Jump to content
PERFEKTEN_33

Оплакване срещу автомивка - ПЛОВДИВ

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте колеги. Днес за пореден 2-ри път реших да се възползвам от т. нар. прИмоция на автомивката при стадион Пловдив (където провеждаме сбирките), но и за пореден път бях отсвирен като колата ми не беше измита в рамките на цели 3 часа!!!!. Подчертавам 3 часа ако някой има представа за колко време се мие кола на автомивка. Първият път когато бях там пуснаха 2 коли да ме прередят, като обслужиха колата ми чак след като сбирката на клуба приключи, а това прави приблизително 2 часа. Бавенето и пререждането едно на ръка. Ама за миенето и надрасканото предно стъкло от камъчета в гидорията не искам да прощавам. Днес си оставих колата на прословутата автомивка, като пред мен нямаше коли. Някъв дребен джуджесвили късибаджак ми каза, че колата ми ще бъде готова до 30 мин. Съответно аз любезно му се представих и му посочих стикера на задния капак. Започнах да пия пепси и изпих точно 4. После изпих 1 кафе. Погледнах си часовника и бяха минали 3 часа. Междувременно влязоха и излязоха поне 5 автомобила измити. Нервите ми не издържаха и скочих на бургия да видя какво става (може би колата ми е готова и ме чака, ама не са ми казали). Когато отидох видях, че дори не са я почнали. Попитах прословутото джудже - пич защо не ми е готова колата, вода ли нямате, каква е причината да седя и дремя, а той ми отговори - МИ ПОЗАБАВИХМЕ СЕ МАЛКО, ПРОБЛЕМ ЛИ Е ?. Попитах го това нормално ли е, а той най- арогантно ми отговори -ДА, нормално е. Казах му - значи смяташ, че е нормално да ти бъдат уредени цял взвод автомобили месечно да се мият при теб, а ти да си позволяваш да ги пререждаш и бавиш? Той отново ми отговори с "ДА".Хайде сега искам да Ви помоля добре да се замислите дали да посещавате гореспоменатата автомивка, понеже 20 мин. след като си тръгнах ми измиха перфектно и експресно автомобила на другия край на града - до БРИКОЛАЖА. :cool: Не исках да му обещавам на тоя шемет, че повече хонда няма да се възползва от неговите услуги, понеже не знам как вие бихте реагирали, но за мен като негов клиент интересите ми се изчерпаха с тия 3 лв. отстъпка, от които ме лиши още първия път.

Редактирано от ПЕРФЕКТЕН_29
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колите , които карам не са мити от някой освен мен от близо 3 години !!! именно заради такива селски изпълнения ... ОМВ на дунав за 7 лв външно + 2 лв прахосмукачка = няма и 30 мин. и кеф , че съм си измил колата като хората сам !!! А ако имам време , от първи етаж прахосмукачка и 2 часа яко чистене отвътре с разглобяване и лъскане :) Или иначе последно са ми мили цялостно колата в Хаджията груев , не съм оставял недоволен освен от висенето и чакането ...

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така чаках два часа на тая мивка и повече не съм и отишъл,че и на петна ми беше,аз по дбре си я мия на левчетата, и се отказах да ходя там.Ами представи си ако ти я мие така на реалната цена дето 12 кинта как ще е.Няма смисъл да се нервиш сменяш мивката и готово ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

.....

Колега пропуснал си да приложиш най-древния метод за решаване на спорове...особенно при нагли джуджета,защото и те са от векове сред нас!....ШАМАРИ ама здрави!Винаги помагат,пък и нали сте клуб там няма за кво да се тревожиш :D Редактирано от Tino
Изб�гвайте да цитирате мнени� в пълни� им размер!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не се коси заради тия...пак ще дойдат времената и те по цял ден да седят и да гледат как професионалните фирми ще ги изместят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

На скоро познат(по-точно познат на жената) отвори автомивка моята я изми за 8лв при цена 12лв, ще говоря с него и ще пиша тук.Поздрави!

