Jump to content
Guest Gandalf

Доверен сервиз

Recommended Posts

Guest Gandalf

Вчера някой гьон ми забърсал единия край на задната броня.От Армеец ми дават няколко доверени сервиза.Дайте съвет къде е най-бързо и качествено.Сервизите са:"Транс Интеркар Сервиз" ЕООД - Илиянци"Евел" ЕООД - Горна Баня"Лъки Джем 06" ЕООД - Горубляне"Авто Тоци" ЕООД - Враждебна"ИТО МИКС" - бул. Овча Купел

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Gandalf

Много мразя някой като си реши проблема да не дава инфо, така че изрових темата.Дадох да ми боядисат бронята в "Лъки Джем 06" Горубляне.Сервиза се намира в базата на СБА.Верно, че съм лаик, но въпреки това много ми хареса как ми боядисаха бронята.Както съм писала беше ожулено само едно място в единия край около 20/30см, приемчика на сервиза каза "А, ние ще я пребоядисаме цялата" и беше точно така.Не съм давал никакви пари, когато казаха че ще е готова, тогава беше.С две думи - много съм доволен!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest edikoisi

Както съм писала .......????Не съм давал .....?и накрая Мъж или Жена ?ха сега :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Staykov

В Тоци не стъпвай.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да събудим една стара тема... :P Въпросът е същия - някой сблъсквал ли се е със сервизите, с които работи Армеец? Някакви отзиви, било то отрицателни или положителни?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз съм заинтересован, в понеделник мисля да карам коша до Армеец. Дайте някакво инфо, къде да се ходи или да не се ходи. И колко време евентуално ще ми държат колата? Изобщо каква е процедурата с Армеец? Няма да искам пари, само да ми оправят колата (боята).

Редактирано от sCoff

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И колко време евентуално ще ми държат колата?

Какво ще ти правят? И каквото и да ти кажат като срок, добави 5 дена от тебе. И да не забравяш нонстоп тормоз по телефона, че лъжат като ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Редактирах си поста, само боядисване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest svetlio

Вие пак добре, че стигате до избор на сервиз - аз преди няколко дена получих писмо, с което отказват моя претенция за саксото на жена ми, което беше забърсано в паркирано състояние, с мотива , 4е не съм уведомил органите на КАТ. Аз не си спомням за 10 години кормуване, когато съм имал подобна щета, да съм викал КАТ, и това досега не пречеше застрахователя да компенсира щетите. При Армеец обаче явно баницата е друга. Сега написах едно писмо до изпълнителния им директор и ги почвам...Моля колегите с подобни щети да споделят искали ли са им документ от КАТ?

Моята щета (задна броня, предна броня и заден калник) ги заведох, като на паркинг, без никакъв документ от КАТ... Нямаше никакъв проблем от тяхна страна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

moni13, мен така ме цакат в ДЗИ, за надрано. бягай си извади служебна бележка за същите обстоятелства които си описал пред застр. и ги натаковай

Редактирано от gin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ще споделя моя скромен опит с АрмеецПреди месец една "патка" :lol: ми издра предната броня, докато колата беше паркирана. Заведох щета в Армеец без никакъв протокол от КАТ, но понеже колата е нова реших обещетението да бъде чрез фактура. Закарах колата на един приятел, който има камера за боядисване в Обеля и това ми струва към 230 лв. за боядисването на цялата предна броня - човека работи с качествени бои и я направи перфектно. След това им представих фактурата и след 10 дни си получих цялата сума.Така,че до момента проблеми не съм имал...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от февруари месец тази година се сдобих с моята Хонда и от тогава не съм спряла да имам проблеми с ламарините. Слава богу, че си направих автокаско - в "Армеец". Досега три пъти съм ходила да звеждам щети при тях - и съм нямала никакви проблеми. Всички пъти друг беше виновен - само единия (втория) път имах протокол от кат - един бакшиш даваше назад и не ме видя и ме удари в лявата врата, удъра не беше много голям, но много се изнервих и извикахме кат. Останалите две щети бяха на паркинг, така и не разбрах кой ме е ударил. Последния път на паркинга пред работа - задна броня, заден десен калник и леко перфориран десен стоп. И трите пъти ходих в Доверен сервиз - "Ауто финес" до вятърната мелница (аз съм от Варна) и съм много доволна! Не съм специалист но това е моето мнение. Хората си боядисват целите детайли (така и да имаш дтуги забележки по детайла те изчезват :lol: )! Колата ми я дъгжаха всичките пъти около пет дена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега транс интер кар са много добри но имат много работа и няма да стане бързо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно това е - че когато заведох щетата, веднага след констатирането й, можеха да ми кажат, че искат такъв документ и да отида да си го извадя. Те обаче - нищо - и сега това е много удобен повод да откажат плащането. Ще видя какво ще отговорят на жалбата ми и ако не размислят ще пиша оплаквания наляво-надясно, както и ще си прекратя застраховката с тях. Парите си мога и другаде да ги подарявам....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, бях в доверен сервиз "ИТО МИКС" на бул. Овча купел. Нямах никакви препоръки за да избера точно него, просто четох из форумите. Имах за боядисване предна лява врата и преден ляв калник. Свободни дати имаше за след около 2 месеца. Изчаках. После колата ми престоя около 10 дена, като след още 5 дена трябваше да отида за да сложат и левия мигач, който все още не беше пристигнал.. Боядисаха добре. Когато си получавах колата видях, че са ми счупили антената (предполагам като са местили отгоре наелона напред-назад), счупена ми беше и щипка на тази черна лайсна на предното ляво стъкло (не знам как се нарича), та въпросната лайсна стърчеше грозно. След кратко учудване от тяхна страна, управителя влезе вътре, където се бави няколко минути и излезе за да обяви тържествено, че ще ми поправят щетите. Наскоро на друго място ми се наложи да ми свалят кората на лявата врата за да запоят един откачен кабел на машинката за автоматичното стъкло. Тогава разбрах, че от сервиза просто са ми залепили с канаконлит въпросната лайсна и не са я сменили. Това е, което имам да кажа за сервиз "ИТО МИКС" на бул. Овча купел.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...