Jump to content
kras3n

Абитуриентски бал

Recommended Posts

Здравейте приятели и фенове на любимата ни марка ХОНДА!!!

Обръщам се към вас с една молба.От минали години има една традиция да правим на наши близки и познати абитуриентски им балове незабравими!

Но за целта не са нужни коли под наем или коли който струват по 300 хиляди,ами коли струващи от рода на 3-4 хиляди!

Имам молбата на едно момиче да я закарам на бала и с моята Хонда!Нито струва много пари,нито пък е някакъв супер тунинг!Но въпреки това иска да е с моята кола!

Идеята тук е така,нека всеки който може да дойде,и да направим една красива колона от Хонди,и да "Хвърлим пепел" в очите на половината мерцедеси и бмв-та струващи по 200-300 хиляди лева,който са за предпочитане по баловете!

Датата на бала е 23.05.2011г от 17:00ч. На Терапията в Квартал Левски големия паркинг

От там се прави колоната и се отива до госпожата на момичето,и след това който има желание продължаваме колоната до Златни пясъци!

1-во за момичето найстина ще е назабравимо изживяване,също така с моята Хонда Сивик 5 генерация,едва ли ще направи впечатление,но ако сме 10 Хонди,ще направи огромно впечатление,пък и това е един повод да се видим,да си поприказваме,да се позабавлязаме да посвирим и да ударим по един прекъсвачччч :).Благодаря предварително на всички,който ще се отзоват.

The power of drems

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам абсолютно същата мечта. Публикувано изображение Адски те разбирам...жалко че нямам възможността и хубавата кола за да дойда.Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красене приемате ли седани да зема да намина :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приемат се всякакъв вид Хонди.Няма значение дали струва 500 лв или 50 хиляди лева.Важното е да е Хонда и да си направим кефа.Не го правя за мое удоволствие,еми за едно момиче,да и оставим незабравим спомен,пък и ние да се видим и да си изкараме хубаво.Всяка Хонда е добре дошла :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спомена за хубавата вечер се предполага че ще и го оставиш след бала ::)Хубава е идеята. Вече е адски банално всички да ходят по баловете с с-класи, кю седмици, бмв-та, и то за какво? Какъв е смисъла просто да те видят че слизаш от скъпа кола, която всички знаят че е под наем...Аз също ще возя момиче на бала и, и се радвам че е избрала правилната марка ::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Именно за това искам да организирам повечко Хонди и както написах по-нагоре "Да хвърлим прах в очите",на с-класите кю седмиците и бмв-тата.Една колона от Хонди ще е доста по-атрактивна от тази изтърканите вече скъпи коли под наем !!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красене, ако успея да свърша работа до 17:00 часа ти обещавам, че и аз ще дойда ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С удоволствие бих дошъл до Варна за едно незабравимо шествие, но в същия ден и аз съм ангажиран като шофьор на бал в София, с Prelude-а. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви приятели :bow: Ще се радвам да се видим да се съберем повече и да си прекараме супер :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А приемате ли едно Митсубиши Галант (не е Хонда но е братовчед) ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бих дошъл, но за съжаление съм на работа :( ако беше на 24ти съм там :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля да се присъединя към ескорта.Но няма ли да е по-добре да се съберем някъде другаде предварително и да отидем на куп на терапията?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата Година на моя бал имаше 7 Хонди и знам какъв кеф е . Ще дойда и аз да направим една красива колона :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По същото време сестра ми има бал иначе и аз бих дошъл :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако успея да приключа работа на време и аз ще дойда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото повече се съберем,толкова по-голямо ще е изживяването за абитурентката и за нас :).Има малка промяна в плана,понеже горния пост на MonzA,ме накара да се замисля и мисля,че ще е по-хубаво.Предлагам следното нещо,пък от вас ще очаквам коментарите,че време не остана.Момичето трябва да се вземе във 16:00ч. от тях,а тя живее в трошево.Идеята ми е следната.

Срещаме се всички Хонди,във 3:30 на ОМВ над околовръстното (Където се провеждат седмичните срещи на клуба).От там разменяме някоя друга приказка и отиваме всички коли до момичето,вземаме го от квартал Трошево,и от там отиваме всички на терапията,а там сбирката е във 16:30ч.От там вече който реши може да продължи с мен до госпожата на момичето,и после до Златни пясъци.Очаквам коментарите ви.Адски много ви благодаря за съдействието,НЕКА ПОКАЖЕМ,ЧЕ НИЕ С ХОНДИТЕ СМЕ ПО ЕДИННИ ОТ ВСИЧКИ :)THE POWER OF DREAMS !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя момичето ми е "комшийка" по квартал.Ще се опитам да се освободя по-рано колеги, за да мога да дойда.Красене пиши ми на лично от къде точно трябва да вземете момичето, защото може би направо там ще мога да дойда, ако успея.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