Редактирано от Balinkata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли книги за оплаквания?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Taя работа хич не ми харесва, но колегата Minimalizum е много прав и нещата ще се наредят. А до тогава: недоволните няма да посещават тази автомивка, а ако опалванията са много - май и целият фен клуб!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 часа за миене :blink: ...по-бързо ще е да ти пребоядисат колата :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мила родна картинка.........От една страна автомивката дава някаква отстъпка, но тия дето не я ползват са с предимство. От друга клиентът, за да си ползва отстъпката губи 3 пъти повече пари (ако е вярно, че времето е пари, разбира се) отколкото е самата отстъпка.................Затова когато ползвам подобни преференции ги споменавам ПРЕДИ да платя услугата, но след СЛЕД като е вече извършена.П.П. Айде и малко реклама. В Пловдив, до ОМВ на надлез "Родопи" има една автомивка на самообслужване. За 4 кинта пръскаш 15 минути с пароструйката, има и четка. По принцип идеята сам да си мия колата винаги ми се е струвала абсурдна (най-добрият ми приятел е управител на автомивка), но сега не съм си в София, а колата беше мноооого мръсна. Та срещу 12лв показвах после 20 минути кое не е забърсано и кое замазано и реших да взема нещата в свои ръце. Не заради 12-те кинта, а заради нервите и времето, които загубих. Случайно открих въпросната мивка (нощувам близо до ОМВ и бях тръгнал натам) и за 2 седмици си мих колата 5 пъти. В началото не ми се получаваше, но вече мога и с това да си изкарвам хляба, ако се наложи. Офертата е 3лв/12минути, но за качествен резултат трябват още 3 минути (т.е. още 1 лв). За прахосмукачката не знам какъв е ценоразписа, но не е с монети, а се взима от гишето и се плаща на време. Аз досега съм плащал максимум 0,90лв. Като недостатък ще посоча липсата на средство за подсушаване, но си взех една силиконова джаджа, с която реших този проблем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуснах темата, за да знаят съфорумци от Пловдив от услугите на коя автомивка да НЕ се възползват. Едва ли някой би се възползвал от съвет как по- качествено САМ да си измие колата :)Икономията е майка на мизерията - е казал един много мъдър човечец :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги ,както писах малко по горе имам познат с автомивка, днес говорих с него цената която ни преглага е 8лв вътре и вън. Казах му какъв е проблема с въпросната автомивка увери ме ,че такива няма да има. Пича е много точен отскоро е наел автомивката и мисля че това също ще е в + . За тези които проявяват интерес Автомивката се намира на бензиностанция Векта на Карловска след Ален Мак.

Поздрави!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

познавам лично момчето казва се атанас.няма проблем с него има висок октан в крьвта

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз от скоро почнах работа в една автомивка в пловдив. Sonax се казва в края на Талев е, до билата. Има си вънка кафе много яко докато колата се мие. 12 кинта е вън и вътре, но е доста луксозна и препаратите на сонакс са добри. 4 момчета сме общо едното момче е от румекс аз съм по автомивките от 4 години вече и мисля вече , че добре се справям ... та ако искате може да я посетите. Може да извадят карти на хората от форума ако има интерес.

