Jump to content
remin

Какво ще кажете за това Honda CR-V 1,2,3 всички събери?

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Използвайки случая искам да благодаря на създателите на сайта и да приканя всички фенове на тази марака Хонда CR-V по -проходими автомобили,успешно размножили се напоследък в София и останалите градове,както Вие колеги с леките пили и резачки и ние със семейните разхождачки да си организираме среща и да се събираме.За което предлагам 18,30 всеки четвъртък бензиностанция шел след детелината на Бояна на околовръсното,може и други предложения.Макар,че повече фенове на този семеен автомобил за разходки има в офроуд форума,той е Хонда и мисля,че мястото за коментари,опит,сервиз,части му е и тук.Ако има навити-давайте предложения и коментари-аз в четвъртък ще съм на Шела.Имам идея и за национален събор именно за CR-V с трасе и проба проходимоста на автомобилите,а за пиларите и писта Калояново за надпревара.Трасето е близо до писта Калояново на 20 км. в село Старосел,община Хисар-чакам мнения и предложения,мястото и го избрах защото имам възможност за организация на трасето и,че е горе долу централно за България да е почти еднакво за път от всички точки на страната.Ако има навити пишете!

Редактирано от remin
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде бре никои ли нема, всеки ден някои пита нещо за ЦРВ ама за среща никви ви няма, ще спра да ви отговарям еи :D

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде един црв събор да си направим 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...