красе сорка братле ама няма да мога да дойда защото съм на работа по него време... ако свърша до тогава ще ти се обадя да се разберем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре всички Хонди на ОМВ над затвора в 15:30ч.Благодаря ви предварително приятели.Също така благодаря на тези който нямат възможност,но иначе биха дошли,приемам го като жест към мен :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех колега, понеже знам и аз каква кола исках преди няколко години за бала (японска, чак по-късно разбрах конкретно коя марка е истината) изтръпнах от кеф като ти видях мнението и си викам - айде! И после от мненията на колегите виждам, че сме от различни краища на България - да бяхме на до 200км разделени пак бих дошъл :( Направете много снимки и дано и мацката и всички вие се изкефите максимално!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей колеги не забравяйте че и едно Митсубиши ще се присъедини към ескорта че пише по нагоре "всички Хондаджий ама има и едно братовчедче което ще дойде със сигурност! Поздрави и успехи !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимки ще чакам :rolleyes::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано се съберем утре повече коли в 15:30 на ОМВ :) и да си направим кефаа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

дано се съберете и да си прекарате хубаво. Винаги съм искал нещо подобно но така се завъртяха нещата, че със съвсем друга кола ходих на бала пък и с колегите от форума не се познавахме.. след няколко годинки живот и здраве за сестрами ще измислим нещо от малка съм е запалил по автомобилния свят и колите от японско производство :cool:

Редактирано от TaNo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде ако искате една продухана червена Д14 6ген и идвам ;) и без това между 15:00 и 19:00 съм свободен и нямам какво да правя ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ще е големия ден за прекъсвачи.. трябва да ходя бензин да слагам... колата да мия... но за такава кауза винаги !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВСИЧКОТО ХОНДИ НА ОМВ в 15:30 :) ПРЕКЪСВАЧЧЧЧ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз отпадам, съжалявам, колата ми се развали :( тече антифриз от една гарнитурка, ако силикона стегне до 15:30 ще гледам да дойда, но най вероятно с мръсна кола :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля ,че доста добре се получи :) Очакваме снимков мат'риал :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че се представихме на ниво ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЩЕ ПИША С ГОЛЕМИ БУКВИ,НО ПО НИКАКЪВ НАЧИН С ВИСОК ТОН,А С ЦЕЛ ПО-ГОЛЯМО ВНИМАНИЕ!!

ИСКАМ ДА ИЗКАЖА ХИЛЯДИ БЛАГОДАРНОСТИ НА ВСИЧКИ ВКЛЮЧИЛИ СЕ В КОЛОНАТА.ПОЛУЧИ СЕ ЕДНА МНОГО КРАСИВА КОЛОНА ОТ 10 ХОНДИ 1 МИТСУБИШИ И ЕДНО РЕНО.

НЕЗНАМ,НЯМАМ ДУМИ ДА ВИ СЕ ОТБЛАГОДАРЯ,ЗАЩОТО МАЛКО ИЛИ МНОГО ГО ПРИЕМАМ КАТО ЛИЧЕН ЖЕСТ,ВЪПРЕКИ,ЧЕ НЕ БЕШЕ ЗА МЕН,А ЗА МОМИЧЕТО.

ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ ДОКАЗАХМЕ,ЧЕ ХОНДА СМЕ КУЛТУРНИ И МНОГО ЕДИННИ!

СЪБРАХМЕ ОЧИТЕ НА ВСИЧКИ,И СКРИХМЕ "КРАСИВИТЕ СКЪПИ КОЛИ" НА ДРУГИТЕ АБИТУРИЕНТИ.

БЛАГОДАРЯ ВИ КОЛЕГИ,ВИЕ СТЕ СТРАХОТНИ !!!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ей ама онова момче с митсубишито дето спира движението беше много голям !!! хаахахМного се радвам че се получи толкова красиво,незабравимо и интересно не изпращане а ескорт ! Тя абитурентката май не беше от най-хубавите но това не беше и не е от голямо значение. Другия път всички някъде на зелено на една полянка. Успехи, поздрави и всичко най-хубавоП.С. Евала че сте толкова готини, единни, културни и отворени към нови фенове(може и митсубиши да е... но носи японска кръв) !!!

Редактирано от plam3n4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама то и реното е с японска кръв :) ааааа по колко срещи е ходило само :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси, много ме е яд че неможах да дойда, но така е като се правя на "майстор" :( дайте поне някоя снимка да оплакна окото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Инициатора да пусне снимки на събитието моля :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То май само аз снимах ... :) ето го и скромния ми принос Цък :)Много добре се получи днес :)

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама и яко шумотевица дигнахме :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...