Jump to content
.   .   .

Какво ще кажете за новия Инфоборд?

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Здравейте колегиАз измислих една "стойка" за новия модел, която е поставена точно пред прозрачната пластмаса на таблото (пред оборотомера) на около 1 сантиметър (в долния край) от него. Стойката представлява долната част от кутия за единичен химикал (обикновенно по- луксозните химикалки и писалки се продават в кутия, която се състой от дъно- поставка за химикала, и капак от плексиглас). Та залепих с тиксо долната част към таблото, и там точно ляга инфоборда, и се опира назад в пластмасата на таблото- пасна идеално. По- трудната задача беше да извадя кабела точно над волана без да нарушавам неговата работа (има около един сантиметър процеп при регулиране на височината на волана), и след като махна инфоборда, кабела се прибира под таблото (над волана).При интерес мога да кача и снимки как е станало !Сиромах човек- жив дявол ! Поздрави

Редактирано от JoroHondata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е защо изобщо питаш, давай снимките.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз си купих стоика за gsm от тия дето се лепкат на джама(регулируема)и я монтирах от левия краи на джама,стана "Идеал петроФ"хем лесно за сваляне и качване.Поздрави.п.п Стоиката струва 3лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм със стойка за стъклото от gsm.Стана перфектно, лесно се сваля,може да се мотира навсякъде дори на страничното стъкло,кабела не се вижда-минава между предното стъкло и таблото.Ползвах стария модел инфоборд сега си взех новия.И двата уреда са перфектни и дават много полезна информация.Все пак според мен новия е много по добър.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За размера на инжекторите и броя на циклите откъде мога да получа информация, за да мога да настроя правилно инфоборд-а ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля моя да като го купя тея дни (информър ще идвам в София след около седмица и ще звънна да кажеш къде да доида да си взема един) да го лепна горе до огледалото, така хем никога няма да го напече слънце хем ще се вижда идеално, в момента там ми е GPS-a китаец които също страда от светлина, а там се вижда идеално, така че ще стане една сергия покраи огледалото....... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия стойки за стъкла не ме кефят, много място заемат на стъклото (и намаляват видимостта), а и всеки път трябва да изместваш погледа и да се протягаш, за да работиш с тъчскрина - опасно е! Не на последно място е напичането от слънцето. Тия неща като нищо достигат 60-70 градуса като покараш няколко часа срещу слънцето. Не знам колко ще издържи екрана и хардуера, но аз моя gsm след едно такова зверско напичане спрях да го слагам със стойка на стъклото, защото май почна да излиза от работния температурен диапазон..Ако ми трябва и gps ще трябва да забода 2 стойки на стъклото и ще стане цигания

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи е време някои да измисли ALL IN ON и с една машинка всичкооо :) GSM, GPS, INFO :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Добре де.. Този инфоборд Българска разработка ли е?? И ако да къде му е българското меню??И какво е това LTFT -100 a STFT -60 ?? -100 колко е всъщност?Има ли графика на O2B1 и O2B2 ?Има ли графика на LTFT и STFT ??На видеото при външна температура 43.5градуса а на двигателя 13.9град. гледам си го форсирате на 4606 оборота. или това си е симулация на софтуера?ALL IN ON и с една машинка всичкооо GSM, GPS, INFO си е iPhona.

Редактирано от sand0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги вкарайте ако можете и графика за автоматици да се показва кога превключва автоматика спрямо обороти и скорост.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бре верно що няма БГ меню? едва ли е сложно да се преведе и при некои ъбдеит да се добави. То пък кат се замисля ако е на Бг тея съкращения хич нема да ми са ясни :D на англииски поне знам кое кво е :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с автоматик. Мисля да си закупя устройството и няма да е лошо да има графики...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бре верно що няма БГ меню? едва ли е сложно да се преведе и при некои ъбдеит да се добави. То пък кат се замисля ако е на Бг тея съкращения хич нема да ми са ясни :D на англииски поне знам кое кво е :D

Мога да си представя само как ще изглеждат съкращенията на сензорите на български или описанията на грешките! Тогава пък аз нищо не бих разбрал...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...