Редактирано от stoqnkurt

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едни много мой близки приятели работят в една автомивка. Намира се на крастовището точно преди КАТ (идвайки от моста на ВХВП). Автомивката е на ъгъла - няма някакъв търговски вид, но съм много доволен от работата им. Цената е 12 кинта (на мене ми правят отстъпка и ми излиза 10). Като гледам какви коли спират и се мият/перат там - средна сума около 40 000 и нагоре (най-лъскавото бяха 3 бентлита), то това си достатъчна реклама. Мога да поговоря с тях и давидим какво ще измислят с шефа им. До Четвъртък вечерта ще съм измил колата и ще дам отоговр (в мнението си, за да не пускам ново). Относно мивката на гребната - фатално изпълнение. 2 коли съм мил там и за всяка чаках доста повече от нормалното (примерно ако нормата е 30-40 мин. с хубаво съхнене при слънчево време) и качеството бе отвратително. Поскарах се малко с онея убавци... не бяха ми изчистили под пепелника, а там кила пепел..., багажника не бе минат (имало 1 празна торба и затова), гумите не бяха мазани с онова мазило (силикон, миликон или квото е там) от което се запазват малко по-дълго време чисти. Джантите не бяха минати и подкалниците бяха кални, стъклото бе на следи от парцала, не бе ароматизирано купето (с парфюмите които се ползват по default), под седалките не бе чистено, педалите не бяха минати... а бе лоша работа и се опитаха да ми се обясняват, че нещо парите биле малко или квот там... пфф 10 лева да не са пари за семки..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ичове,аз от повече от две години редовно ходя на автомивка ГЛАДИАТОРИ.Повярвайте,има голяма разлика от другите автомивки.Самия факт,че когато и да съм отишъл се мият 5-6 коли накуп,говори сам за себе си.И никога не съм клепарил много да чакам,хората имат 7-8 работника и те поемат още от входа.Случвало се е да заваря и пълно мазало от десетина чакащи коли,но винаги те упътват къде да спреш и ти казват колко ще чакаш.Абе пълни професионалисти са си хората.Най-важното е,че собственика почти винаги е в страхотно уютното и с винаги работещ климатик барче,човека е с респектираща физика,здрав българин,но и доста интелигентен и възпитан.Важно е,защото контролира постоянно процеса на работа и миячите пърхат като пчелички.Мивката,доказано на мен,работи с абсолютно безвреден препарат,лака ми е перфектен.А мия през ден.Мога да питам за някаква преференциална цена.Мен лично са ме спечелили с постоянното си качество.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това е лошото,че тези хора са нагли и не се учат от грешките си.

На всеки може да му се случи да сгреши човешко е.Но важното в този случай е да си вземеш поука от грешката и да не я повтаряш.

Ето за това Ви препоръчвам да посетите верига автомивки Luxury auto spa -Пловдив мол Галерия и Шел Марица има обект и в София-Галакси Трейд Център и Ви гарантирам че ще останете доволни.Моето мнение е че там работят наистина качествено и се стремят да казват винаги точно толкова време колкото наистина ще отнеме. :yes:

Редактирано от Player101
Айде да спрете с рекламните изпълнения

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А моето мнение е,че на Вашата автомивка ми счупиха щоричките на центалната конзола за парното и даже не ми казаха,след като им показах какво са свършили,ми отговориха,че не са го видяли и си е било така.Значи, счупили са го и не са разбрали или познават колата ми по-добре от мен.Мерси,ама рекламата Ви в тоя форум е излишна!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предложението на Балинката звучи добре,аз бих се възползвал и изпробвал услугите им скоро.Аз също съм недоволен от някои прехвалени автомивки,няма да посочвам конкретно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така както чета темата съм очарован от някой споменати "автомивки"  :tongue1: във Македония комплетно миене на кола струва максимално 4лева,има и за 2лева,но повечето са оферти за таксиджиии всепак не ходя при тях :yes: голям е кефа когато самия си изчистиш цялата кола(ако имаш време разбира се).А от горе споменатите некачествени автомивки съм очуден :biggrin:  защото по-лесно е да измиеш качествено колата,отколкото да я измиеш на половина -как ли успяват да измият вратите без джантите???  :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ви препоръчвам Румекс фреш ауто...много добре и бързо работят,но пък 12 лв за вътре и вън :D .Намира се междо центарлни и арменски гробища...адреса е Арчарица 1 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пещерско шосе към Прослав точно след хирургиите в дясно се пада има 1 автомива за 8лв правят колата като нова от вътре и от вънка, също от вътре я мажат с разни "глупости" и дори и прах не се лепи в продължение на седмици ако някой от вас е бил там знае много доре за какво коректно отношение става въпрос

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също така и в Смирненски на спирката на МГ-то има много добра автомивка и знаят как да миятSent from my iPhone using Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...