лесно с шестограм. Не съм го чул без тапа, но и с нея е добре. "Сипва" си по улиците.

Редактирано от PIKap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първото,защото си падам по по-редките неща,а останалите две ги виждам почти навсякъде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първото,защото си падам по по-редките неща,а останалите две ги виждам почти навсякъде.

Не че нещо колега, но в първото няма нищо уникално и нищо нестандартно :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен 3тия вариант ми допада на сивика имах подобно като третия вариант звука беше много силен и плътен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямах предвид,че е уникално,а,че не го виждам на всяка кола с малко тунинг.Другите 2 ги виждам на почти всеки голф :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колега, съветвам те да си купиш Twister ! Има за по 140-150 лв, има и по-скъпи и по-големи, въпрос на избор. Но гаранция, че звука е доста по-добър от някакво "без марка" - изпитано :)п.п. лично мнение - двуцевки, плоски, сплескани и всякакви останали изгъзици наистина има на всеки голф, но мъфлър доста по-рядко се вижда и в повечето случаи е на добре пипната колица :)

Редактирано от Stancho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гърнето ще е само за визия или има няква цел(като да не тапи в края на генерацията-примерно) ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Универсално спортно гърне, което ще превърне вашия автомобил в ревящ звяр. :lol: С такова обещание ще взема и аз да си купя едно от първите гърнета

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега "първо" и "второ" са едно и също гърне ако не си забелязък :) Аз съм горд собственик на същотото такова закупено дирекно от ФК в Германия и съм безкрайно доволен. С подходящ резонатор колата ще почне да работи нато Субару :) аз бях с резонатор от Субару STI и може да се каже , че на празен ход заработи така ;) А иначе звука е доста плътен и няма нищо общо с гадните дрънчащи звуци за китайките. Аз мисля пак да си го монтирам защото взех един китайско боклук , който освен да ми докара глухота друго няма да направи !Поздрави , дано съм ти бил полезен. Ако искаш видео с звуци ми пиши на лично.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за вариант №3. Карам със същото, но закупено от колега от форума на същата цена, в ниските обороти колата е много приятна за шофиране, след 3к оборота полудява. Доста се отпуши с това гърне, кеф ти тихо с тапа, кеф ти шумно без тапа. Аз си я карам без тапа, в началото докато ме научат полицаите ми правеха изречения, ама вече спряха :) Поздрави. ПС: Колата е англичанка с 1.6 матор, без катализатор само с резонатор! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От личен опит последното с тапа-та за нищо не става от опит на мой приятел и от FK нищо не става .Англичанката ми пристигна с POWERFLOW генерация резонатор и крайно гърне разликаta e до небето.Oбърни към Варненските морги дето продават Английски внос и си земи нещо запазено и хубаво,ако търсиш ново ,OBX от колегата izanagi е около 7-пъти по качествено от това с тапа-та

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Има риск да падне мощноста жертва на по добър звук както на този клип ,имам опит с ГОЛФ ГТИ Г60 и определено не е в полза на пърдящи генераций :)
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Съгласен съм че всичко опира до парите но не слагаме неща по колите си колкото да се каже че го имаме на нея, след това ако едно нещо пречи на вървенето на колата по добре да не го сменяме.Мисълта ми е че гърне с тапа не е добър избор и без тапа а да реве после също не е правилния вариант :) Търси нещо което е без тапа и също да вади добър звук,гледай също и гаранция има ли или примерно след една година интензивно каране ще изхвърли ватата малко по малко и после трябва да го режеш да се пълни и от евтино става скъпо :)

Редактирано от Yordan Stoyanov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги,избрах ейто това гърне http://emk-33.com/shop/product_info.php?cPath=59_301&products_id=4903 "ТУИСТЕР"LF134 обаче невиждам никъде да е брандирано "twister" ще говоря с представителите на сайта за по подробна информация, можели съвет какъв резонатор да сложа тъй като има многоо вида а за мен всичките са еднакви :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не вземеш нещо марково втора ръка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не вземеш нещо марково втора ръка?

защотото на национала чух twistera и вади превъзходен звук,пък кое му не е марковото на twistera :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Цената тук не му е добра само.А и не мисли че същото гърне ще звучи по същия начин на твоята кола.Звука зависи от това какъв е мотора, с какъв диамерттър генерация е и колко резонатора има преди него.

Редактирано от Izanagi
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

решил съм да слагам :) и се колебая от тея 3-те вие кое бихте ми препоръчалипървовторотретоБлагодаря

Ще може ли да изпратиш картинки или линкове много ми е интересно как изглеждат, защото и аз искам да си слагам, но не зная какво :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...